Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

PF 2023

30.12.2022 - Vážení klienti, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši přízeň a zájem o jazykové kurzy, a popřáli Vám vše nejlepší a hodně zdraví do nového roku 2023! Doufáme, že se i v následujícím roce budeme potkávat na hodinách... přečíst celé..

Hledáme lektora angličtiny pro děti

21.11.2022 - Nabídka volného pracovního místa: Lektor/ka angličtiny pro děti 1. - 5. třídy Hledáme kolegu či kolegyni pro výuku dětí 1. - 5. třídy v Ostravě. Požadujeme Angličtinu prokazatelně na úrovni C1 či pedagogické vzdělání. Prostor na min. 10... přečíst celé..

Dárkové poukazy na výuku jazyků

15.11.2022 - Vánoční svátky se již velmi rychle blíží a s nimi také výběr těch pravých vánočních dárků. Pokud si lámete hlavu, jakým dárkem obdarovat své nejbližší, zkuste letošní rok sáhnout po něčem užitečném. Věnujte dárkový poukaz na výuku jazyků! ... přečíst celé..

ENGLISH TEACHER – NATIVE SPEAKER WANTED

07.11.2022 - Dear applicants, we are looking for a native English speaker for our language school in the centre of Ostrava! If you are interested, send us your CV to office@toplingva.cz or call us on +420 732 638 174. We require: willingness to... přečíst celé..

Skupinový kurz španělského jazyka pro začátečníky pro školní rok 2022/2023

21.10.2022 - Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě otevřela pro školní rok 2022/2023 také skupinový kurz španělštiny pro začátečníky! Do kurzu španělštiny se můžete přidat kdykoli. I když jazykový kurz španělštiny pro začátečníky začíná v pátek, 4. 11.... přečíst celé..

Přijímáme přihlášky do skupinových kurzů angličtiny pro veřejnost!

15.09.2022 - Zápisy do skupinových kurzů angličtiny v Ostravě jsou v plném proudu. Již nyní si můžete rezervovat místo v prezenční skupinové výuce anglického jazyka, která bude od konce září probíhat v naší jazykové škole v centru Ostravy. Pokračující skupiny... přečíst celé..

Kurzy japonského jazyka pro začátečníky i mírně pokročilé pro školní rok 2022/2023

06.09.2022 - Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě má dobré zprávy pro všechny nadšence do Japonska! Od podzimu u nás budou po celý školní rok probíhat opětovně skupinové kurzy japonštiny pro začátečníky i mírně pokročilé. Plánovaný start skupinových kurzů... přečíst celé..

Přijímáme přihlášky do online skupinových kurzů angličtiny pro veřejnost!

17.08.2022 - Zápisy do online skupinových kurzů angličtiny přes Skype jsou v plném proudu. Již nyní si můžete rezervovat místo v online skupinové výuce anglického jazyka, která bude od konce září probíhat skrze naši jazykovou školu pomocí Skype. Pokračující... přečíst celé..

Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk

14.08.2022 - Stále váháte, zda máte začít online kurz angličtiny? Přemýšlíte, zda pro Vás nebude osobní setkání s lektorem přínosnější? Cítíte se být věčným, nejistým začátečníkem a věříte, že z očí do očí si toho s lektorem povíte víc? ... přečíst celé..

Jazyková vybavenost zaměstnanců zvyšuje prestiž a výkonnost firmy - vyzkoušejte kurz Angličtina pro firmy a posuňte se na vyšší level!

08.08.2022 - Náročná doba s sebou přináší i náročné požadavky na zaměstnance. S mezinárodním růstem firmy jde ruku v ruce také vzdělávání a školení zaměstnanců, na které je kladena vyšší zodpovědnost a jsou často postaveni do pozic, kde je potřeba využití cizího... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook