Dárkové poukazy na výuku jazyků | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Dárkové poukazy na výuku jazyků

TOPLINGVA > Aktuality > Dárkové poukazy na výuku jazyků

15.11.2022

Vánoční svátky se již velmi rychle blíží a s nimi také výběr těch pravých vánočních dárků. Pokud si lámete hlavu, jakým dárkem obdarovat své nejbližší, zkuste letošní rok sáhnout po něčem užitečném. Věnujte dárkový poukaz na výuku jazyků!

Nabídka jazykových kurzů TOPLINGVA

Dárkový poukaz na jazykové kurzy v Jazykové škole TOPLINGVA je skvělým způsobem, jak obdarovat své nejbližší něčím příjemným a užitečným zároveň. Dárkový poukaz pro výuku jazyků můžete věnovat dospělým, ale i dětem.

Jazyková škola TOPLINGVA nabízí širokou nabídku jazykových kurzů. Můžete si vybrat nejen z různých forem výuky a úrovní, ale také z několika vyučovaných cizích jazyků. Pokud Vás či Vaše děti zajímá kultura a jazyk asijských zemí, jako je Japonsko a Korea, nabízíme skupinový kurz korejštiny a skupinový kurz japonštiny. Na své si přijdou také zájemci o španělštinu, neboť skupinový kurz španělštiny naše jazyková škola taktéž nabízí.Skupinový kurz angličtiny je nejčastější volbou a můžete si zvolit z několika různých úrovní a termínů.

Dárkový poukaz na lekce cizího jazyka můžete samozřejmě využít také na individuální výuku jazyků. Pokud tedy víte, že by se někdo z Vašich blízkých rád začal vzdělávat v oblasti jazyků, ale nevyhovuje mu absolvovat lekce ve skupině, můžete dárkový poukaz věnovat také na individuální jazykový kurz. Individuální lekce nabízíme pro všechny cizí jazyky z naší standardní nabídky:

 • angličtina
 • čeština pro cizince (Czech for foreigners)
 • čínština
 • korejština
 • němčina
 • francouzština
 • italština
 • japonština
 • ruština
 • španělština
 • ukrajinština

Výuka jazyků je dostupná v Ostravě, online formou, a také po telefonu

Kromě prezenční formy výuky cizích jazyků, která standardně probíhá v Jazykové škole TOPLINGVA v Ostravě, můžete dárkový poukaz na jazykový kurz uplatnit také na online formu výuky, ať už individuální Skype výuku, či skupinový kurz angličtiny přes Skype. Časově nejvytíženějším studentům můžete věnovat pod stromeček dárkový poukaz pro výuku angličtiny po telefonu.

Dárkový poukaz je přenosný a využitelný pro libovolný typ kurzu

Pokud si nejste jisti výběrem mezi výukou prezenční, online lekcemi či telefonickou formou kurzu, nic se neděje. Dárkové poukazy pro výuku jazyků standardně vedeme v našem systému pouze pod číslem a částkou, obdarovaný tak může využít dárkový poukaz pro libovolný jazyk i formu výuky. Také na samotný tištěný dárkový poukaz nemusíme uvádět konkrétní částku, cizí jazyk ani formu výuky, ale ponechat jej bez jakýchkoliv doplňků pro Váš vlastní text. Dárkové poukazy pro jazykové kurzy TOPLINGVA lze zakoupit v libovolné hodnotě od 300 Kč. Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

Rádi Vám poradíme s výběrem poukazu a na přání pošleme poštou

Darujte svým nejbližším pod stromeček vzdělání. Pokud máte o dárkový poukaz na jazykový kurz zájem, neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle +420 774 118 911.

Dárkový poukaz můžete také rovnou objednat pomocí formuláře v tomto odkazu.
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook