Angličtina a španělština - video zpověď našich žáků | Toplingva
Aktuality   >   Angličtina a španělština - video zpověď našich žáků

Angličtina a španělština - video zpověď našich žáků

Anglictina-spanelstina-ostrava

12.02.2016

Olga Hrušková je studentkou jazykového kurzu Angličtina pro začátečníky Callanovou metodou a kurzu Angličtina po telefonu v Toplingvě a zároveň sociální pracovnicí, má ráda latinskoamerické tance, turistiku a dobrou kávu - její práce, jak říká, je jejím posláním. S jazykovými kurzy začala v roce 2015. Protože se během studií učila jen německy a španělsky, rozhodla se zkusit Callanovu metodu v jazykových kurzech anglického jazyka:

"Callanova metoda v kurzu angličtiny je prostě skvělá! Donutí mne rozhýbat se slovně, správně vyslovovat a skládat anglické věty. Jsem ráda, že jsem nešla cestou samouka, ušetřila jsem spoustu času! K tomu musím poděkovat lektorce za její trpělivost, pozitivní přístup a dobrou náladu v hodinách angličtiny." 

Radovan Vlček je studentem Angličtiny po telefonu a jazykového kurzu španělštiny v Toplingvě, má rád kvalitní muziku, sám hraje na kytaru, je učitelem tělocviku a momentálně na stáži v IT firmě. S jazykovými kurzy jazykové školy Toplingva začal v roce 2015 a pokračuje i nadále, jak říká:

"Španělština je velmi temperamentní jazyk, rád bych poznal více španělsky hovořících zemí a to je důvod, proč chodím do Toplingvy, zaujala mne totiž nabídka učit se španělštinu ze začátku s česky hovořící lektorkou a poté i s rodilou mluvčí, když k tomu připočtu techniku rychlé Callanovy metody v angličtině po telefonu a další výhody, rozhodl jsem se správně."

Přidejte se k našim spokojeným studentům angličtiny a španělštiny i Vy!

Hlavní menu