Dárkové poukazy na výuku jazyků | Toplingva
Aktuality   >   Dárkové poukazy na výuku jazyků

Dárkové poukazy na výuku jazyků

Darkove-poukazy-na-vyuku-jazyku-ostrava

15.11.2022

Vánoční svátky se již velmi rychle blíží a s nimi také výběr těch pravých vánočních dárků. Pokud si lámete hlavu, jakým dárkem obdarovat své nejbližší, zkuste letošní rok sáhnout po něčem užitečném. Věnujte dárkový poukaz na výuku jazyků!

Nabídka jazykových kurzů TOPLINGVA

Dárkový poukaz na jazykové kurzy v Jazykové škole TOPLINGVA je skvělým způsobem, jak obdarovat své nejbližší něčím příjemným a užitečným zároveň. Dárkový poukaz pro výuku jazyků můžete věnovat dospělým, ale i dětem.

Jazyková škola TOPLINGVA nabízí širokou nabídku jazykových kurzů. Můžete si vybrat nejen z různých forem výuky a úrovní, ale také z několika vyučovaných cizích jazyků. Pokud Vás či Vaše děti zajímá kultura a jazyk asijských zemí, jako je Japonsko a Korea, nabízíme skupinový kurz korejštiny a skupinový kurz japonštiny. Na své si přijdou také zájemci o španělštinu, neboť skupinový kurz španělštiny naše jazyková škola taktéž nabízí. Skupinový kurz angličtiny je nejčastější volbou a můžete si zvolit z několika různých úrovní a termínů.

Dárkový poukaz na lekce cizího jazyka můžete samozřejmě využít také na individuální výuku jazyků. Pokud tedy víte, že by se někdo z Vašich blízkých rád začal vzdělávat v oblasti jazyků, ale nevyhovuje mu absolvovat lekce ve skupině, můžete dárkový poukaz věnovat také na individuální jazykový kurz. Individuální lekce nabízíme pro všechny cizí jazyky z naší standardní nabídky:

 • angličtina
 • čeština pro cizince (Czech for foreigners)
 • čínština
 • korejština
 • němčina
 • francouzština
 • italština
 • japonština
 • ruština
 • španělština
 • ukrajinština

Výuka jazyků je dostupná v Ostravě, online formou, a také po telefonu

Kromě prezenční formy výuky cizích jazyků, která standardně probíhá v Jazykové škole TOPLINGVA v Ostravě, můžete dárkový poukaz na jazykový kurz uplatnit také na online formu výuky, ať už individuální Skype výuku, či skupinový kurz angličtiny přes Skype. Časově nejvytíženějším studentům můžete věnovat pod stromeček dárkový poukaz pro výuku angličtiny po telefonu.

Dárkový poukaz je přenosný a využitelný pro libovolný typ kurzu

Pokud si nejste jisti výběrem mezi výukou prezenční, online lekcemi či telefonickou formou kurzu, nic se neděje. Dárkové poukazy pro výuku jazyků standardně vedeme v našem systému pouze pod číslem a částkou, obdarovaný tak může využít dárkový poukaz pro libovolný jazyk i formu výuky. Také na samotný tištěný dárkový poukaz nemusíme uvádět konkrétní částku, cizí jazyk ani formu výuky, ale ponechat jej bez jakýchkoliv doplňků pro Váš vlastní text. Dárkové poukazy pro jazykové kurzy TOPLINGVA lze zakoupit v libovolné hodnotě od 300 Kč. Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení.

Rádi Vám poradíme s výběrem poukazu a na přání pošleme poštou

Darujte svým nejbližším pod stromeček vzdělání. Pokud máte o dárkový poukaz na jazykový kurz zájem, neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.

Dárkový poukaz můžete také rovnou objednat pomocí formuláře v tomto odkazu.

Hlavní menu