Kurzy češtiny pro cizince | Toplingva
Aktuality   >   Kurzy češtiny pro cizince

Kurzy češtiny pro cizince

Kurz-cestiny-pro-cizince-ostrava

19.02.2024

Jste cizinec v České republice a chcete se domluvit česky? V tom případě se přihlaste na kurz češtiny, který je zaměřený právě na vás, cizince. Naše jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě nabízí jazykové kurzy češtiny, které vám pomohou s objevováním krásy a kultury České republiky.

Co budete ke kurzu češtiny pro cizince potřebovat

Prakticky jen chuť naučit se český jazyk. O vše ostatní se postaráme my. Nemusíte nikam chodit a nic shánět. Veškeré materiály, které budete potřebovat pro jazykový kurz češtiny, vám poskytneme k prodeji za zvýhodněnou cenu.

Kdo vás bude český jazyk vyučovat?

Věnovat se vám bude rodilý mluvčí, perfektně ovládající také váš rodný jazyk. Záleží nám na tom, abyste se v naší jazykové škole cítili co nejlépe.

Možnosti lekcí cizích jazyků

Naše jazyková škola nabízí výuku v několika možnostech. Jedná se o kurz v online či osobní formě. Ať už v případě osobní účasti nebo i online se bude jednat o skupinové jazykové kurzy pro cizince anebo individuální kurzy češtiny. Záleží pouze na vás, jakou formu kurzu si zvolíte. Vždy vyjdeme vstříc vašim možnostem a přáním.

Jak se na jazykový kurz přihlásit

Jelikož chceme šetřit váš čas, jednoduše vyplňte formulář na ukázkovou lekci na výuku češtiny pro cizince ZDARMA.

Máte na naši jazykovou školu dotazy?

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů na telefonním čísle 774 118 911 nebo na emailu info@toplingva.cz. Rádi vám zodpovíme vše, co vás zajímá.

Zarezervujte si své místo v jazykovém kurzu a s chutí se pusťte do výuky českého jazyka za pomoci zkušeného lektora.

Hlavní menu