Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality
Dopolední kurzy nejen pro záčátečníky

Dopolední kurzy nejen pro záčátečníky

12.07.2017 - Chystáme se pro Vás otevřít kurzy angličtiny v dopoledních hodinách! Rádi byste navštěvovali skupinový kurz za dobrou cenu, ale běžná odpolední výuka je pro Vás nedostupná? Máme pro Vás skvělou zprávu!   Již nyní se můžete zapisovat do... přečíst celé..

Provozní doba Oddělení péče o zákazníky TOPLINGVA

Provozní doba Oddělení péče o zákazníky TOPLINGVA

04.07.2017 - ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY KANCELÁŘE Vážení klienti,   s potěšením oznamujeme, že Oddělení péče o zákazníky TOPLINGVA prodloužilo svou pracovní dobu. Nyní jsme pro Vás k zastižení na telefonu i osobně od pondělí do čtvrtka 8:00 - 18:00.  V pátky jsme... přečíst celé..

Volná místa - letní kurzy 2017

Volná místa - letní kurzy 2017

19.06.2017 - Rezervujte si i Vy své místo včas!   Již od konce května probíhají zápisy do našich letních kurzů angličtiny Callanovou metodou.  Aktuálně jsme pro Vás otevřeli tyto úrovně: Pro správné zařazení do skupiny doporučujeme náš krátký test. Každý... přečíst celé..

LETNÍ KURZY 2017!

LETNÍ KURZY 2017!

05.06.2017 - Zápisy na letní kurzy angličtiny jsou v plném proudu! Pro obrovský zájem v loňském roce pro vás i letos pořádáme letní kurzy angličtiny Callanovou metodou. Využijte této příležitosti a přijďte si nás na tři měsíce otestovat. Letní kurzy... přečíst celé..

Napsali o nás

05.04.2017 - 2020 Nase-město.cz, 24. 3. 2020 V době uzavření škol vyučují děti přes Skype zdarma   2017 Jazyky.com, 14. 2. 2017 Jazykové kurzy pro děti   Jazyky.com, 24. 1. 2017 Výuka jazyků v Ostravě – přehled jazykových škol   ... přečíst celé..

Přehled volných míst - veřejné kurzy

20.03.2017 - První jarní den je tady a my jsme plní energie nejen pro stávající, ale i nové studenty! Jelikož se k nám můžete přidat během celého roku, nač čekat až do září? Zde je aktuální přehled skupinové výuky neboli veřejných kurzů angličtiny, korejštiny... přečíst celé..

Otevíráme nový kurz začátečníků!

08.02.2017 - Jste v angličtině začátečník nebo falešný/věčný začátečník, ale všechny kurzy jsou již od září v plném proudu? Právě pro Vás máme dobrou zprávu! Nemusíte nic dohánět ani se doučovat. Právě nyní, v únoru 2017 budeme otevírat další skupinu úrovně... přečíst celé..

Kurz rétoriky a prezentace

01.02.2017 - Dne 25. února pořádáme KURZ RÉTORIKY v naší Jazykové a vzdělávací agentuře TOPLINGVA na ulici Mlýnská 2353/12 v Ostravě. Počet účastníků je omezen (10), proto prosíme zájemce o registraci prostřednictvím emailu: info@toplingva.cz Kurz se snažíme... přečíst celé..

Jazykové kurzy začínající v únoru 2017, jsou otevřeny.

20.01.2017 - Milí studenti, v tuto chvílí tvoříme skupinky jazykových kurzů na další semestr, který začíná v únoru 2017. Na naší pobočce v Ostravě otevíráme tyto jazykové kurzy: angličtiny, španělštiny a korejštiny. Kdykoli se objednejte na ukázkovou hodinu... přečíst celé..

Co je Apostila (APOSTILLE)

19.01.2017 - Apostila (APOSTILLE) Apostila je ověřovací doložka, která se dokládá za oficiální listiny a dokumenty (rodný list, vysokoškolský diplom, apod.), čímž potvrzuje pravost a pravdivost podpisu, razítka na dané listině i oprávněnost orgánu listinu... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook