Jazyková vybavenost zaměstnanců zvyšuje prestiž a výkonnost firmy - vyzkoušejte kurz Angličtina pro firmy a posuňte se na vyšší level! | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Jazyková vybavenost zaměstnanců zvyšuje prestiž a výkonnost firmy - vyzkoušejte kurz Angličtina pro firmy a posuňte se na vyšší level!

TOPLINGVA > Aktuality > Jazyková vybavenost zaměstnanců zvyšuje prestiž a výkonnost firmy - vyzkoušejte kurz Angličtina pro firmy a posuňte se na vyšší level!

08.08.2022

Náročná doba s sebou přináší i náročné požadavky na zaměstnance. S mezinárodním růstem firmy jde ruku v ruce také vzdělávání a školení zaměstnanců, na které je kladena vyšší zodpovědnost a jsou často postaveni do pozic, kde je potřeba využití cizího jazyka.

Proto přicházíme se širokou nabídkou kurzů angličtiny pro firmy , která umožní vašim zaměstnancům plnohodnotně pracovat a přitom se odborně vzdělávat v cizím jazyce. Naši lektoři jsou vysoce profesionální a zaměření nejen na obecnou angličtinu, ale také na její odbornou část.

Odborná výuka angličtiny určená pro firmy může být příjemným benefitem pro vaše zaměstnance

Přestože je nejlepší s výukou angličtiny začínat v raném věku, ne každý měl tuto možnost. Obzvláště dříve narození se s angličtinou setkali až v dospělosti. Ačkoliv se výuce jazyka věnovali, nemusí si být jisti v konverzaci či v písemném projevu. Především odborná firemní dokumentace bývá někdy záludná. Právě pro tyto případy je tu jazyková škola TOPLINGVA, která se zaměřuje na jazykové vzdělávání zaměstnanců a nabízí množství kurzů angličtiny pro firmy v různých formách výuky.

Pro ty, kteří jsou nuceni k okamžitému a efektivnímu zlepšení svých komunikačních schopností, je určen individuální kurz angličtiny. Je možné zvolit mezi formou online kurzu angličtiny pro firmy nebo osobní výukou. Online výuka je flexibilní a nemusíte dojíždět do místa výuky. Naprosto postačí vysokorychlostní internet a program Skype, prostřednictvím kterého probíhá hodina. Lektor se věnuje primárně jedinému studentovi, který je díky efektivní Callanově metodě, která je zaměřena na motivaci studenta neustále mluvit, schopen anglické konverzace mnohem dříve, než při běžné výuce.

Další možností je osobní výuka buď v prostorách školy, popřípadě v místě sídla firmy, kam vyučující dochází za studentem a přizpůsobí se jeho pracovní době a možnostem.
Jestliže se rozhodnete pro skupinové vzdělávání více zaměstnanců zároveň, můžete využít jak nabídku skupinového kurzu angličtiny pro firmy nebo opět online kurzu. Pro zajištění dostatečné efektivnosti výuky je kurz určen pro maximálně pět studentů, tudíž se nemusíte obávat přeplněných učeben a kurzů.

Každá forma vzdělávání, ať už online nebo osobní přítomnost na výuce, má své klady i zápory a každému vyhovuje něco jiného.

Nicméně kurzy angličtiny pro firmy provozované jazykovou školou TOPLINGVA nabízí:

  • profesionální a přesto citlivý přístup lektorů
  • obecnou a odbornou angličtinu
  • flexibilní časové možnosti dle požadavků klientů
  • úspěšnou a efektivní Callanovu metodu vzdělávání rozšířenou po celém světě
  • viditelný progres studentů po ukončených kurzech

TOPLINGVA se nezaměřuje jen na výuku angličtiny pro firmy, vzdělávejte se u nás i odborně!

Jazyková škola TOPLINGVA spolupracuje s mnoha odborníky z různých oblastí a nabízí nejen jazykové kurzy jako je například angličtina pro firmy, ale také odborné kurzy zaměřené na profesní vzdělávání.

Jestliže chcete rozvíjet obchodní schopnosti, kde naučíme vaše zaměstnance pravidlům úspěšného prodeje a stanou se pak mistry ve vyjednávání, zvolte kurz Prodejní dovednosti. V případě, že chcete odborně posunout své HR oddělení, využijte kurz Řízení lidí, kde zjistíte jak úspěšně vést zaměstnance nejen k vyšší výkonnosti a odpovědnosti, ale také jak rozvíjet jejich skryté schopnosti. Taktéž kurz zaměřený na rétoriku a veřejné vystupování posune úroveň jednání při obchodních schůzkách na vyšší level. Ne každému je dána schopnost systematicky organizovat svůj čas a právě pro ně je určen kurz Time management, kde získáte dovednosti k efektivnějšímu organizování pracovního času.


S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook