Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk

TOPLINGVA > Aktuality > Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk

14.08.2022

Stále váháte, zda máte začít online kurz angličtiny? Přemýšlíte, zda pro Vás nebude osobní setkání s lektorem přínosnější? Cítíte se být věčným, nejistým začátečníkem a věříte, že z očí do očí si toho s lektorem povíte víc? Nepovíte!

Při online kurzu se Vám totiž bude lektor věnovat naprosto stejně jako při osobním setkání v učebně. Intenzita kurzu je totožná jak při online výuce, tak i při vyučování ve škole. Nemusíte se bát, že byste byli při online kurzu jakkoli ošizení nebo byl obsah výuky jakýmkoliv způsobem krácen.

Dnešní uspěchaná doba nás všechny nutí šetřit časem a stíhat i nemožné. Kolik znáte “věčných” studentů, kteří začali s večerním kurzem angličtiny a zničeni po osmihodinové pracovní době ještě jeli několik kilometrů na výuku? Ztracený čas při přepravě na kurzy, únava po práci v dopravním prostředku anebo cena projetého benzínu a parkovného, to vše Vám určitě nepřidá na soustředění na večerním kurzu. Ruku na srdce, pro pravidelné docházení či dokonce dojíždění do vzdálených učeben na večerní či ranní kurzy angličtiny je zapotřebí silná vůle. A ne každý ji má.

Vyberte si efektivní výuku jazyka bez nutnosti dojíždění - kurzy angličtiny jsou online!

Neoddiskutovatelnou výhodou online kurzu angličtiny je fakt, že můžete začít téměř okamžitě. Stačí se přihlásit na ukázkovou hodinu zdarma a hned uvidíte, jak výuka probíhá. Aktivní přístup lektora Vás bude nutit být neustále ve střehu a intenzita výuky bude záležet na výběru pokročilosti kurzu. Není třeba mít obavy, že kurz bude příliš náročný a vy budete zbytečně ve stresu. Lektor vždy přistupuje k výuce individuálně a citlivě. Příjemným benefitem je i výhodnější cena oproti kurzům v budově jazykové školy.

Jestliže potřebujete rychlejší a intenzivnější online kurz angličtiny, vyberte si individuální výuku, kde se bude lektor věnovat pouze Vám. Nejste rušeni ostatními studenty a vzájemná interakce je okamžitá. Navíc efektivnost výuky je samozřejmě mnohem vyšší a vy budete schopni porozumět a mluvit anglicky podstatně rychleji.

Pokud se Vám zdá výhodnější jak cenově, tak přístupem společná online výuka, zvolte skupinový online kurz angličtiny. Obavy z kvality výuky kvůli přeplněné třídě nejsou na místě, do jednoho kurzu je zařazeno vždy maximálně 5 studentů, čímž je zaručena nadstandardně kvalitní výuka a lektor se i přes daný počet studentů může věnovat každému jednotlivě. Čas k osvojení jazyka je sice o něco málo delší, ale skupinová online výuka Vám dá zase možnost větší interakce mezi účastníky kurzu.

Vyplňte rozřazovací test a obratem zahajte online kurz angličtiny!

Tak jako v ostatních jazykových školách a kurzech je třeba zjistit Vaši úroveň pro zařazení do správného kurzu. Kvůli tomu dnes již nemusíte nikam dojíždět. Stačí vyplnit online rozřazovací test, který spolehlivě určí Vaši úroveň jazyka. Nezabere Vám víc než několik minut, tudíž se nemusíte stresovat a klidně ho zvládnete i při cestě ze zaměstnání v tramvaji.

Takto jednoduše se dostanete do správného kurzu a pak už si stačí jen domluvit vyhovující čas, který můžete věnovat výuce. U individuálních kurzů se zcela přizpůsobíme Vašim možnostem, čímž se snažíme klientům ušetřit co nejvíce jejich volného času. Při společných kurzech je čas výuky určen.

Přehled online skupinových kurzů angličtiny s volnými místy (kapacita max. 5 studentů):



V každém případě jsou online kurzy angličtiny tou nejjednodušší cestou poznání a osvojení cizího jazyka.

Pro další informace či přihlášení na ukázkovou lekci japonštiny zdarma můžete využít náš Kontaktní formulář , napsat nám na info@toplingva.cz anebo nám zavolejte na 774 118 911.




S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook