Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality
Letní kurz angličtiny

Letní kurz angličtiny

01.06.2016 - Léto nám klepe na dveře! Už dnes si u nás domluvte letní kurz angličtiny, ať jste skvěle vybaveni na dovolenou v zahraničí nebo když se Vás cizinci v Ostravě zeptají na cestu :)   Máme pro Vás osvěžujících 20 hodin výuky angličtiny přes horké... přečíst celé..

Nabídka práce: Administrativní pracovník/Asistent

09.05.2016 - Volná pozice – Administrativní pracovník/Asistent V případě zájmu nás kontaktujte se svým životopisem a motivačním dopisem na: info@toplingva.cz   Pracoviště Mlýnská 12, Moravská Ostrava Pracovní doba Je nutné 2x týdně zůstat do 18:00 a... přečíst celé..

Vzdělávání zaměstnanců hrazené 85% dotací

21.04.2016 - Vzdělávání, na které lze poskytnout příspěvek, je zaměřeno na odborné vzdělávání stávajících nebo nově přijatých zaměstnanců. Jde zejména o zvýšení, rozšíření, prohloubení, obnovení a udržení kvalifikace. Z hlediska oblastí školení bude možné čerpat... přečíst celé..

Shakespeare anglicky zcela zdarma s Toplingvou

Shakespeare anglicky zcela zdarma s Toplingvou

12.04.2016 - Máme pro Vás 50 lístků zcela ZDARMA!  Anglického básníka a anglického dramatika určitě znají všichni, jeho hru Sen noci svatojánské snad také, pojďte si jeho hru poslechnout v angličtině a to kousíček od Toplingvy na výstavišti Černé louka v... přečíst celé..

Jazykové kurzy můžete zaplatit poukázkami či šeky

08.04.2016 - Využijte své zaměstnanecké benefity na jazykové kurzy v naší jazykové škole TOPLINGVA. Víte, že můžete uhradit jazykový kurz v naší jazykové škole TOPLINGVA  v Ostravě také poukázkami či šeky od svých zaměstnavatelů? Přijímáme poukázky Sodexo... přečíst celé..

Přijímáme poukázky na jazykové kurzy

25.03.2016 - Využijte své zaměstnanecké benefity na jazykové kurzy. Nyní můžete uhradit své jazykové kurzy v naší jazykové škole TOPLINGVA  v Ostravě nejen hotově nebo elektronicky, ale i poukázkami od svých zaměstnavatelů. Přijímáme poukázky Sodexo Pass,... přečíst celé..

Přehled veřejných kurzů

Přehled veřejných kurzů

23.03.2016 - Klikněte na obrázek pro větší rozlišení.   Aktualizováno 23.3.2016 Číslo v závorce uvádí počet studentů ve skupině (maximální počet míst na třídu  je 7) Srovnání úrovní Callanovy metody s oficiální stupnicí zde. Úroveň Vaší angličtiny si můžete... přečíst celé..

Angličtina zdarma

Angličtina zdarma

14.03.2016 - Nabízíme Vám zkušební 3 lekce angličtiny po telefonu zdarma a také lekci angličtiny pro kterýkoli kurz angličtiny rovněž zdarma, více informací najdete v našem blogu. Těšíme se na Vás!  Angličtina ZDARMA - stačí jen jeden klik a vyplnit krátký... přečíst celé..

Prohlášení o přístupnosti

19.02.2016 - Tato Internetová prezentace je vzhledem ke svému zaměření vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechna důležitá pravidla nejznámějších metodik v ČR, pravidla pro tvorbu přístupného webu, vydaná MI, a WCAG 1.0. Struktura... přečíst celé..

Angličtina a španělština - video zpověď našich žáků

12.02.2016 - Olga Hrušková je studentkou kurzu Angličtina pro začátečníky Callanovou metodou a kurzu Angličtina po telefonu v Toplingvě a zároveň sociální pracovnicí, má ráda latinskoamerické tance, turistiku a dobrou kávu - její práce, jak říká, je jejím... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook