Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu? | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu?

TOPLINGVA > Aktuality > Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu?

20.04.2023

V dnešní době existuje mnoho kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem prostřednictvím webkamery i vidět. Ačkoliv nejste ve stejné místnosti, výuka angličtiny tímto způsobem se více blíží tradičním kurzům angličtiny v našich učebních prostorech. Hodiny si navíc můžete naplánovat přesně tak, jak budou sedět do Vašeho rozvrhu. Výuka angličtiny po telefonu může být pro některé studenty ještě jednodušší, nevyžaduje totiž stabilní internetové připojení ani počítač. Lekce angličtiny tudíž můžete mít třeba i při dlouhé jízdě autem! Někteří studenti také mohou ocenit to, že se s lektorem nemusí vidět a odpadne tím ostych.

Jaký kurz angličtiny zvolit?

Nabídka našich kurzů angličtiny je velmi široká. Skupinové i individuální kurzy, kurzy angličtiny pro seniory nebo děti, stačí si vybrat! Co se týče lektorů, můžete si vybrat mezi českým lektorem nebo rodilým mluvčím. Ať už se rozhodnete pro jakéhokoliv lektora, všichni naši lektoři jsou kvalifikovaní a připraveni Vám nachystat výuku na míru. Výuka probíhá pomocí Callanovy metody, díky které se anglicky učíte 4x rychleji v porovnání s tradiční metodou výuky. Callanova metoda se zaměřuje hlavně na konverzaci, budete tudíž velmi brzy schopni anglicky plynule komunikovat a využít své znalosti v reálných praktických situacích. Nemusíte se bát, že budete vypisovat a učit se nazpaměť slovíčka nebo pořád dokola vyplňovat cvičení.

Má studium angličtiny přes skype a po telefonu nějaké nevýhody?

Nevýhody angličtiny přes Skype

Nevýhoda výuky angličtiny přes Skype oproti výuce angličtiny po telefonu je nutnost stabilního internetového připojení. Nemáte-li Skype nainstalovaný v telefonu, je také dobré mít nějaké místo, na kterém si budete moci sednout na svou lekci angličtiny k počítači.

Nevýhody angličtiny po telefonu

Za nevýhodu angličtinu po telefonu mohou někteří studenti považovat to, že s lektorem nejste v osobním kontaktu ani pomocí webkamery, svého lektora tudíž nikdy nevidíte. U angličtiny po telefonu sice nepotřebujete stabilní internetové připojení, ale lekce bývají častější a kratší.

Vyzkoušejte s námi studium angličtiny různými způsoby!

Ať už si vyberete výuku angličtiny přes Skype či po telefonu, rozhodli jste se naučit anglicky. Po čase budete překvapení, kolik dveří Vám znalost angličtiny otevře. Neváhejte a využijte možnost zařídit si ukázkovou lekci zdarma! Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@toplingva.cz nebo na telefonním čísle +420 774 118 911.S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook