Aktuality | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Aktuality

TOPLINGVA > Aktuality

Kurz rétoriky a prezentace

01.02.2017 - Dne 25. února pořádáme KURZ RÉTORIKY v naší Jazykové a vzdělávací agentuře TOPLINGVA na ulici Mlýnská 2353/12 v Ostravě. Počet účastníků je omezen (10), proto prosíme zájemce o registraci prostřednictvím emailu: info@toplingva.cz Kurz se snažíme... přečíst celé..

Jazykové kurzy začínající v únoru 2017, jsou otevřeny.

20.01.2017 - Milí studenti, v tuto chvílí tvoříme skupinky jazykových kurzů na další semestr, který začíná v únoru 2017. Na naší pobočce v Ostravě otevíráme tyto jazykové kurzy: angličtiny, španělštiny a korejštiny. Kdykoli se objednejte na ukázkovou hodinu... přečíst celé..

Co je Apostila (APOSTILLE)

19.01.2017 - Apostila (APOSTILLE) Apostila je ověřovací doložka, která se dokládá za oficiální listiny a dokumenty (rodný list, vysokoškolský diplom, apod.), čímž potvrzuje pravost a pravdivost podpisu, razítka na dané listině i oprávněnost orgánu listinu... přečíst celé..

HLEDÁME POSILU NAŠEHO TÝMU

03.11.2016 - Pro naši jazykovou školu hledáme posily týmu angličtinářů, konkrétně na pozici LEKTOR ANGLIČTINY PO TELEFONU. Jedná se o práci na částečný úvazek (DPP nebo živnostenský list), která zahrnuje každodenní individuální výuku prostřednictvím... přečíst celé..

Provozní doba kanceláře

18.10.2016 - Vážení klienti, dovolujeme si Vás informovat o provozní době kanceláře. Paní Martina Štendová je Vám k dispozici každý všední den v těchto hodinách: Nevyhovuje Vám žádný z termínů? Domluvte si osobní schůzku. Telefon: 774 118 911 Email: ... přečíst celé..

Výherce naší facebookové soutěže

Výherce naší facebookové soutěže

06.10.2016 - Slavnostně oznamujeme, že výhercem naší soutěže o semestr angličtiny zcela zdarma se stává: VLADĚNA SKOTNICOVÁ. Gratulujeme! Chcete být i Vy informováni o našich akcích, soutěžích a nabídkách kurzů? Staňte se fanouškem našeho TOPLINGVA facebooku a... přečíst celé..

Zápis do veřejných kurzů je v plném proudu!

Zápis do veřejných kurzů je v plném proudu!

06.09.2016 - Aktuální přehled již z části obsazených kurzů, do kterých se stále můžete přihlásit. Aktuální k 6.9.2016. Nenašli jste vhodnou úroveň a čas? Nezoufejte! Ukázkového hodiny budou probíhat v období září i října ve větší míře, a proto je velice... přečíst celé..

SOUTĚŽ! Semestr angličtiny zcela ZDARMA!

SOUTĚŽ! Semestr angličtiny zcela ZDARMA!

03.08.2016 - Uživatelé facebooku slyšte! Vyhlašujeme soutěž o jeden semestr kurzu angličtiny zcela zdarma! Jak soutěžit? V prvé řadě je potřeba být fanouškem naší fb stránky TOPLINGVA. A dále? V příspěvku, který je připnutý na úplném začátku stránky, naleznete... přečíst celé..

Na kvalitě naší výuky nám záleží

25.07.2016 - V průběhu celého školního roku monitorujeme kvalitu našich služeb. Sledujeme spokojenost studentů s kurzy, kontrolujeme kvalitu výuky a pracujeme na rozvoji našich lektorů. Zpětná vazba klientů Pro zjišťování zpětné vazby našich klientů... přečíst celé..

Letní provozní doba kanceláře

Letní provozní doba kanceláře

29.06.2016 - Vážení klienti, dovolujeme si vás informovat o změně provozní doby kanceláře v období letních měsíců.   Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím emailu zaslaného na info@toplingva.cz nebo na telefonním čísle (+420) 774 118 911... přečíst celé..
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook