Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality
Skupiny letních veřejných kurzů 2015

Skupiny letních veřejných kurzů 2015

14.07.2015 - Počet letních veřejných kurzů Obecné angličtiny se rozšířil. V současné době probíhají celkem 3: ÚTERÝ 16:00-17:50 Falešní začátečníci STŘEDA 16:00-17:50 Začátečníci, 18:00-19:50 Začátečníci Kapacita jednotlivých skupin není zcela obsazena, stále... přečíst celé..

S angličtinou začínají již v létě!

S angličtinou začínají již v létě!

30.06.2015 - Když něco končí, něco nového začíná. Včera 29.6. jsme se rozloučili se studenty veřejných kurzů pro letní semestr 2015, a tak je stejně jako školáky čekají dva měsíce odpočinku od studia. Noví zájemci o kurz však nemusí čekat až na září! Těšíme se... přečíst celé..

Změna provozní doby kanceláře

Změna provozní doby kanceláře

21.06.2015 - Vážení klienti, dovolujeme si vás upozornit na změnu provozní doby kanceláře v období letních prázdnin (1.7. - 31.8.). Slečna Lenka Cigánková je Vám osobně k dispozici  PONDĚLÍ 8:00 - 14:00 ÚTERÝ 8:00 - 14:00 STŘEDA 8:00 - 16:00 ČTVRTEK 8:00 -... přečíst celé..

Zápis do letních kurzů angličtiny zahájen!

Zápis do letních kurzů angličtiny zahájen!

30.05.2015 - TOPLINGVA v létě nezavírá!  ★ Nečekejte na září a vyzkoušejte si nás již o prázdninách. S letním balíčkem Obecná angličtina zvládnete 4x rychleji i základy!  Nejste začátečníci nebo jste naše veřejné kurzy navštěvovali? Nevadí! Nevyjděte ze cviku a... přečíst celé..

Velikonoční losovací turnaj FORFUN

07.04.2015 - V sobotu 4.4. se u příležitosti Velikonoc uskutečnil tradiční losovací turnaj FORFUN v badmintonu, který se konal ve Sportovní hale města Bohumína. Jsme velice rádi, že jsme tento turnaj mohli podpořit a také se ho zúčastnit. Blahopřejeme vítězům a... přečíst celé..

Výuka angličtiny po telefonu je v plném proudu!

Výuka angličtiny po telefonu je v plném proudu!

01.04.2015 - V TOPLINGVĚ úspěšně probíhá novinka ve výuce angličtiny, a to prostřednictvím telefonu! Téměř naprostá většina dosavadních zájemců se stala našimi studenty. Všem potenciálním zájemcům nabízíme 3 lekce angličtiny po telefonu zdarma (3x 10... přečíst celé..

I. ročník TOPLINGVA CUP poděkování

I. ročník TOPLINGVA CUP poděkování

20.01.2015 - Vážení a milí sportovci, děkujeme všem za účast a skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili. Snažili jsme se pro vás udělat maximum a snad se nám to povedlo. Budeme vděční za jakoukoli zpětnou vazbu a těšíme se na další ročník.  Váš tým TOPLINGVA.  ... přečíst celé..

Pronájem mobilní PC učebny

29.12.2014 - Nabízíme cenově výhodný pronájem mobilní počítačové učebny v centru Ostravy. Vybavení učebny 11x notebook s numerickou klávesnicí 11x brašna k notebooku 11x myš 1x dataprojektor 1x plátno 1x flip chart 1x mobilní klimatizace Technické... přečíst celé..

Pronájem počítačové učebny

29.12.2014 - Nabízíme cenově výhodný pronájem počítačové učebny v centru Ostravy. PC učebna je pro maximální počet 10 studentů plus lektor. Vybavení počítačové učebny 11x notebook s numerickou klávesnicí 11x myš 1x dataprojektor 1x plátno 1x tabule 1x... přečíst celé..

Badmintonový turnaj 17/1/2015 TOPLINGVA CUP

15.12.2014 - Jazyková a vzdělávací agentura TOPLINGVA s.r.o. pořádá badmintonový  turnaj amatérských hráčů   TOPLINGVA CUP   Termín:                      Sobota 17.1. 2015 Místo konání:            CENTRUM-S - Ludgeřovice, Nad Nádražím 1405/32,... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook