Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu? | Toplingva
Aktuality   >   Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu?

Výuka angličtiny přes Skype nebo po telefonu?

Online-kurzy-anglictiny-a-vyuka-anglictiny-po-telefonu

20.04.2023

V dnešní době existuje mnoho kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem prostřednictvím webkamery i vidět. Ačkoliv nejste ve stejné místnosti, výuka angličtiny tímto způsobem se více blíží tradičním kurzům angličtiny v našich učebních prostorech. Hodiny si navíc můžete naplánovat přesně tak, jak budou sedět do Vašeho rozvrhu. Výuka angličtiny po telefonu může být pro některé studenty ještě jednodušší, nevyžaduje totiž stabilní internetové připojení ani počítač. Lekce angličtiny tudíž můžete mít třeba i při dlouhé jízdě autem! Někteří studenti také mohou ocenit to, že se s lektorem nemusí vidět a odpadne tím ostych.

Jaký kurz angličtiny zvolit?

Nabídka našich kurzů angličtiny je velmi široká. Skupinové i individuální kurzy, kurzy angličtiny pro seniory nebo děti, stačí si vybrat! Co se týče lektorů, můžete si vybrat mezi českým lektorem nebo rodilým mluvčím. Ať už se rozhodnete pro jakéhokoliv lektora, všichni naši lektoři jsou kvalifikovaní a připraveni Vám nachystat výuku na míru. Výuka probíhá pomocí Callanovy metody, díky které se anglicky učíte 4x rychleji v porovnání s tradiční metodou výuky. Callanova metoda se zaměřuje hlavně na konverzaci, budete tudíž velmi brzy schopni anglicky plynule komunikovat a využít své znalosti v reálných praktických situacích. Nemusíte se bát, že budete vypisovat a učit se nazpaměť slovíčka nebo pořád dokola vyplňovat cvičení.

Má studium angličtiny přes skype a po telefonu nějaké nevýhody?

Nevýhody angličtiny přes Skype

Nevýhoda výuky angličtiny přes Skype oproti výuce angličtiny po telefonu je nutnost stabilního internetového připojení. Nemáte-li Skype nainstalovaný v telefonu, je také dobré mít nějaké místo, na kterém si budete moci sednout na svou lekci angličtiny k počítači.

Nevýhody angličtiny po telefonu

Za nevýhodu angličtinu po telefonu mohou někteří studenti považovat to, že s lektorem nejste v osobním kontaktu ani pomocí webkamery, svého lektora tudíž nikdy nevidíte. U angličtiny po telefonu sice nepotřebujete stabilní internetové připojení, ale lekce bývají častější a kratší.

Vyzkoušejte s námi studium angličtiny různými způsoby!

Ať už si vyberete výuku angličtiny přes Skype či po telefonu, rozhodli jste se naučit anglicky. Po čase budete překvapení, kolik dveří Vám znalost angličtiny otevře. Neváhejte a využijte možnost zařídit si ukázkovou lekci zdarma! Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@toplingva.cz nebo na telefonním čísle 774 118 911.

Hlavní menu