Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality
LETNÍ KURZY 2020

LETNÍ KURZY 2020

27.05.2020 - Zápisy do letních kurzů angličtiny jsou v plném proudu! Výuka angličtiny v Ostravě funguje v Jazykové škole TOPLINGVA i přes léto. Nové skupinky otevíráme již od tří studentů! Nejste si jisti svou úrovní?  Vyplňte si náš rozřazovací test a my Vám... přečíst celé..

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

27.05.2020 - Vaše děti v létě zabavíme i vzděláme! Milí rodiče a děti, Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě pro vás spojila příjemné s užitečným. Letos opět pořádáme Letní příměstské tábory s angličtinou, pro děti ve věku 6 – 10 let. Rodičům poskytujeme... přečíst celé..

Angličtina pro děti ZDARMA!

Angličtina pro děti ZDARMA!

20.03.2020 - V době uzavření škol vyučujeme děti přes Skype zdarma Vážení rodiče, Jazyková škola TOPLINGVA vám po dobu uzavření škol nabízí výuku angličtiny pro vaše děti zcela zdarma. Je jistě snadnější pomoci dětem s předměty jako je čeština či... přečíst celé..

Přihlášky do kurzů pro rok 2020

Přihlášky do kurzů pro rok 2020

06.01.2020 - Přijímáme přihlášky do stávajících i zcela nových kurzů! Vážení klienti, s blížícím se koncem roku pro nás nic nekončí, ba naopak začíná. Na své si přijdou zájemci všech úrovní. Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě přijímá studenty do... přečíst celé..

Získejte certifikát Cambridge

Získejte certifikát Cambridge

15.12.2019 - Připravujeme studenty na zkoušku First. Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě Vám opět nabízí možnost přípravy na mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge. Momentálně máme stále volná místa v kurzu, kde se studenti intenzivně věnují přípravě na... přečíst celé..

VEŘEJNÉ KURZY ANGLIČTINY 2019/2020

VEŘEJNÉ KURZY ANGLIČTINY 2019/2020

10.09.2019 - Zápis do skupinových kurzů angličtiny je v plném proudu! Již nyní můžete vybírat z široké nabídky termínů a úrovní veřejných kurzů angličtiny, které budou v nadcházejícím semestru probíhat v jazykové škole TOPLINGVA v Ostravě. Níže v tabulce... přečíst celé..

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY KANCELÁŘE TOPLINGVA

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY KANCELÁŘE TOPLINGVA

09.09.2019 - Od září nás na Oddělení péče o zákazníky opět zastihnete déle. Vážení klienti, s koncem letních prázdnin, blížícím se startem semestru, a s tím souvisejícím zvýšeným počtem ukázkových hodin, se od 2.9.2019 vracíme ke standardní provozní době... přečíst celé..

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANGLIČTINOU

23.06.2019 - Vaše děti v létě zabavíme i vzděláme! Milí rodiče a děti, Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě pro vás spojila příjemné s užitečným. Připravili jsme pro vás Letní příměstské tábory s angličtinou, pro děti ve věku 6 – 10 let. Plánované termíny jsou... přečíst celé..

TERMÍNY LETNÍCH KURZŮ 2019

23.06.2019 - Zápisy do letních kurzů angličtiny jsou v plném proudu! Výuka angličtiny v Ostravě funguje v Jazykové škole TOPLINGVA i přes léto. Skupinky se nám pomalu, ale jistě plní, a tak jsme pro Vás připravili první várku termínů. Níže uvádíme pro každou... přečíst celé..

VÝHERCI SOUTĚŽE O LETNÍ KURZ

VÝHERCI SOUTĚŽE O LETNÍ KURZ

23.06.2019 - Vylosovali jsme hned tři výherce letních kurzů angličtiny! Milí studenti, Od poloviny dubna do 10.6.2019 jste se na našem Facebooku mohli zúčastnit soutěže o Letní kurz angličtiny v naší jazykové škole TOPLINGVA. Všechny soutěžící, kteří splnili... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook