Výuka angličtiny po telefonu | Kurzy | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Výuka angličtiny po telefonu

TOPLINGVA > Kurzy > Výuka angličtiny po telefonu

Výuka angličtiny po telefonu je jednoduchá!

rozbalit

Telefonické kurzy angličtiny probíhají vesměs podobně, každý den anebo v dohodnuté dny Vám lektor či lektorka telefonického kurzu angličtiny zatelefonuje v předem smluvený čas. Například každý den v 11:00 hod Vám lektor zatelefonuje a 5 minut, 10 minut, 15 minut či více (dle smluvené délky lekcí) s Vámi probírá látku dle Callanovy metody, popřípadě konverzuje v angličtině na jakékoli téma. Kde zrovna jste, co děláte, jak jste se měli, jak dopadla porada apod. Forma výuky je na dohodě s lektorem, jeho doporučení a Vašich potřebách. Pokud potřebujete umět komunikovat s dodavateli například z oboru farmacie, lektor se na toto zaměří, v tom je angličtina po telefonu perfektním řešením.

Jsem úplný začátečník, jak mám konverzovat po telefonu?!

rozbalit

Ani úplní začátečníci se nemusí bát, jelikož se jedná o českého lektora, studentům napoví v češtině. Učíme touto formou i úplné začátečníky, máme mnoho zkušeností, v tomto nám můžete věřit. Anebo jednoduše využijte třech ukázkových lekcí zdarma. Angličtina po telefonu je pro každého.

Je výuka vhodná pro děti?

rozbalit

Stoprocentně! Děti obvykle mívají pouze 5 minutové lekce, ale jak všichni asi tušíte, jejich progres je mnohem rychlejší než u dospělých. Paradoxně, děti tuto výuky ani jako výuku neberou, pro ně je to prostě anglický pokec po telefonu a přitom se zdokonalují. Rodiče často preferují aby lektor s dětmi procházel látku probíranou ve škole. Lektor si tak zajistí učenici či probírané materiály a na takovouto lekci se školáčkem je vždy připraven.

Učebnice

rozbalit

Většinou nepoužíváme, pokud úkoly potřebujete, tedy víte o sobě, že Vám tato forma pomáhá, samozřejmě je budete dostávat. Někteří studenti již u otevřené knihy čekají. Vyučujeme převážně podle knih Callanovy metody popřípadě dle dohody lektora se studentem vybereme vhodný výukový materiál.

Jak to funguje?

rozbalit

Jelikož Vám lektor volá téměř každý den (Po-Pá), (vždy je frekvence výuky na Vás) nemusíte se na výuku připravovat, ale samozřejmě každá práce navíc ponese své ovoce. To, co jste se den předem naučili, s Vámi lektor opět opakuje. Mozek si vše krásně zapamatuje, jelikož mu nedáte prostor, aby zapomněl. Každodenním opakováním se komunikace v cizím jazyce stává přirozenou. Nebiflujete slovíčka nazpaměť, ale učíte se hovořit v kontextu již od začátku. Každý jistě víte, že opakování je matka moudrosti, ale přinuťte se každý den si k té angličtině sednout na deset minut…to známe každý. Když Vám ale lektor telefonických kurzů angličtiny ve smluvený čas zavolá, přece mu nezavěsíte?!

Těžko na bojišti, lehko na cvičišti

rozbalit

Sami jistě víte, že nejtěžší forma komunikace v anglickém či jiném světovém jazyce je po telefonu, kdy si nemůžete pomoci gestikulací a nevidíte reakce druhé osoby. Proto, když se naučíte reagovat v anglickém jazyce s naším lektorem po telefonu, uvidíte sami, že běžná komunikace pro Vás bude procházkou růžovým sadem a při přijímaní hovoru ze zahraničí nebudete ve zbytečném stresu.

Lektoři

rozbalit

Lektor výuky jazyků po telefonu je speciálně vyškolen na tuto formu výuky. Nemusíte se obávat či stydět, když nerozumíte, každý přeci jednou začínal, i lektor. Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni a jsou to lidé, které předávat své zkušenosti baví.

Ukázka zdarma

rozbalit

Všem potenciálním zájemcům nabízíme 3 lekce angličtiny po telefonu zdarma (3x 10 minut). Zjistíme si Vaši úroveň jazyka online testem, smluvíme termín a můžeme začít. Po třech dnech sami zjistíte, že to, co jste se naučili předchozí dva dny, si pamatujete, protože to používáte. A můžete se rozhodnout, zdali této formy výuky budete i nadále využívat, je to naprosto nezávazné. A pokud se rozhodnete se s námi takto angličtinu naučit či zdokonalit, také se nemusíte bát jakýchkoli závazků dopředu.

Pravdivý příběh

rozbalit

Před časem jsme takto vyučovali malou slečnu, která měla na vysvědčení čtyřku z angličtiny. Stačily 3 měsíce a ze 4 se staly jedničky. Maminka nám pak přišla osobně poděkovat s velkou čokoládou a popsat zážitky ze školy. Prý byla paní učitelka z Janičky úplně v šoku, protože celou dobu maminku chlácholila tím, že někdo prostě na angličtinu a jazyky hlavu nemá, a že se tím nemá trápit. Jenže, když začala Janička paní učitelce odpovídat ve větách, které se ještě neučili, začala paní učitelka něco tušit. Začala se prý Janičky neustále vyptávat, proč odpověděla v tomto slovosledu apod. Chudák Janička neuměla vysvětlit užití předpřítomného času, ale věděla, že je to správně. Paní učitelka byla velmi mile překvapená a Janička už patří mezi ty, kteří mají na jazyky talent.

Zkušenosti našich zákazníků s telefonickým kurzem angličtiny

rozbalit

nejmladší účastnice Angličtiny po telefonu - Jana H., 7let - Ostrava

  • "S tetou Míšou si telefonujeme 3x týdně, je to zábava, paní učitelka i mamka mně chválí."

nejvzdálenější účastník Angličtiny po telefonu - Štěpán W., 39let - Plzeň

  • "Děkuji za skvělý nápad, nemám čas chodit na kurz a manželka mi poslala tip na Vás. Už se nebojím brát telefonáty zahraničních klientů."

nejstarší účastník Angličtiny po telefonu - Tomáš Š. - 51let - Hlučín

  • "Vyzkoušel jsem nabídku 3 lekcí zdarma, jde mi to asi pomaleji, ale jsem spokojený, chci manželku překvapit. Děkuji za Vaši trpělivost."

Filozofie týmu TOPLINGVA v telefonických kurzech angličtiny

rozbalit

Milí studenti, filozofie výuky v TOPLINGVĚ je taková, že samozřejmě veškerou gramatiku pečlivě vysvětlíme, naučíme a opakujeme, ale netrváme na tom, abyste nám složitě vysvětlovali různé gramatické jevy apod. Angličtina po telefonu neznamená, že Vás necháme mluvit špatně, to v žádném případě, vždy Vás budeme opravovat až se naučíte jazyk používat správně. Ale spíše se snažíme naučit Vás cizí jazyk tak, abyste rozuměli a uměli kvalitně konverzovat, psát a číst.

Výuka angličtiny po telefonu

Vyberte si kurz

Počet lekcí Cena / měsíc  
3x týdně 5 minut 720 Kč Vybrat
3x týdně 10 minut 1 440 Kč Vybrat
3x týdně 15 minut a více 2 160 Kč Vybrat
3x 10 minut - Ukázka zdarma 0 Kč Vybrat

Frekvence lekcí je pouze vzorová, každý klient si může určit počet lekcí v týdnu i jejich délku.

Nejste si jisti svou úrovní jazyka?
Vyplňte si rozřazovací test a vyberte kurz

Rozřazovací test


S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook