Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk | Toplingva
Aktuality   >   Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk

Online kurz angličtiny je skvělá příležitost, jak si rychle osvojit cizí jazyk

Jak-si-rychle-osvojit-cizi-jazyk-online-kurz-anglictiny

14.08.2022

Stále váháte, zda máte začít online kurz angličtiny? Přemýšlíte, zda pro Vás nebude osobní setkání s lektorem přínosnější? Cítíte se být věčným, nejistým začátečníkem a věříte, že z očí do očí si toho s lektorem povíte víc? Nepovíte!

Při online kurzu se Vám totiž bude lektor věnovat naprosto stejně jako při osobním setkání v učebně. Intenzita kurzu je totožná jak při online výuce, tak i při vyučování ve škole. Nemusíte se bát, že byste byli při online kurzu jakkoli ošizení nebo byl obsah výuky jakýmkoliv způsobem krácen.

Dnešní uspěchaná doba nás všechny nutí šetřit časem a stíhat i nemožné. Kolik znáte “věčných” studentů, kteří začali s večerním kurzem angličtiny a zničeni po osmihodinové pracovní době ještě jeli několik kilometrů na výuku? Ztracený čas při přepravě na kurzy, únava po práci v dopravním prostředku anebo cena projetého benzínu a parkovného, to vše Vám určitě nepřidá na soustředění na večerním kurzu. Ruku na srdce, pro pravidelné docházení či dokonce dojíždění do vzdálených učeben na večerní či ranní kurzy angličtiny je zapotřebí silná vůle. A ne každý ji má.

Vyberte si efektivní výuku jazyka bez nutnosti dojíždění - kurzy angličtiny jsou online!

Neoddiskutovatelnou výhodou online kurzu angličtiny je fakt, že můžete začít téměř okamžitě. Stačí se přihlásit na ukázkovou hodinu zdarma a hned uvidíte, jak výuka probíhá. Aktivní přístup lektora Vás bude nutit být neustále ve střehu a intenzita výuky bude záležet na výběru pokročilosti kurzu. Není třeba mít obavy, že kurz bude příliš náročný a vy budete zbytečně ve stresu. Lektor vždy přistupuje k výuce individuálně a citlivě. Příjemným benefitem je i výhodnější cena oproti kurzům v budově jazykové školy.

Jestliže potřebujete rychlejší a intenzivnější online kurz angličtiny, vyberte si individuální výuku, kde se bude lektor věnovat pouze Vám. Nejste rušeni ostatními studenty a vzájemná interakce je okamžitá. Navíc efektivnost výuky je samozřejmě mnohem vyšší a vy budete schopni porozumět a mluvit anglicky podstatně rychleji.

Pokud se Vám zdá výhodnější jak cenově, tak přístupem společná online výuka, zvolte skupinový online kurz angličtiny. Obavy z kvality výuky kvůli přeplněné třídě nejsou na místě, do jednoho kurzu je zařazeno vždy maximálně 5 studentů, čímž je zaručena nadstandardně kvalitní výuka a lektor se i přes daný počet studentů může věnovat každému jednotlivě. Čas k osvojení jazyka je sice o něco málo delší, ale skupinová online výuka Vám dá zase možnost větší interakce mezi účastníky kurzu.

Vyplňte rozřazovací test a obratem zahajte online kurz angličtiny!

Tak jako v ostatních jazykových školách a kurzech je třeba zjistit Vaši úroveň pro zařazení do správného kurzu. Kvůli tomu dnes již nemusíte nikam dojíždět. Stačí vyplnit online rozřazovací test, který spolehlivě určí Vaši úroveň jazyka. Nezabere Vám víc než několik minut, tudíž se nemusíte stresovat a klidně ho zvládnete i při cestě ze zaměstnání v tramvaji.

Takto jednoduše se dostanete do správného kurzu a pak už si stačí jen domluvit vyhovující čas, který můžete věnovat výuce. U individuálních kurzů se zcela přizpůsobíme Vašim možnostem, čímž se snažíme klientům ušetřit co nejvíce jejich volného času. Při společných kurzech je čas výuky určen.

Přehled online skupinových kurzů angličtiny s volnými místy (kapacita max. 5 studentů):V každém případě jsou online kurzy angličtiny tou nejjednodušší cestou poznání a osvojení cizího jazyka.

Pro další informace či přihlášení na ukázkovou lekci angličtiny zdarma nám můžete napsat email na adresu info@toplingva.cz anebo nám zavolejte na 774 118 911.

Hlavní menu