Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

Angličtina po telefonu

30.12.2015 - Vyzkoušejte i Vy hit poslední doby, angličtinu po telefonu nebo telefonické kurzy angličtiny. Je to jednoduché, zaregistrujte se, dohodněte si termíny 3 lekcí ZDARMA a také to, co byste rádi po telefonu probírali - úroveň a zaměření Vaší... přečíst celé..

S námi se domluvíte s více než miliardou lidí

22.12.2015 - Naučíme Vás nejrozšířenější jazyky světa. V jazykových kurzech, individuální jazykovou průpravou na míru anebo po telefonu.  Vás osobně anebo celou firmu ve firemních kurzech angličtiny, korejštiny anebo španělštiny.  Vyzkoušejte zkušební... přečíst celé..

Ukázková hodina zdarma

16.12.2015 -   Vyzkoušejte si angličtinu ZDARMA vyzkoušejte si naše lektory a lektorky zcela zdarma vyzkoušejte si hodinu angličtiny zdarma anebo si  vyzkoušejte 3 lekce angličtiny po telefonu zdarma v telefonickém kurzy angličtiny  Vaší úrovni... přečíst celé..

Přehled veřejných kurzů angličtiny

Přehled veřejných kurzů angličtiny

16.10.2015 - Pro větší rozlišení klikněte na obrázek.   Aktualizováno 15.10.2015 Číslo v závorce uvádí počet studentů ve skupině (maximální počet míst je 7) Srovnání úrovní Callanovy metody s oficiální stupnicí... přečíst celé..

Ukončení projektu Vzdělávejme se 5x jinak

01.09.2015 - 01.09.2015 K poslednímu srpnu 2015 byl úspěšně ukončen projekt Vzdělávejme se 5x jinak. Tento projektbyl zaměřen na další vzdělávání ekonomicky aktivního obyvatelstva z obcí v Moravskoslezském a v Ústeckém kraji.   Všichni zájemci si mohou... přečíst celé..

Otevírací doba oddělení péče o zákazníky

Otevírací doba oddělení péče o zákazníky

01.09.2015 - Vážení klienti, léto nám skončilo, a tak se vracíme zpět k běžné provozní době kanceláře. Slečna Lenka Cigánková Vám je k dispozici v následujících dnech a hodinách: PONDĚLÍ 8:00-18:00 ÚTERÝ 8:00-18:00 STŘEDA 8:00-16:30 ČTVRTEK 8:00-16:30 PÁTEK... přečíst celé..

Kurz angličtiny v Ostravě Callanova metoda - VIDEO

01.09.2015 - Výuka angličtiny v Ostravě pomocí " Callanova metoda " je dominantní parketou společností Toplingva CZ. Jazykové kurzy v Ostravě pořádáme již řadu let a i Vás zveme k nám - anglicky v Ostravě Vás naučíme 4x rychleji.  Toplingva CZ věnuje VIDEO ... přečíst celé..

Výuka angličtiny Callanovou metodou v Ostravě - VIDEO

27.08.2015 - Kurzy anglického jazyka Callanovou metodou - místo Ostrava, společnost Toplingva s.r.o. Jak je ze záběrů vidět, anglicky 4x rychleji se u nás můžete naučit v malých skupinkách, kde se Vaší angličtině můžeme více věnovat. Výuka anglického jazyka,... přečíst celé..

NOVINKA: Veřejné kurzy španělštiny

NOVINKA: Veřejné kurzy španělštiny

05.08.2015 - Zahajujeme zápis do veřejných kurzů! Do you speak English?   Je tady měsíc srpen a s ním přichází nábor nových studentů. Naši stávající studenti se v loňském školním roce činili a udělali velké pokroky, díky tomu máme možnost otevřít zbrusu nové... přečíst celé..

Skupiny letních veřejných kurzů 2015

Skupiny letních veřejných kurzů 2015

14.07.2015 - Počet letních veřejných kurzů Obecné angličtiny se rozšířil. V současné době probíhají celkem 3: ÚTERÝ 16:00-17:50 Falešní začátečníci STŘEDA 16:00-17:50 Začátečníci, 18:00-19:50 Začátečníci Kapacita jednotlivých skupin není zcela obsazena, stále... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook