Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

Letní kurzy angličtiny 2023

20.06.2023 - Výuka angličtiny v Jazykové škole TOPLINGVA i v létě! Letní kurz angličtiny je skvělou příležitostí, jak se přesvědčit, že i za 3 měsíce je možné pozorovat výsledky. V nabídce jsou prozatím k dispozici klasické kurzy angličtiny, tj. s frekvencí... přečíst celé..

Výhody firemních jazykových kurzů

01.06.2023 - Firemní jazykové kurzy jsou stále populárnější volbou pro společnosti, které chtějí zlepšit komunikační schopnosti svých zaměstnanců nejen v cizím jazyce. Existuje mnoho výhod, které tyto jazykové kurzy přinášejí do firemního prostředí. ... přečíst celé..

Proč studovat angličtinu ve Spojeném království?

15.05.2023 - Učit se nový cizí jazyk může být obtížné. Jednou z nejlepších možností, jak spoustu věcí rychle pochytit, je ponořit se do kultury vybraného cizího jazyka, která jím mluví. Žít v zemi, která mluví cizím jazykem, který studujete, je populární... přečíst celé..

Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu?

20.04.2023 - V dnešní době existuje mnoho kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy... přečíst celé..

Sign up for our language courses!

20.03.2023 - Our language courses Looking to learn a new foreign language or improve your current language skills? Look no further than our language school in the centre of Ostrava! Our language school offers a variety of language courses for... přečíst celé..

Tipy na anglické knihy pro děti

14.02.2023 - Jedním ze způsobů, jak si procvičovat anglický jazyk, je čtení. Možná si myslíte, že toto platí jenom pro dospělé, ale existuje velká spousta dětských knížek, které jsou vhodné i pro menší čtenáře. Záleží samozřejmě na jazykové úrovni dítěte,... přečíst celé..

Proč se učit obchodní angličtinu?

18.01.2023 - Ovládat obchodní angličtinu je pro mnoho lidí klíčové, protože anglický jazyk je jedním z nejpoužívanějších jazyků v obchodním světě. Tento cizí jazyk je jako pro spoustu dalších oblastí také mezinárodním jazykem pro obchod a obchodní ... přečíst celé..

Kurz Obchod a obchodní praxe v Ostravě

09.01.2023 - První dobrou zprávou roku 2023 pro všechny obchodní zástupce, prodejce, manažery i obchodní ředitele bude jistě termín školení obchodních dovedností v Ostravě. Přijímáme přihlášky do kurzu obchodních dovedností, který je určen pro firmy... přečíst celé..

Martin – lektor obchodních dovedností a managementu

08.01.2023 - Velmi zkušený a přátelský lektor profesních kurzů, který díky velké řadě zkušeností z praxe v oblasti obchodní a oblasti managementu dokáže svým posluchačům nejen ukázat teoretickou stránku věci, ale také je naučit, jak v praxi tyto znalosti... přečíst celé..

Podrobný plán kurzu Obchodní dovednosti 25.3.2023 – 29.4.2023

07.01.2023 - Rozsah kurzu Obchodní dovednosti je 20 hodin v 5 učebních dnech (4 hodiny na den) Doba konání kurzu je vždy 8:00 - 12:00. Konkrétní termíny kurzu Obchodní dovednosti jsou naplánovány na: 25.3.2023 1.4.2023 15.4.2023 22.4.2023 ... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook