Tlumočení po telefonu | Toplingva
Aktuality   >   Tlumočení po telefonu

Tlumočení po telefonu

Tlumoceni-po-telefonu

01.08.2022

Komunikace po telefonu v angličtině či jiném cizím jazyce je jednou z nejtěžších disciplín. Dostali jste se ale i přes schopnosti mluvit cizím jazykem někdy do situace, kdy jste potřebovali něco naléhavě vyřešit přes telefon, ale netroufli jste si na to? Chcete předejít tichu mezi zúčastněnými stranami, či se prostě vyvarovat zbytečnému stresu? Máme pro Vás řešení! Naše jazyková škola TOPLINGVA nabízí tlumočení po telefonu!

S čím Vám při tlumočení po telefonu můžeme pomoci?

Čeká Vás důležitý telefonát v angličtině či jiném cizím jazyce, ale nemáte dostatečné schopnosti na to vyřídit jej osobně? Jsme tady pro Vás! Ať už se jedná o krátkou záležitost v podobě objednání hotelového pokoje v cizím jazyce, vyřízení reklamace, ale i řešení úředních věcí, nabízíme službu tlumočení po telefonu za rozumnou cenu. Tlumočení po telefonu jsou schopni všichni naši tlumočníci cizích jazyků. Do situací vyžadující expres tlumočení se již několikrát dostali. Klient, který dřív pracoval v zahraničí, se obrátil na naši jazykovou školu s žádostí o přetlumočení telefonátu s daňovým úřadem. Jiná klientka zase požádala o asistenci s telefonátem při problémech s rezervací apartmánu. Ve všech těchto případech Vám naši tlumočníci dokáží pomoci!

Jak tlumočení po telefonu probíhá?

Může se jednat o nejrůznější situace, například o simultánní tlumočení v přítomnosti a se spoluprací klienta, ale také o vyřízení telefonátu přímo za klienta. Tlumočení může být domluveno jak předem, tak provedeno ještě týž den. V prvním případě se tlumočník, pokud to situace vyžaduje, může na proces připravit. V opačném případě vám bude tlumočnická služba poskytnuta v co nejkratší možné době.

Co dalšího nabízíme?

Kromě tlumočení po telefonu v angličtině i jiných jazycích jsou naši překladatelé a tlumočníci schopni vyřídit nejrůznější e-maily, od lékařských zpráv až po osobní záležitosti.

Neváhejte nás kontaktovat!

Potřebujete-li asistenci s tlumočením z angličtiny či jiných cizích jazyků nebo využít další služby naší jazykové školy, kontaktuje nás na telefonním čísle 774 118 911 nebo na e-mailu info@toplingva.cz

Hlavní menu