Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole TOPLINGVA | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole TOPLINGVA

TOPLINGVA > Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole TOPLINGVA

Hledáte kurz angličtiny pro děti? V naší jazykové škole v Ostravě najdete pro výuku Vašich dětí vše potřebné. Báječné lektory s citlivým přístupem k dětem a úžasnou metodu učení angličtiny pro děti Talking Kids. Naučíme Vaše děti komunikovat anglicky, a to nenásilnou zábavnou formou pomocí metody Talking Kids.

Metoda Talking Kids je obdobou Callanovy metody pro děti, která je známa jako anglicky 4x rychleji. Navíc je pokrok ve výuce angličtiny u dětí mnohem výraznější než u dospělých, proto je určitě vhodné s výukou angličtiny u dětí začít nejpozději v mladším školním věku. Tím, že dětem dopřejete možnost výuky angličtiny již od útlého dětství, otevíráte jim mnohem větší možnosti uplatnění v budoucnu než rodiče dětí, které svým dětem výuku angličtiny pro děti nedopřejí.

Často se setkáváme u rodičů s kritikou výuky angličtiny na základních a středních školách, které jejich děti navštěvují. Nelíbí se jim nedostatečná znalost angličtiny u učitelů jejich dětí, jejich malý zájem o výuku, stejně tak jako velký počet žáků v jedné skupině při výuce angličtiny. Nic z toho u nás nenajdete. Naši lektoři mají nejvyšší znalost angličtiny, jsou pravidelně monitorování a rozvíjeni v pedagogických dovednostech, aby výuka angličtiny dětí v naší jazykové škole garantovala co nejvyšší úspěšnost, byla pro děti přínosná a hlavně, aby děti výuka angličtiny zaujala a bavila.

Učíme děti konverzovat v angličtině a učíme je angličtině hlavně porozumět. Děti u nás nemají domácí úlohy ani nevyplňují nudná a dlouhá cvičení. Celá výuka probíhá v angličtině. 90 % výuky tvoří konverzace v anglickém jazyce. Dětem, které s angličtinou teprve začínají, lektor samozřejmě vysvětlí pojmy a gramatiku v českém jazyce, avšak rychlým progresem ve výuce angličtiny u dětí, velmi rychle nastupuje vysvětlování pojmů už v jazyce anglickém.

Menší skupiny dětí o počtu max. deseti zaručují individuální přístup ke každému dítěti během výuky. Děti se velmi aktivně účastní výuky, konverzují v hodině anglicky v hojné míře a tím se rychleji učí anglickému jazyku.

Snažíme se, aby výuka angličtiny u dětí probíhala zábavnou formou, témata jsou volena tak, aby byla pro děti zajímavá a děti měly pocit, že se vlastně neučí.

Výuka angličtiny pro děti je možná nejen skupinovou výukou formou veřejného kurzu, ale děti se v naší jazykové škole v Ostravě mohou naučit anglicky i formou individuální výuky. Individuální výuka angličtiny je vhodná především tam, kde je zapotřebí, aby děti dohnaly zameškanou látku a připravily se v klidu a v pohodě na přijímací zkoušky na střední či vysokou školu.  Lektora bude mít dítě pouze pro sebe, bude se mu celou výuku věnovat individuálně. V hodinách tak budou děti konverzovat téměř nepřetržitě a výsledky se dostaví velice rychle. Termín výuky bude vždy na domluvě s Vámi a samotná výuka probíhá v našich prostorách. Angličtinu pro děti můžete objednat zde.

  • Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole TOPLINGVA
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook