Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to!

05.08.2022 - Ať už jste dítě, student, zaměstnanec nebo nadšený senior, který se chce domluvit při svých cestách v zahraničí, vám všem je určena naše výuka angličtiny na jazykové škole TOPLINGVA. Najdete zde širokou paletu kurzů angličtiny, španělštiny a... přečíst celé..

Tlumočení po telefonu

01.08.2022 - Komunikace po telefonu v angličtině či jiném cizím jazyce je jednou z nejtěžších disciplín. Dostali jste se ale i přes schopnosti mluvit cizím jazykem někdy do situace, kdy jste potřebovali něco naléhavě vyřešit přes telefon, ale netroufli jste si... přečíst celé..

TERMÍNY LETNÍCH KURZŮ ANGLIČTINY

07.07.2022 - Stále přijímáme nové studenty do kurzů anglického jazyka v Ostravě. Výuka angličtiny v Ostravě funguje v Jazykové škole TOPLINGVA i v létě! Letní kurz angličtiny v Ostravě je skvělou příležitostí, jak se přesvědčit, že i za 3 měsíce je... přečíst celé..

Maturita z angličtiny - jak se připravit na didaktický test z angličtiny

11.05.2022 - V tomto stručném článku Vás seznámíme se strukturou maturitní zkoušky z angličtiny a poradíme, jak se na ni připravit! Státní maturitní zkouška z anglického jazyka odpovídající mezinárodně uznávané úrovni B1 se skládá z několika částí: ... přečíst celé..

Doučování cizích jazyků

10.05.2022 - Doučujeme jazyky v Ostravě i online Kromě skupinových jazykových kurzů nabízíme také individuální doučování cizích jazyků na míru. Nabízíme širokou škálu jazyků s českými a rodilými mluvčími. Individuální jazykové doučování poskytujeme... přečíst celé..

Virtuální prohlídka

29.03.2022 - Prostory jazykové školy TOPLINGVA Navštivte pomocí virtuální prohlídky vnitřní prostory jazykové školy TOPLINGVA v Ostravě z pohodlí svého domova! Díky 360° snímkům můžete virtuálně navštívit učebny, v kterých probíhají jazykové kurzy... přečíst celé..

ENGLISH NATIVE SPEAKER WANTED

22.02.2022 - Job offer – English teacher ENGLISH NATIVE SPEAKER WANTED! Dear applicants, we are looking for an English native speaker to join our team. Do not hesitate and send us your CV: info@toplingva.cz we require: excellent... přečíst celé..

Kurzy japonštiny

09.02.2022 - Výuka japonského jazyka v Ostravě i online Vážení zájemci, pro zvýšený zájem o kurzy japonštiny pro vás v únoru 2022 plánujeme otevřít nový kurz japonštiny. Do skupinového kurzu japonštiny pro začátečníky v Ostravě se můžete... přečíst celé..

Aktuálně otevřené jazykové kurzy

15.01.2022 - Volná místa ve skupinových jazykových kurzech v Ostravě a online výuce Nečekejte na nový semestr nebo na září. Do našich skupinových kurzů se můžete přidat kdykoli! V Jazykové škole TOPLINGVA v Ostravě můžete ve skupinové výuce... přečíst celé..

Napsali o nás

15.10.2021 - 2021 iDnes.cz, 9.10.2021 Jazykovky přišly o studenty. Chybějí také lektoři, kteří odešli jinam   2020 Nase-město.cz, 24. 3. 2020 V době uzavření škol vyučují děti přes Skype zdarma   2017 Jazyky.com, 14. 2. 2017 Jazykové kurzy... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook