Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole TOPLINGVA

12.12.2017 - Hledáte kurz angličtiny pro děti? V naší jazykové škole v Ostravě najdete pro výuku Vašich dětí vše potřebné. Báječné lektory s citlivým přístupem k dětem a úžasnou metodu učení angličtiny pro děti Talking Kids. Naučíme Vaše děti komunikovat... přečíst celé..

HLEDÁME LEKTORA ANGLIČTINY PO TELEFONU!

HLEDÁME LEKTORA ANGLIČTINY PO TELEFONU!

13.11.2017 - Pro naši jazykovou školu v centru Ostravy hledáme posilu týmu angličtinářů, konkrétně na pozici LEKTOR ANGLIČTINY PO TELEFONU. Jedná se o práci na částečný úvazek (DPP nebo živnostenský list), která zahrnuje každodenní individuální výuku... přečíst celé..

KOREJŠTINA -  Poslední volná místa!

KOREJŠTINA - Poslední volná místa!

21.09.2017 - Vážení nadšenci korejského jazyka! Máme pro Vás novinu, a to rozšíření výuky korejštiny v Ostravě o další kurz. Nyní můžete navštěvovat kurz úrovně začátečník v úterý nebo ve čtvrtek. Máme také poslední volná místa v kurzu mírně pokročilých. ... přečíst celé..

Výsledky průzkumu spokojenosti studentů TOPLINGVA 2017

06.09.2017 - Výsledky průzkumu spokojenosti našich studentů Protože nám záleží na Vašem názoru a máme zájem zlepšovat naše služby, uskutečnili jsme opět po roce hromadný průzkum spokojenosti našich studentů s výukou jazykových kurzů, nejen na naší Ostravské... přečíst celé..

Stav volných míst - veřejné kurzy angličtiny

Stav volných míst - veřejné kurzy angličtiny

31.08.2017 - Aktuálně: Přehled volných míst v kurzech angličtiny pro školní rok 2017/2018, Ostrava. DEN ČAS METODA VÝUKY ÚROVEŇ VOLNÁ MÍSTA  NÁZEV pondělí 16:00 Callanova metoda mírně pokročilí 1 ... přečíst celé..

Staň se součástí našeho týmu!

Staň se součástí našeho týmu!

17.08.2017 - HLEDÁME LEKTORA ANGLICKÉHO JAZYKA Vhodný kandidát má adekvátní vzdělání a pozitivní přístup, je spolehlivý a vnímavý k potřebám svých studentů. V případě zájmu pošlete svůj životopis na adresu info@toplingva.cz.   Požadujeme: Absolvent nebo... přečíst celé..

TOPLINGVA na sociálních sítích!

TOPLINGVA na sociálních sítích!

17.08.2017 - Jazykovou a vzdělávací agenturu TOPLINGVA můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, Twitteru i YouTube! Jste pečení vaření na facebooku? Nebo raději fotíte a sledujete příspěvky na síti Instagram?   Nyní nás nově naleznete také na těchto... přečíst celé..

K-POP (Korejský pop) táhne mladou generaci ke studiu korejštiny

15.08.2017 - Už Vás někdy hudba inspirovala k učení cizího jazyka? Přesně tak totiž začínají mnozí mladí lidé svou cestu za korejštinou. Ani já nejsem výjimka. Někdy na konci základní školy mi učaroval korejský pop (my znalci říkáme k-pop ;) ). Pokud se... přečíst celé..

KOREJŠTINA: Volná místa pro začátečníky i mírně pokročilé

KOREJŠTINA: Volná místa pro začátečníky i mírně pokročilé

08.08.2017 - Otevíráme pro Vás nový kurz Korejština pro začátečníky! V současné době máme stále volná místa i v kurzu Korejština pro mírně pokročilé. Jako jediná jazyková škola v Ostravě a okolí nabízíme výuku korejského jazyka s českým lektorem.  Stejně jako... přečíst celé..

Volná místa - veřejné kurzy 2017/2018

Volná místa - veřejné kurzy 2017/2018

01.08.2017 - Rezervujte si i Vy své místo včas!   Přijímáme přihlášky do skupinových kurzů pro rok 2017/2018. Aktuální volná místa v otevřených kurzech k 1.8.2017:   Pro správné zařazení do skupiny doporučujeme náš krátký test. Každý zájemce o výuku má u... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook