Badmintonový turnaj 17/1/2015 TOPLINGVA CUP | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Badmintonový turnaj 17/1/2015 TOPLINGVA CUP

TOPLINGVA > Aktuality > Badmintonový turnaj 17/1/2015 TOPLINGVA CUP

15.12.2014

Jazyková a vzdělávací agentura TOPLINGVA s.r.o. pořádá badmintonový  turnaj amatérských hráčů

 

TOPLINGVA CUP

 

Termín:                      Sobota 17.1. 2015

Místo konání:            CENTRUM-S - Ludgeřovice, Nad Nádražím 1405/32, www.badminton-slezsko.cz

Zahájení:                    08:30 – 9:00 - prezence; 9:00 – zahájení, konec cca 17:00.

Max. počet párů:       24

Forma:                       Losovaná čtyřhra (každý zápas vám PC vybere spoluhráče, vždy hraje hráč s nejvyšším počtem bodů s hráčem s nejnižším počtem bodů, finále již bude se stálým hráčem, ženy i muži hrají společně) 

Míčky:                        YONEX MAVIS 350 (žluté s modrým pruhem)

Startovné:                  300 Kč/osoba                                   

Startovné zahrnuje:  pronájem kurtů, pojištění v případě úrazu, míčky, organizaci, fotograf, kvalitní občerstvení po celou dobu turnaje včetně oběda, losované ceny, poháry a bohaté ceny pro vítěze.

Účastnit se mohou neregistrovaní hráči, kteří nejsou a nebyli registrovaní v Českém badmintonovém svazu. Rozhodčí budou k dispozici na  vyžádání  z  řad hráčů. Seznam přihlášených viz níže.

Přihlášky zasílejte do 11.1. 2015 na email:  info@toplingva.cz  s údaji hráčů:  Jméno, příjmení, telefon, email.

Po turnaji se všichni sejdeme ve Sport baru sportovního centra, kde budeme vychvalovat vítěze a mámit cenné rady na příští turnaj :-)

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Fusheng Li; Martin Schubrt; Gabriela Křížová; Dušan Kříž; Ivo Durlák; Jiří Hrnčíř; Gabriela Gaubová; Marek Gaube; Roman Hruška; Karel Hruška; Libor Dürrer; Karol Magic; Jan Prášek; Miroslav Janus; Michal Kroutil; Petr Holeš; Tereza Bečková; Olga Hrušková; Jiří Cachnín; Hana Valušková; Helena Drahošová; Luboš Dočkal; Jakub Weimann; Daniel Konczyna; Libor Kantek; Jaromír Koběluš; Jana Šenková; Radim Janáček; Vladimír  Hájek; Jitká Hájková; Ivan Kmosťák; Karel Merany; Karla Merany; Roman  Olschak; Alena Gaubová; Martin Krůček; Petr Vokoun; Martin Kárych; Jan Kárych; Lukáš Matug;Václav Hájek; Tomáš Valošek; Ivana Hájková; Jiří Závalský.

 

 
   S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook