Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to! | Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to!

TOPLINGVA > Aktuality > Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to!

05.08.2022

Ať už jste dítě, student, zaměstnanec nebo nadšený senior, který se chce domluvit při svých cestách v zahraničí, vám všem je určena naše výuka angličtiny na jazykové škole TOPLINGVA. Najdete zde širokou paletu kurzů angličtiny, španělštiny a dokonce i čínštiny a japonštiny.

Nabízíme výuku angličtiny pro děti a studenty

Plave Vaše dítě v anglickém jazyce ve škole? Možná to chce jen jiný, individuální přístup a zjistíte, že angličtina pro něj není zas až tak velký problém. Naši lektoři jsou specializovaní pro náročnou práci s dětmi, jejich trpělivost a citlivý přístup dokáže v dítěti vyvolat zájem o výuku angličtiny. Každé zlepšení děti cítí jako velký úspěch, obzvláště když je pak pokrok vidět i mezi spolužáky ve škole. Proč dětem nezajistit vyšší sebevědomí a pomoci získat větší jistotu v používání cizího jazyka? Nabízíme výuku angličtiny nejen pro žáky základních škol, ale také pro studenty středních škol, které přímo připravujeme k maturitní zkoušce.

Společná i individuální výuka angličtiny pro dospělé formou efektivní Callanovy metody

Pestrou nabídku kurzů máme také pro zaměstnance, kteří se chtějí zlepšit v anglickém jazyce. Abychom maximálně šetřili Váš čas, nabízíme několik forem výuky angličtiny. Můžete si vybrat individuální kurz , kde se bude lektor věnovat pouze Vám. I zde si můžete zvolit formu buď osobního setkání anebo online výuky přes Skype.

Jestliže zvolíte osobní formu výuky, naši lektoři jsou připraveni v rámci maximálního ušetření Vašeho času docházet dokonce k vám na pracoviště, kde následně lekce proběhne. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, lze zvolit online výuku angličtiny přes Skype , tudíž se můžete nacházet v jakémkoli městě a na jakémkoliv místě, nutností je pouze funkční internet.

V případě, že se rozhodnete pro skupinovou výuku angličtiny, máte opět na výběr z kurzů, které se konají v naší jazykové škole TOPLINGVA anebo online kurz angličtiny, kde se připojíte přes Skype s ostatními účastníky kurzu. Nemusíte se obávat, skupinové online kurzy mají z důvodu efektivity omezený počet účastníků, který činí maximálně pět osob.

Chcete se stále zlepšovat a rozhodli jste se pokračovat v pomaturitním studiu jazyka?

Jazyková škola TOPLINGVA nabízí také pomaturitní studium, i zde probíhá výuku angličtiny Callanovou metodou , která Vás posune v mluvené angličtině vpřed mnohem rychleji než běžná výuka. Tato metoda je díky svému úspěchu rozšířena po celém světě a využívají ji stovky škol. Je založena na motivování studenta mluvit v průběhu vyučovací hodiny co nejčastěji, čímž se jeho jazyková úroveň rapidně zvyšuje každou proběhlou lekcí. Tato metoda je vhodná také pro začínající studenty.

Pro seniory je výuka angličtiny dokonalou vzpruhou

V dnešní době nekonečných možností senioři často cestují za odpočinkem, ale i za poznáváním okolních i vzdálených zemí. Cestovat po světě bez znalosti cizího jazyka je však velmi obtížné, ne vždy je poblíž někdo vhodně jazykově vybavený.

Proto nabízíme také výuku angličtiny pro seniory, kde se seznámíte s cizím jazykem naprosto přirozeně díky profesionálním a trpělivým lektorům. Citlivý a přesto odborný přístup k výuce angličtiny ocení jistě každý, kdo se rozhodne rozšířit své znalosti cizího jazyka.

Jestliže se obáváte náročnosti výukových lekcí, není nic jednoduššího, než zkusit naše ukázkové hodiny. Uvidíte milé lektory s přátelským přístupem, kteří motivují své studenty k maximálním výkonům a tím je posouvají ke kýženému cíli… mluvit anglicky.


S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook