Lektoři angličtiny, španělštiny, korejštiny | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Lektoři vyučující angličtinu a další jazyky

TOPLINGVA > Lektoři angličtiny, španělštiny, korejštiny

Tým lektorů naší jazykové školy tvoří školení čeští i rodilí mluvčí, jejichž znalosti angličtiny, španělštiny, korejštiny a mnoha dalších cizích jazyků dosahují pouze nejvyšších jazykových úrovní. Převážná většina našeho lektorského týmu má univerzitní vzdělání a obsáhlé zkušenosti se studiem či pracovním pobytem v zahraničí. Naši lektoři mají vynikající pedagogické a komunikativní schopnosti. Lektoři, kteří jsou přijímání do naší jazykové školy, jsou pečlivě vybíráni. Přijímáme pouze lektory s nejvyšší jazykovou úrovní, které předávání znalostí cizích jazyků baví a práce formou výuky jim přináší radost. Mnozí naši lektoři jsou také členy maturitních komisí a mají zkušenosti nejen s obecnou, ale také s technickou a obchodní angličtinou.

Caolann

Caolann (Irsko)

Pokud se chcete nejen naučit anglicky mluvit, ale také mluvit se slavným irským “gift of the gab”, což dle irské legendy o skřítkovi Leprechaunovi lze přeložit jako “dar výřečnosti”, pak se rozhodně obraťte na Caolanna. Rodák z Irska je držitelem učitelského certifikátu výuky angličtiny pro cizince TEFL, stejně tak jako bakalářského titulu z oboru obchod a čínský jazyk, který vystudoval na univerzitě v irském Corku a čínské Shanghaii. Bylo to právě v Číně, kde poprvé pomyslel na to, že by začal sám vyučovat. Moc dobře ví, jaké to je učit se jazyky a jak obohacující to může být. Umí mluvit jak čínsky, francouzsky, tak i irsky. S Caolannem jako Vašim učitelem, to zvládnete.

Charles rodily mluvci lektor anglictiny Ostrava

Charles (USA)

Pochází ze samotné kolébky amerického národa a angličtiny, Nové Anglie, což se projevilo i na jeho povaze. Je velmi přátelský, otevřený a spolehlivý. Přestože již trvale žije v České republice, kde se věnuje výuce anglického jazyka pro děti i dospělé, své kořeny nezapře, a tak chcete-li si osahat pravou americkou angličtinu a proniknout do její podstaty, přijďte se vzdělávat s Chuckem.

David lektor anglictiny Ostrava

David (Česká Republika)

Angličtina a ostrovní kultura byla vždy jeho skrytou vášní. David vystudoval Dějiny umění a Kulturní dějiny na Ostravské univerzitě. Angličtinu si prohloubil díky studijnímu pobytu na Queen‘s University v severoirském Belfastu, kde absolvoval kurz pokročilé angličtiny (C1), akademické angličtiny a přednášky na téma historické architektury a také díky rozsáhlému výzkumu londýnských i mimolondýnských archivních pramenů pro svou diplomovou práci. Aktivní užívání anglického jazyka dále uplatnil v rámci jeho zahraničních i domácích pracovních zkušeností (učitel, lektor a překladatel). Pracoval jako překladatel návrhů a realizací interiérů komerčních i nekomerčních prostor, zejména pro nadnárodní koncerny při vstupu na český trh. David se snaží své veškeré znalosti, získávané teorií i praxí, využít v jejich harmonickém souladu. Své studenty motivuje svým pozitivním a přátelským přístupem. Každý se může naučit cizí jazyk, potřebuje jen správně nasměrovat. Kromě angličtiny se zabývá také němčinou a v menší míře španělštinou a francouzštinou.

Eva lektor angličtiny po telefonu Ostrava

Eva (Česká republika)

Tato usměvavá lektorka je vždy dobře naladěná a dobrou náladu předává spolu s vědomostmi i svým studentům. Eva je absolventkou oboru anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě. Během opakovaných dlouhodobých pobytů na Britských ostrovech získala spoustu zkušeností pracovních, studijních i životních, které využívá ve své lektorské praxi. Vyučuje všechny věkové kategorie jak individuálně, tak ve skupinkách a můžete se s ní učit anglicky i po telefonu nebo přes Skype. Avšak angličtina není jediný jazyk, který Eva ovládá, učí se i španělsky a německy.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Hana (Česká republika)

Slovo „nuda“ u ní ve slovníku prostě nenajdete. S touto lektorkou Vás angličtina bude bavit natolik, že si ani nevšimnete, že jste se naučili třetí kondicionál. Tato absolventka anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě a zároveň studentka kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo na Slezské univerzitě díky dlouhodobým pobytům v zahraničí (Velká Británie, Itálie) dobře ví, na co si dát při učení cizího jazyka pozor a na co se zaměřit. Ve svých hodinách se snaží o zrušení odstupu mezi lektorem a studentem, takže při výuce panuje přátelská atmosféra, která v kombinaci s individuálním přístupem ke každé skupině vytváří optimální prostředí pro učení angličtiny. Má práci s výukou dospělých i dětí a učit se s ní můžete rovněž po telefonu.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Hana (Česká republika)

Disponuje výbornou znalostí angličtiny a způsobilostí k výuce jednak studiem anglického jazyka na VŠ, dále pak i díky několika dlouhodobým pracovním pobytům ve Spojených státech, Spojeném království a Jihoafrické republice. Má praxi také s výukou anglického jazyka ve státní sféře, věnuje se učitelství, překladatelské i tlumočnické činnosti. Je držitelkou osvědčení o způsobilosti hodnotitele písemné i ústní práce pro společnou část maturitní zkoušky z anglického jazyka.

Jaroslav lektor Italštiny Ostrava

Jaroslav (Česká republika)

Máte rádi Itálii s její kulturou, starobylými městy a úchvatnou přírodou? Je vám blízký italský životní styl, design nebo italská móda? Líbí se Vám zvukomalebná italština a chcete se ji naučit? Na Vás všechny se těší sympatický lektor Jaroslav, který se studiu italštiny věnoval na Masarykově univerzitě v Brně a posléze na Slezské univerzitě v Opavě. S Itálií ho pojí i četné pracovní pobyty. Díky své letité praxi ve výuce Vás dokáže naučit italsky snadno a s lehkostí. Procvičuje nejen gramatiku, ale zaměřuje se i na běžnou konverzaci, se kterou se nikde neztratíte a vždy oslníte. Svým individuálním přístupem výuku přizpůsobí potřebám studentů. Kromě italštiny má rád i další románské jazyky, především pak portugalštinu.

Kateřina lektor španělštiny Ostrava

Kateřina (Česká republika)

Lektorka Kateřina si svou dětskou touhu stát se učitelkou splnila studiem učitelské kvalifikace španělského jazyka na Pedagogické fakultě v Bratislavě. Tento jazyk ji okouzlil už na základní škole, proto jeho studium bylo jasnou volbou. Po maturitě se rozhodla odjet na rok do Barcelony, nejen si prohloubit své znalosti v různých jazykových kurzech, ale i se seznámit se španělskou kulturou. Později, v rámci programu Erasmus, absolvovala půlroční studijní pobyt na Univerzitě v Granadě. Ve svých hodinách vsází Katka hlavně na konverzaci, zajímavé aktivity a dobrou náladu.

Lenka lektor španělštiny Ostrava

Loreto (Španělsko)

Trpělivost, kreativita a optimismus jsou slova, která definují lektorku Loreto. Pochází ze španělského města Burgos. Miluje svou rodnou zemi, kulturu i jazyk. Ráda předává své znalosti a zkušenosti ostatním. Loreto vystudovala psychologii a vzdělávání dětí a dospělých. U nás jakožto rodilá mluvčí vyučuje španělský jazyk nejen přes Skype, ale také v individuálních a skupinových kurzech.

Lucie lektor angličtiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Už od střední školy ji bavilo studium cizího jazyka, a to především studium a komunikace v angličtině, proto Lucie navázala po střední škole intenzivním ročním pomaturitním studiem anglického jazyka v jazykové škole. Poté vystudovala anglický jazyk a latinský jazyk na Ostravské Univerzitě v Ostravě. V posledních dvou letech strávila Lucie několik měsíců v Americe na východním i na západním pobřeží, kde anglický jazyk aktivně využívala. Účastnila se programu Work and Travel a pracovala pět měsíců ve Virginii jako plavčík. O rok později strávila jako turista tři měsíce v San Francisku. Během svého pobytu v Kalifornii navštívila Havajské ostrovy a Arizonu. V Americe poznávala americkou kulturu, nové lidi a jejich způsob života.

Lucie lektor angličtiny po telefonu Ostrava

Lucie (Česká republika)

Lucie studuje angličtinu již od mala a vždy ji moc bavila. Četba knih a časopisů, sledování seriálů i filmů v angličtině jí hodně pomáhaly a stále pomáhají k bližšímu poznání tohoto znělého jazyka. Po maturitě studovala rok v jazykové škole hlavně s rodilými mluvčími, aby se lépe připravila na cestu do Anglie. Tam pak strávila pracovně necelý rok a to byl její první zážitek z anglicky hovořící země. Poté následovaly další zkušenosti z USA, kde Lucie půl roku pracovala a cestovala. Lucie má státní zkoušku z angličtiny a vždy hledala práci s možností jejího uplatnění. Ale nechtěla mluvit anglicky jen za kancelářským stolem a tak se rozhodla odjet do Irska. V Dublinu strávila 3 roky. Tato zelená země, její kultura a mentalita tamních obyvatel jsou stále její srdeční záležitostí. Lucie v rámci zahraničních zkušeností pracovala i na luxusní říční výletní lodi, se kterou se plavila z Amsterdamu až do Černého moře. Cestování patří k jejím největším koníčkům. Momentálně se Lucie věnuje hlavně výuce přes Skype a konverzaci po telefonu. Do výuky se snaží vnést pohodu a zábavu a také své mnohaleté zkušenosti ze zahraničí a to milou a přirozenou cestou.

Marcela lektor korejstiny anglictiny Ostrava

Marcela (Česká republika)

Marcela je usměvavá lektorka, která miluje studium i výuku jazyků a poznávání nových kultur. Momentálně se věnuje především studiu překladatelství z angličtiny na Ostravské univerzitě, ale neutuchá ani její zájem o jiné jazyky. Před sedmi lety jí učarovala korejská kultura, kterou brzy následovalo i aktivní studium korejštiny. V současnosti předává své bohaté znalosti našim studentům ve skupinových i individuálních kurzech a nezapomíná ani na nejrůznější kulturní či historické zajímavosti. Ve volném čase se zlepšuje v komunikaci ve francouzštině, polštině, vietnamštině a turečtině.

Markéta lektor anglictiny Ostrava

Markéta (Česká republika)

Přátelská, usměvavá, pozitivně naladěná, taková je lektorka angličtiny Markéta. Na vysoké škole studovala francouzštinu a ekonomiku podnikání, ale nakonec se nevěnuje ani jednomu z těchto oborů. Anglicky se naučila ve škole, na cestách a při práci. Několik měsíců pobývala v Anglii, ale protože nade vše miluje Beskydy a Ostravu, brzy se rozhodla vrátit zpět. V jejích hodinách vládne uvolněná atmosféra. Ze všeho nejvíc se snaží dodat svým studentům sebejistotu a předat nadšení pro anglický jazyk. Pokud se zrovna nevěnuje angličtině, potkáte ji někde na horách nebo na hodinách jógy.

Martin rodily mluvci lektor anglictiny Ostrava

Martin (Velká Británie)

Že jsou Britové chladní a odměření? V tom případě je Martin výjimkou potvrzující pravidlo. Tento milý, usměvavý Brit si vás získá už po prvních minutách, a to především svým klidem a přátelským přístupem. Jak sám říká, nechce po vás, abyste biflovali nazpaměť nejrůznější gramatické poučky, radši vás naučí, jak by to řekli „u něj doma“. A tak si ani neuvědomíte, že již několik minut konverzujete zcela přirozeně anglicky a to bez trápení nad učebnicí. Absolvent kurzu TEFL má bohatou praxi především s výukou dospělých studentů a učí jak skupinové tak individuální kurzy.

Martina lektor anglictiny Ostrava

Martina (Česká republika)

Studovala obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě a vlastní certifikát FCE. I ona sama se učila v jazykové škole, takže ví, jak to chodí na obou frontách. Během několikaleté výuky si vypěstovala obdivuhodnou trpělivost a porozumění a její hodiny se nesou ve velmi přátelském duchu. Je energická a zkušená. Často se své studenty snaží vést ke kognitivnímu porovnávání anglického jazyka s jejich mateřštinou a umožnit jim tak lépe porozumět zásadám fungování zcela odlišné řeči. Angličtina je její doménou, ráda také sama vytváří nejrůznější praktická cvičení, na nichž si studenti své znalosti rádi ověřují.

Španělština

Orianna (Venezuela)

Je nedílnou součástí našeho týmu rodilých mluvčích. Orianna pochází z Venezuely, avšak díky svým italským předkům je bilingvní a své dvě mateřštiny, italský a španělský jazyk, vyučuje v individuálních a skupinových kurzech pro dospělé. Velmi oblíbená je i mezi našimi nejmladšími studenty, neboť má kvalifikaci pro práci s dětmi. Chcete-li se začít učit španělsky či italsky, prohloubit dosavadní znalost nebo rovnou připravit ke zkouškám DELE, CILS nebo PLIDA, a stát se tak držitelem mezinárodně uznávaného dokladu o úrovni znalosti jazyka, jste na správné adrese. Sama lektorka se soustavně vzdělává v češtině. Má bohatou praxi i jako překladatelka.

Rebeka lektor angličtiny

Rebeka (Česká Republika)

Lektorka Rebeka je především vášnivou cestovatelkou. Po maturitě se rozhodla vycestovat do Spojených států amerických, kde se starala ve vojenské rodině o tři malé děti a absolvovala semestr studia oboru politických věd a španělštiny na Harford Community College v Marylandu. Poté si splnila sen a studovala jeden rok v Praze na zahraniční univerzitě pestrý obor komunikace a média v angličtině. Právě anglický jazyk je Rebečiným koníčkem již od mateřské školy. Během studií na střední škole si udělala kurz FCE. Sama říká, že se jí lépe vyjadřuje v angličtině než v češtině. Rebeka je velmi aktivní, energická a zodpovědná osoba, která chce svým studentům poskytnout maximální pečlivost v učení cizího jazyka počínaje gramatikou, až po pro ni samotnou nejdůležitější část, komunikaci v daném jazyce. Nelíbí se jí současný systém vzdělávání na českých školách, kde žáci dostávají seznamy slovíček, ze kterých musí napsat test. Ona preferuje cestu nenásilné komunikace, neustálého opakování a osobního přístupu lektora ke studentům. To je hlavní důvod, proč přijala práci lektorky právě v naší jazykové škole Toplingva.

Pavel lektor anglictiny Ostrava

Pavel (Česká republika)

Pavel vystudoval obor Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě. Kromě vysoké školy si svou angličtinu zdokonaloval při pobytech v zahraničí, ať už se jednalo o pracovní stáž v Londýně či cestování po Britských ostrovech. V současnosti studuje operní zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během svých studií se věnoval více jazykům na různých úrovních (francouzština, španělština, italština) a tak dobře zná úskalí, která studium cizích jazyků přináší a ví, jak se s nimi vypořádat. Při výuce dává důraz především na to, co je pro studenty důležité a co budou moci v budoucnu opravdu použít.

Pavla lektor anglictiny Ostrava

Pavla (Česká republika)

Lektorka Pavla započala studium angličtiny již na základní jazykové škole a pokračovala jejím studiem až na vysokou školu, kde si základy anglické konverzace rozšířila o technickou angličtinu. Zúčastnila se programu Business English and Japanese Management, vedenou anglickými a japonskými lektory. Během studií na VŠ se podívala několikrát do Anglie formou studentských letních brigád a po absolvování se rozhodla zůstat v Londýně. Tam studovala angličtinu na London Study Centre a současně pracovala jako beauty assistant ve známých high-street stores Harrods, Selfridges, Debenhams a dalších. Studia v Londýně zakončila mezinárodní zkouškou CAE. V telefonních lekcích Pavla upřednostňuje osobní a neformální přístup a ráda komunikuje s novými lidmi.

Zuzana lektor angličtiny ostrava

Zuzana (Česká republika)

Zuzana je studentkou anglického a španělského jazyka na Ostravské univerzitě. Již ve dvanácti letech ji anglický jazyk a kultura okouzlily a to díky rodině, která v Anglii žije. Zuzka během studií na vysoké škole získala certifikát FCE. Své jazykové dovednosti dále zlepšuje díky lásce k cestování a také pobytům v již zmíněné Anglii. Po dokončení studií by se výuce jazyků ráda věnovala naplno. Lektorka vyučuje jak veřejné tak i firemní kurzy a to nejen pomocí Callanovy metody.

Žaneta lektor francouzštiny ostrava

Žaneta (Česká republika)

Shoda náhod přivedla Žanetu už v 7 letech ke studiu francouzského jazyka. Velkým impulzem pro prohloubení jazykových znalostí byla účast na několikaměsíčním mezinárodním dobrovolnickém projektu na jihu Francie, kde se potvrdilo, že ''kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.'' Žaneta studuje v současné době francouzský jazyk a literaturu na univerzitě v Paříži. Její domácí univerzitou je Pedagogická fakulta UK a rovněž Vysoká škole ekonomická v Praze, kde úspěšně absolvovala kurzy ekonomické francouzštiny. Kromě francouzštiny hovoří také anglicky, španělsky a učí se ruštinu.

Milan lektor vypocetni techniky IT Ostrava

Milan (Česká republika)

Informační technologie a výpočetní technika jsou nedílnou součástí života v 21. století a významným způsobem přispívají i ke zvyšování efektivity práce. Milan, vlastník evropského řidičského průkazu na počítač (EDCL), poskytuje již od roku 1997 profesionální služby v oboru vzdělávání, školení, konzultací a podpory uživatelů v oblasti IT a multimédií. Nejedná se zdaleka jen o používání základních programů a kancelářských produktů jako Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, ale i o programy a grafické systémy pro pokročilejší uživatele jako Autodesk AutoCAD, Microsoft PowerPoint, Microsoft Vision, Microsoft Project, CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator a další.

Vadim lektor měkkých dovedností Ostrava

Vadim (Česká republika)

Zkušený a prakticky založený lektor měkkých dovedností a manažerských kurzů Vás dokáže vtáhnout do problematiky obchodních dovedností či řízení času tak, že se nebudete umět odtrhnout. Praktické rady a triky jak reagovat v modelových situacích Vám ukážou správnou cestu pro Váš kariérní postup. Profesionální vedení a efektivní nakládání s vaším drahocenným časem je investice, které nikdy nebudete litovat.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat s Vašimi dotazy anebo si rovnou zamluvte ukázkovou lekci zdarma.Pozvánka na naše jazykové kurzyS mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video