Proč studovat angličtinu ve Spojeném království? | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Proč studovat angličtinu ve Spojeném království?

TOPLINGVA > Aktuality > Proč studovat angličtinu ve Spojeném království?

15.05.2023

Učit se nový cizí jazyk může být obtížné. Jednou z nejlepších možností, jak spoustu věcí rychle pochytit, je ponořit se do kultury vybraného cizího jazyka, která jím mluví.

Žít v zemi, která mluví cizím jazykem, který studujete, je populární hned z několika důvodů. Pokud se učíte angličtinu, můžete zvažovat studium ve Spojeném království, Spojených státech amerických nebo Kanadě. V dnešním článku se ale podíváme na některé z benefitů učení se angličtiny ve Spojeném království:

  1. Kvalifikace Spojeného království jsou mezinárodně uznávány: studování ve Spojeném království Vás může popostrčit při hledání budoucích univerzitních programů nebo prací. Univerzitní přijímací komise a zaměstnanci si často cení kvalifikací ze Spojeného království, protože ví, že jste pracovali pilně a Vaše úroveň cizího jazyka je na vysoké úrovni, neboť jste museli cizí jazyk používat každý den, nejen při běžných aktivitách.
  2. Cestovní možnosti: kdekoli ve Spojeném království se rozhodnete studovat, máte rozsáhlé množství možností na cestování a užívání si rozmanité krajiny a vzrušující historie Anglie, Skotska, Severního Irska a Walesu. Navíc Spojené království také čerpá z rychlých a levných letů na mnohá místa v Evropě, můžete proto klidně vycestovat i mimo!
  3. Dobré spojení po městě: Spojené království je známé pro své spolehlivé a příhodné spoje veřejné dopravy, a to hlavně v Londýně.
  4. Vzrušující sociální život: Spojené království nabízí širokou škálu aktivit, ať už se zajímáte o muzea, živou muziku nebo navštěvování hospod. Rozhodnete-li se svůj volný čas strávit jakkoliv, možností je nespočet.
  5. Vyšší šance na přijetí na univerzitu ve Spojeném království: studování angličtiny ve Spojeném království zvýší Vaše šance na přijetí na tamní univerzitě.
  6. Budete se stále učit: zatímco žijete ve Spojeném království, budete povzbuzováni v používání angličtiny při každodenních činnostech, jako je nakupování, objednávání kávy nebo mluvení s kamarády. To znamená, že mluvení cizím jazykem se pro Vás bude časem stávat přirozenější a přirozenější.

Jaké jsou možnosti studia angličtiny ve Spojeném království?

Spojené království je celosvětové nejpopulárnější destinací pro studium angličtiny, takže nemusíte mít strach, že byste si ideální destinaci nevybrali. Máte nespočet možností si vybrat s ohledem na to, zdali chcete žít v rušném hlavním městě a kulturním centru, nebo menším, ale zato stejně vřelém anglickém městě. Navíc je v nabídce mnoho různých kurzů, ze kterých si můžete vybírat. Můžete studovat přípravu na jazykovou zkoušku IELTS, obecnou angličtinu nebo dokonce soukromé lekce šité na míru. Také je zde možnost studování kurzů přes léto – najde se zde něco pro každého.

Rozmluvte se anglicky ještě před odjezdem!

Pro spoustu lidí je nejlepší cestou odjet co nejdříve a rozmluvit se až v samotné cizí zemi. Pokud jste ale nervózní a rádi byste si před odjezdem do cizí země svou angličtinu alespoň trochu oživili, vyberte si u nás jazykový kurz! Kromě angličtiny nabízíme samozřejmě i jiné cizí jazyky a naši lektoři jsou zde pro Vás, aby Vás co nejlépe připravili na Vaši cestu studiem cizího jazyka v cizí zemi. Domluvte si ukázkovou lekci zdarma nebo nás kontaktujte na e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook