Proč studovat angličtinu ve Spojeném království? | Toplingva
Aktuality   >   Proč studovat angličtinu ve Spojeném království?

Proč studovat angličtinu ve Spojeném království?

Vyhody-studia-anglictiny-ve-spojenem-kralovstvi

15.05.2023

Učit se nový cizí jazyk může být obtížné. Jednou z nejlepších možností, jak spoustu věcí rychle pochytit, je ponořit se do kultury vybraného cizího jazyka, která jím mluví.

Žít v zemi, která mluví cizím jazykem, který studujete, je populární hned z několika důvodů. Pokud se učíte angličtinu, můžete zvažovat studium ve Spojeném království, Spojených státech amerických nebo Kanadě. V dnešním článku se ale podíváme na některé z benefitů učení se angličtiny ve Spojeném království:

  1. Kvalifikace Spojeného království jsou mezinárodně uznávány: studování ve Spojeném království Vás může popostrčit při hledání budoucích univerzitních programů nebo prací. Univerzitní přijímací komise a zaměstnanci si často cení kvalifikací ze Spojeného království, protože ví, že jste pracovali pilně a Vaše úroveň cizího jazyka je na vysoké úrovni, neboť jste museli cizí jazyk používat každý den, nejen při běžných aktivitách.
  2. Cestovní možnosti: kdekoli ve Spojeném království se rozhodnete studovat, máte rozsáhlé množství možností na cestování a užívání si rozmanité krajiny a vzrušující historie Anglie, Skotska, Severního Irska a Walesu. Navíc Spojené království také čerpá z rychlých a levných letů na mnohá místa v Evropě, můžete proto klidně vycestovat i mimo!
  3. Dobré spojení po městě: Spojené království je známé pro své spolehlivé a příhodné spoje veřejné dopravy, a to hlavně v Londýně.
  4. Vzrušující sociální život: Spojené království nabízí širokou škálu aktivit, ať už se zajímáte o muzea, živou muziku nebo navštěvování hospod. Rozhodnete-li se svůj volný čas strávit jakkoliv, možností je nespočet.
  5. Vyšší šance na přijetí na univerzitu ve Spojeném království: studování angličtiny ve Spojeném království zvýší Vaše šance na přijetí na tamní univerzitě.
  6. Budete se stále učit: zatímco žijete ve Spojeném království, budete povzbuzováni v používání angličtiny při každodenních činnostech, jako je nakupování, objednávání kávy nebo mluvení s kamarády. To znamená, že mluvení cizím jazykem se pro Vás bude časem stávat přirozenější a přirozenější.

Jaké jsou možnosti studia angličtiny ve Spojeném království?

Spojené království je celosvětové nejpopulárnější destinací pro studium angličtiny, takže nemusíte mít strach, že byste si ideální destinaci nevybrali. Máte nespočet možností si vybrat s ohledem na to, zdali chcete žít v rušném hlavním městě a kulturním centru, nebo menším, ale zato stejně vřelém anglickém městě. Navíc je v nabídce mnoho různých kurzů, ze kterých si můžete vybírat. Můžete studovat přípravu na jazykovou zkoušku IELTS, obecnou angličtinu nebo dokonce soukromé lekce šité na míru. Také je zde možnost studování kurzů přes léto – najde se zde něco pro každého.

Rozmluvte se anglicky ještě před odjezdem!

Pro spoustu lidí je nejlepší cestou odjet co nejdříve a rozmluvit se až v samotné cizí zemi. Pokud jste ale nervózní a rádi byste si před odjezdem do cizí země svou angličtinu alespoň trochu oživili, vyberte si u nás jazykový kurz! Kromě angličtiny nabízíme samozřejmě i jiné cizí jazyky a naši lektoři jsou zde pro Vás, aby Vás co nejlépe připravili na Vaši cestu studiem cizího jazyka v cizí zemi. Domluvte si ukázkovou lekci zdarma nebo nás kontaktujte na e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.

Hlavní menu