Čínská hudba - důvod naučit se čínsky? | Toplingva
Aktuality   >   Čínská hudba - důvod naučit se čínsky?

Čínská hudba - důvod naučit se čínsky?

Kurzy-cinstiny-ostrava-i-online

20.12.2024

Už jste se někdy zkusili zaposlouchat do čínské hudby? Zalahodila vašemu sluchu tato, pro nás, zvláštní cizí řeč? A co byste řekli na to, že byste byli schopni porozumět textům těchto písní? Možná je to právě ten pravý důvod naučit se tento zajímavý cizí jazyk.

Zkuste se zaposlouchat například do taneční melodie, kterou si můžete poslechnout v prvním videu. Nelíbí se vám tento styl hudby? Potom se můžete zasnít při poslechu zmodernizované verze tradiční čínské hudby na videu č.2:

Co říkáte, chtěli byste porozumět slovům, která krásné mladé Číňanky preludují za zvuku melodické hudby? Pokud jste ještě na vážkách, mrkněte na naši ukázkovou lekci výuky jazyků zdarma. Zjistíte, že i když se to nezdá, řeč zase není tak náročná na naučení. Navíc naše lektorka čínštiny je rodilá mluvčí a zároveň špičkový odborník. Se sobě vlastní trpělivostí vás naučí mluvit čínsky jak samotné rodilé mluvčí.

Až budete umět mluvit perfektně čínsky, určitě vás zláká i dovolená do této kouzelné země, ve které si budete moct ověřit, jak moc jste byli pilní studenti a jak dobře vám řeč jde. A počítejte s tím, že Čína je nádherná země a její obyvatelé jsou vyhlášení svou pohostinností. A třeba si i klidně zatančete za rytmu čínské populární hudby s nějakou krásnou Číňankou, které budete rozumět každé slovo.

Máte rádi například karaoke? Potom buďte originální a doslova šokujte své známé, až spustíte nějakou čínskou píseň v originále.

Anebo vám třeba čínština dopomůže k vysněné práci. Vždyť ne nadarmo se říká, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. A čínsky umí opravdu málokdo.

Buďte mezi těmi málo jedinci, kteří se mohou pochlubit znalosté tohoto originálního cizího jazyka!

Kontaktujte naši jazykovou školu

Pokud vás možnost naučit se čínsky zaujala, neváhejte a kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů prostřednictvím e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle +420 774 118 911.

Hlavní menu