Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality
Vzdělávejme se 5x jinak

Vzdělávejme se 5x jinak

15.09.2014 - Od září 2014 probíhá projekt zaměřený na další vzdělávání ekonomicky aktivního obyvatelstva z obcí v Moravskoslezském kraji a v Ústeckém kraji. Vzdělávací aktivity jsou zaměřeny na 5 oblastí: - Právní vzdělávání - Finanční gramotnost - Základní... přečíst celé..

Představení lektorů angličtiny a španělštiny

09.09.2014 - Podívejte se na videa lektorů naší jazykové a vzdělávací agentury Rádi Vás uvidíme na našich jazykových kurzech, první zkušební lekce je zdarma ... přečíst celé..

Callanova metoda Ostrava - moderní výuka angličtiny - rychle, efektivně a zábavně!

09.09.2014 - Co je to Callanova metoda a čím je tak výjimečná? Jazyková škola TOPLINGVA poskytuje kurzy anglického jazyka, které vyučuje především Callanovou metodou. Tento moderní výukový systém využívá v současné době již více než 600 registrovaných škol... přečíst celé..

Dnes je kladen důraz na znalost angličtiny anebo rovnou dvou jazyků

09.09.2014 - Otázkou, zda je jazykový audit potřebný, se zabývá mnoho vedoucích pracovníků a majitelů společností. V dnešní ekonomicky náročné době se takovýto audit může zdát jako přepych, který nepřinese žádné zisky.    Opak je však pravdou. Kvalitně... přečíst celé..

Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

09.09.2014 - Myslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?     Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to... přečíst celé..

Zeptejte se na rovinu aneb Jak se lektor naučil tak výborně anglicky!

09.09.2014 - Ano, každý nějak začínal s jazyky a snažil se dosáhnout určitého stupně znalosti daného jazyka. Některým se to povedlo do té míry, že se rozhodli své vědomosti předávat dále. Učitelé a lektoři cizích jazyků jsou důležitým článkem v systému... přečíst celé..

Co je vlastně Callanova metoda očima studentky

09.09.2014 - Slyšíte ze všech stran, jak je Callanova metoda výborná a efektivní k výuce angličtiny? Že se naučíte angličtinu 4x rychleji? Jenže si pod tím stále neumíte nic představit? Funguje to, anglicky se dá u nás naučit opravdu rychleji.   Určitě... přečíst celé..

Jsou rodilí mluvčí vždy lepší učitelé?

09.09.2014 - Myslíte si, že je pravda, že učitelé rodilí mluvčí jsou lepší než čeští lektoři? Zde jsou myšlenky k této diskusi - souhlasíte?   Výhody rodilých mluvčích jsou v jejich přirozeném citu pro jazyk a také v tom, jak umí jazyk používat v různých... přečíst celé..

Překlady a tlumočení

03.09.2014 - Potřebujete přeložit rodný list či plánujete svatbu v zahraničí? Chtěli byste prorazit na zahraniční trhy a hledáte profesionálního tlumočníka ve svém oboru? Potřebujete přeložit své webové stránky nebo diplomovou práci? Dodáme Vám veškeré... přečíst celé..

Kdo využil jazykový kurz angličtiny v naší jazykové škole?

29.08.2014 - Jiří Houba S jazykovou školou Toplingva jsem studoval anglický jazyk rok a půl. Vše bylo v naprostém pořádku, komunikace s firmou i s lektorkou. Lektorka byla velice vstřícná a trpělivá. Callanova metoda výuky, kterou škola používá,... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook