Martin – lektor obchodních dovedností a managementu | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Martin – lektor obchodních dovedností a managementu

TOPLINGVA > Aktuality > Martin – lektor obchodních dovedností a managementu

08.01.2023

Velmi zkušený a přátelský lektor profesních kurzů, který díky velké řadě zkušeností z praxe v oblasti obchodní a oblasti managementu dokáže svým posluchačům nejen ukázat teoretickou stránku věci, ale také je naučit, jak v praxi tyto znalosti využít a dosáhnout úspěchu ve svém budoucím pracovním zapojení jakožto obchodníci nebo obchodní ředitelé. Je absolventem Běloruské státní technologické univerzity v Minsku (BSTU) a také absolventem Českého institutu marketingu (CIMA). V současné době studuje pedagogiku na Národním Pedagogickém Institutu v Ostravě.

 • Je vůdčím typem se snahou o stálé zlepšování a bezproblémové fungování svěřeného úseku.
 • Je vlastníkem přirozených analytických schopností, který dovede určit strategii, prakticky a takticky sladit cíle.
 • Je dobrý organizátor. Pro činnost podřízených umí vymezit míru odpovědnosti, vyžaduje svědomitost, pečlivost a disciplínu nejen od svých podřízených ale i od sebe sama.
 • Má bohaté zkušenosti s řízením kolektivu s více funkcemi (obchodní, výrobní, marketingový, výzkumný)
 • Ovládá manažerské účetnictví na úrovni umožňující řídit středně velkou firmu nebo samostatné oddělení velké společnosti.
 • Má přímé zkušenosti s tvorbou obchodních plánů, marketingových plánů a projektovým řízením na úrovni jeho tvorby i následného řízení.
 • Má bohaté obchodní zkušenosti, které mu umožňují být úspěšným obchodníkem na tuzemském i zahraničním trhu.
 • Dokáže tvořit obchodní smlouvy, technickou dokumentaci ke strojírenským zařízením ale i chemické produkci.
 • Je technicky zdatný, dokáže číst a tvořit výkresovou dokumentaci a technickou dokumentaci (strojírenství)
 • V oblasti počítačové gramotnosti ovládá znalosti na úrovni správce menší podnikové sítě. Jeho znalosti prostředí Windows (OS Windows, Windows servery) a kancelářského balíku MS Office jsou na profesionální úrovni.
 • Ovládá programovací jazyky Basic, Visual Basic, HTML, DHTML, PHP a SQL
 • Dokáže pracovat v systémech CRM, ERP (Helios Orange, KELOC, RAYNET atd.)
 • Je certifikovaný interní auditor dle ISO 9001
Mario lektor angličtiny

Nejvyšší dosažené vzdělání:

Vysokoškolské, zahraniční univerzita, oblast technologie výroby a zpracování papíru, celulózy a dřevných hmot.

Akademické tituly:

MSc. (Master of Science) nostrifikovaný v ČR na VŠCHT (Ing.)

Ostatní akreditace:

CIMA A – Marketingový kurz zakončený zkouškou, certifikát vydaný Českým institutem marketingu

Jazykové znalosti:

Český jazyk C2
Ruský jazyk C2
Slovenský jazyk C1
Anglický jazyk A2

Kontaktujte naši koordinátorku profesních školení

Pokud Vás kurz obchodních dovedností v Ostravě zaujal, můžete využít Zápis do kurzu Obchodních dovedností. Pro případné dotazy prosím využijte kontaktní formulář Jazykové školy TOPLINGVA nebo se s Vámi rádi spojíme přes emailovou adresu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook