Callanova metoda - moderní výuka angličtiny - rychle, efektivně a zábavně! | Toplingva
Aktuality   >   Callanova metoda - moderní výuka angličtiny - rychle, efektivně a zábavně!

Callanova metoda - moderní výuka angličtiny - rychle, efektivně a zábavně!

Callanova-metoda-ostrava

09.09.2014

Co je to Callanova metoda a čím je tak výjimečná?

Jazyková škola TOPLINGVA poskytuje kurzy anglického jazyka, které vyučuje především Callanovou metodou. Tento moderní výukový systém využívá v současné době již více než 600 registrovaných škol napříč světem. Hlavní předností Callanovy metody je především aktivní používání jazyka v jeho mluvené podobě. V hodinách vyučovaných Callanovou metodou student hovoří mnohem častěji než v běžné hodině angličtiny. To je možné z důvodu nízkého počtu studentů a přesně stanoveného programu každé hodiny. Vaše jazyková úroveň postupuje 4x rychleji, a tak šetříte Váš čas i peníze!

Jak Callanova metoda funguje v praxi?

Jedná se v podstatě o série různě dlouhých otázek a odpovědí, které se od What is this? – tímto začíná 1. lekce na první hodině začátečníků – mohou dopracovat až k vyjadřování svých myšlenek a postojů k různým tématům. Po pár minutách opustí napětí i úplného začátečníka. Student si zvyká na přímou a přirozenou komunikaci v angličtině, tempo, zvukovou stránku, skladbu vět a další důležité faktory a již neuvažuje nad překladem jednotlivých slov. Zapomeňte na nudná písemná cvičení! Veškerou gramatiku použijete v praxi - vyzkoušíte si říct nahlas každé slovo, které se právě učíte!

Je Callanova metoda vhodná i pro úplné začátečníky?

Ano, a nejen pro ně! Mnoho lidí se učí anglicky léta, a přesto se obávají situací, v nichž by měli jazyk aktivně využít. Otázky, které lektor při hodině Callanovou metodou pokládá, jsou strukturovány tak, aby student pochopil gramatická pravidla a mohl vytvářet odpovědi. Lektor tak v hodině zastává především roli režiséra a nápovědy. Studenti využívají hned tři smysly najednou. Hodina je dynamická a zábavná, a proto si největší část probírané látky zapamatují již při její premiéře. Značnou část hodiny tvoří také časté opakování posledních lekcí, což je další přednost, kterou ocení především lidé s nedostatkem prostoru pro učení se doma.

Chcete vědět více? Pořád váháte, zda jste i vy schopni naučit se anglicky? Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů a přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že Callanova metoda je i pro vás ta pravá! Ukázková hodina výuky jazyků se skutečnými studenty je toho důkazem. Navíc ji můžete navštívit ZDARMA.

Video ukázka z jazykového kurzu angličtiny Callanovou metodou v TOPLINGVA CZ Ostrava

Hlavní menu