Lektoři jazykových a profesních kurzů | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Lektoři vyučující angličtinu a další jazyky

TOPLINGVA > Lektoři jazykových a profesních kurzů

Tým lektorů naší jazykové školy tvoří školení čeští i rodilí mluvčí, jejichž znalosti angličtiny, španělštiny, korejštiny a mnoha dalších cizích jazyků dosahují pouze nejvyšších jazykových úrovní. Převážná většina našeho lektorského týmu má univerzitní vzdělání a obsáhlé zkušenosti se studiem či ... více

Adela lektorka anglictiny Ostrava

Adéla (Česká republika)

Lektorka Adéla již při studiu na jazykovém gymnáziu Hladnov získala certifikát FCE, načež se rozhodla své znalosti a dovednosti ještě prohloubit při volbě zaměření na vysoké škole. Vystudovala bakalářský obor Anglická filologie se specializací na odbornou a profesní praxi na Ostravské univerzitě a pokračuje v navazujícím studiu oboru Angličtina pro překlad. Jejím záměrem je věnovat se angličtině co nejvíce a nejdéle to půjde. Naše Adéla dobře chápe, že někteří studenti mohou mít problém s rozmluvením, což se snaží změnit svým milým, přátelským a trpělivým přístupem. Můžete s ní jak konverzovat, tak se nechat vést pomocí Callanovy metody.

Anna lektor angličtiny

Anna (Česká republika)

Naše usměvavá lektorka Anna se při výuce angličtiny nikdy nespoléhala jen na učebnice; učila se převážně poslechem, načež své znalosti ještě prohloubila a zdokonalila studiem na jazykovém gymnáziu. Její láska k anglickému jazyku ji dovedla až k jazykovému certifikátu FCE, kde dokonce dosáhla známky odpovídající mezinárodně uznávané úrovni C1. Aby své zkušenosti obohatila i o praktické využití jazyka, dlouhodobě pobývala v Anglii, kde nejen pochytila svůj autentický britský přízvuk, ale především ztratila ostych při komunikaci s rodilými mluvčími, což je přesně to, oč usiluje se svými klienty. Krom angličtiny Anička výborně ovládá španělštinu, v rámci jejíhož studia strávila rok na Erasmu přímo ve Španělsku, kde rovněž doučovala španělské děti angličtinu. Ať už chcete konverzaci, srozumitelné vysvětlení gramatiky či přípravu na mezinárodní certifikát, Anička je tu pro Vás.

Anna lektor angličtiny

Anna (Čína)

Naše přátelská lektorka Anna se začala zajímat o jazyky již na střední škole, po níž si vybrala angličtinu jako svůj hlavní obor na univerzitě. Její znalost angličtiny se tímto studiem prohloubila a Anna získala bakalářský titul spolu s certifikátem TEM-8 odpovídající úrovni C1. Během studia na univerzitě se kromě angličtiny naučila také francouzštinu a získala možnost doučovat studenty jako soukromá lektorka. V doučování našla smysl a radost, a rozhodla se proto stát učitelkou. Po získání titulu Anna angličtinu využívá také v oblasti překladu a tlumočení. Anna věří, že komunikace otevírá dveře k novým přátelstvím, nápadům a příležitostem, a cizí jazyky v tom hrají velkou roli. Chcete-li se naučit anglicky nebo dokonce čínsky, Anna Vám velmi ráda vypomůže svým trpělivým přístupem a efektivní metodikou.

Beata lektorka španělštiny

Beáta (Česká republika)

Naše lektorka španělštiny Beáta vystudovala víceleté bilingvní gymnázium Hladnov. Španělština jí natolik přirostla k srdci, že se v ní chtěla dále zdokonalovat. Poté, co úspěšně složila jazykovou zkoušku DELE úrovně B2 se věnuje se španělštině i nadále. Momentálně je studentkou Ostravské univerzity, kde studuje španělskou filologii v kombinaci se sociologií. A protože je velmi přátelská a ráda pracuje s lidmi, pro práci lektorky španělštiny se rozhodla, aby mohla své nadšení a zkušenosti předávat dál. S Beátou se můžete setkat na skupinových a individuálních kurzech španělského jazyka anebo při online výuce.

Charles rodily mluvci lektor anglictiny Ostrava

Charles (USA)

Chcete se anglicky naučit zcela přirozeně, ale zároveň efektivně? Zkuste tu nejúčinnější metodu – kurz s rodilým mluvčím! Náš Charles pochází ze samotné kolébky amerického národa a angličtiny, Nové Anglie, což se projevilo i na jeho povaze – je velmi přátelský, otevřený, spolehlivý a komunikativní. Přestože se natrvalo usadil v České republice, kde se věnuje výuce anglického jazyka pro děti i dospělé, své kořeny nezapře, a tak chcete-li si osahat pravou americkou angličtinu a proniknout do její podstaty, přijďte se vzdělávat s Chuckem. Díky jeho neformálnímu a bezprostřednímu vystupování Vás do konverzace vtáhne natolik, až zapomenete, že angličtina vlastně není Váš rodný jazyk, a lekce s ním budete brát jako příjemné povídání se zábavným společníkem.

Charlotte lektor anglictiny Ostrava

Charlotte (Česká republika)

Zálibu v jazycích si Charlotte našla už v mladém věku, když bydlela v zahraničí. Věnovala se hlavně španělštině a později se začala zdokonalovat také v angličtině. Oba tyto jazyky studovala na jazykových školách, kde také v rámci programu Erasmus+ strávila semestr v Anglii. Mimo jiné je také lektorkou tance a díky svým získaným zkušenostem v zahraničí se rozhodla vyučovat nejen tanec, ale také cizí jazyky. Během svého studia a cestování se poznala se spoustou lidí z různých kultur a zastává názor, že během studia jazyků je velmi důležité se nebát mluvit a hlavně se nestydět chybovat. Charlotte bude ráda ta, která Vám nabídne pomocnou ruku a pomůže Vám vstoupit do světa plného cizích jazyků a nového poznání.

Daniel lektor anglictiny Ostrava

Daniel (Irsko)

Lektor Daniel je sice původem Čech, avšak od svých sedmi let vyrůstal v hlavním městě Irska Dublinu, kde absolvoval základní a částečně také střední školu, St. Aiden’s Secondary Boys’ School. Tímto získal vřelý vztah jak k irské kultuře a zvyklostem, tak i sportu Gaelic, který hrál po mnoho let. Na gymnáziu v Karviné se zúčastnil různých mezinárodních projektů v rámci Erasmu, mezi něž patřily i výměnné pobyty v Litvě a Turecku, či Olympiáda pro rodilé mluvčí. Momentálně Daniel studuje obor Kriminalistika a forenzní disciplína, kde rozvíjí svou znalost akademické angličtiny v trestním právu. Své studenty se snaží naučit aplikaci naučených gramatických pravidel do praktické mluvy a zbavit je ostychu při konverzaci.

Daniela lektor anglictiny Ostrava

Daniela (Česká republika)

Naše sympatická a usměvavá lektorka Daniela si zamilovala anglický jazyk už na základní škole. Od té doby se o něj nepřetržitě zajímala a pomocí seriálů a filmů se jej naučila tak, že dosáhla jazykové úrovně C1, kterou jí potvrdil Cambridge certifikát CAE. Zkušenosti získala za poslední rok doučováním především studentů středních a základních škol. Ve své lektorské činnosti nalezla smysl. S Danielou se můžete v TOPLINGVA setkávat osobně při skupinové a individuální výuce nebo online přes Skype.

Denisa lektor angličtiny

Denisa (Česká republika)

Naše usměvavá a milá lektorka Denisa se angličtině začala intenzivně věnovat během studia na víceletém gymnáziu. Inspirací k učitelské kariéře jí byla její učitelka angličtiny, díky které by do budoucna ráda vyučovala anglický jazyk v kombinaci se španělštinou a základy společenských věd. Všechny své pedagogické schopnosti Denisa rozvíjí při studiu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Studenty Jazykové školy TOPLINGVA nejvíce motivuje svým trpělivým a milým přístupem. Kromě výuky jazyků je její vášní také cestování a vaření.

Eliška (Česká republika)

Eliška (Česká republika)

Lektorka Eliška je živoucím důkazem toho, že naučit anglicky se dokáže úplně každý – jen je třeba mít vytrvalost, chuť se učit a někoho, kdo Vás bude vést a podporovat. Během studií na gymnáziu objevila svůj zápal pro cizí jazyky, který ji motivoval si udělat certifikát CAE, kde dosáhla úrovně C2. Mimo jiné rovněž vlastní certifikát z francouzštiny DELF a ve volném čase se zajímá o japonskou kulturu a německý jazyk. Je velmi empatická a výřečná, tudíž pokud Vám chybí člověk, který by Vás vedl ve studiu anglického jazyka, věříme, že to může být právě ona.

Inna lektor angličtiny Ostrava

Inna (Ukrajina)

Tato milá a sympatická lektorka se sice narodila a vyrůstala na Ukrajině, ovšem zároveň výborně hovoří nejen ukrajinsky a rusky, ale také česky a anglicky – v anglickém jazyce dokonce získala certifikát CAE, který odpovídá úrovni C1. Jelikož je vystudovaná pedagožka, ví přesně, jak se svými studenty pracovat, aby z jejích hodin měli co nejefektivnější a plnohodnotný zážitek – dokáže umně skloubit gramatiku s konverzací tak, že se student učí přirozeně a bez ostychu. Její vlídná povaha v kombinaci s výbornou znalostí všech zmíněných jazyků z ní činí ideální lektorku nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Ivo lektor angličtiny Ostrava

Ivo (Česká republika)

Náš sympatický lektor Ivo již od prvního ročníku na střední škole věděl, že bude angličtinu jednou učit. Studium anglické filologie na Ostravské univerzitě spolu s pětiměsíčním pobytem v Arizoně mu pak dodaly potřebné sebevědomí a znalosti pro výuku ostatních. Ivo delší dobu doučoval na volné noze, rozhodl se ale, že by rád zkusil nějaký nový, revoluční způsob výuky a naše jazyková škola mu nabídla právě Callanovu metodu. Zjistil, že mu tento efektivní způsob výuky velmi vyhovuje a tuto myšlenku by velmi rád předal také všem svým studentům.

James lektor Ostrava

James (Kanada)

James pochází z největšího města Kanady, Toronta, kde strávil převážnou část života. Nyní trvale pobývá v České republice, ale to nejcennější si naštěstí vzal s sebou, tedy svou dovednost předávat krásy autentické angličtiny všem, kteří mají chuť se pustit do studia. Díky své perfektní znalosti angličtiny i češtiny tvoří ideálního lektora pro všechny ty, kteří by rádi vyzkoušeli lekce s rodilým mluvčím, ale zároveň se bojí, že budou občas potřebovat pomoci s překladem slovíčka. James v současné době studuje Anglický jazyk a Pedagogiku na Ostravské univerzitě, kde svou schopnost mluvit bezchybně anglicky obohacuje i o pedagogický rozměr.

Jaroslav lektor Italštiny Ostrava

Jaroslav (Česká republika)

Máte rádi Itálii s její kulturou, starobylými městy a úchvatnou přírodou? Je vám blízký italský životní styl, design nebo italská móda? Líbí se Vám zvukomalebná italština a chcete se ji naučit? Na Vás všechny se těší sympatický lektor Jaroslav, který se studiu italštiny věnoval na Masarykově univerzitě v Brně a posléze na Slezské univerzitě v Opavě. S Itálií ho pojí i četné pracovní pobyty. Díky své letité praxi ve výuce Vás dokáže naučit italsky snadno a s lehkostí. Procvičuje nejen gramatiku, ale zaměřuje se i na běžnou konverzaci, se kterou se nikde neztratíte a vždy oslníte. Svým individuálním přístupem výuku přizpůsobí potřebám studentů. Kromě italštiny má rád i další románské jazyky, především pak portugalštinu.

Johana lektorka angličtiny Ostrava

Johana (Česká republika)

Cizí jazyky a kultury jiných národů Johanu vždycky fascinovaly a již od prvních hodin anglického jazyka na základní škole věděla, že angličtina bude v její budoucnosti hrát významnou roli. Se zápalem se vrhla do překládání textů písní a sledování seriálů v originálním znění. Na gymnáziu dostala možnost své znalosti prohloubit především v oblasti gramatiky, a díky britskému lektorovi pochytila typické jazykové obraty, které Angličané používají v každodenním životě rovněž jako autentický britský přízvuk. Po maturitě pro ni tak byla Anglická filologie na Ostravské univerzitě jasnou volbou a své sny o učitelství se rozhodla proměnit v realitu právě díky jazykové škole Toplingva.

Kateřina lektor španělštiny Ostrava

Karolína (Česká republika)

Karolíně byla angličtina velmi blízká již během středoškolských studií a věděla, že se jí bude chtít věnovat i v budoucnu. Postupné své jazykové dovednosti vylepšovala pomocí soukromých lekcí angličtiny, výjezdy do zahraničí a nakonec i certifikátem FCE. Právě vlastní zkušenost s doučováním angličtiny ji motivovala k tomu, aby se sama stala lektorkou a pomáhala lidem při studiu cizího jazyka. Karolína je nyní studentkou Anglické filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a učit se s ní můžete prezenčně či přes Skype.

Kristýna lektorka anglictiny Ostrava

Kristýna (Česká republika)

Naše lektorka Kristýna si již na základní škole zamilovala jazyky. Studovala na bilingvní sekci gymnázia Hladnov a během studia složila státní jazykovou zkoušku z angličtiny a certifikát DELE ze španělštiny, obojí na úrovni C1. Kromě španělské a anglické filologie, které studuje jako dvouobor na Ostravské univerzitě, se ve volném čase věnuje studiu italštiny a zlepšování svých překladatelských schopností. Naše sympatická Kristýna věří, že jedna z nejlepších metod, jak se naučit jazyk je pravidelným poslechem, četbou a konverzací, jen je třeba se nebát a mít chuť na sobě zapracovat.

Laura lektor angličtiny Ostrava

Laura (Česká republika)

Naší laskavé a trpělivé lektorce Lauře zkušenosti z oboru vyučování anglického jazyka opravdu nechybí – nejenže vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, sama dále učila na různých typech škol, včetně vysokých, jazykových, či vyšších odborných. Krom toho dlouhodobě působila ve Velké Británii, kde si znalosti jazyka ještě prohloubila, a navíc získala neobyčejné povědomí o britské kultuře a reáliích. Umí výborně naslouchat a sama říká, že ji nic nenaplňuje víc než studenty prostřednictvím výuky motivovat a rozvíjet.

Laura lektor angličtiny

Laura (Slovensko)

Laura již od útlého věku projevovala zápal pro cizí jazyky a kulturu. V pouhých třech letech se začala věnovat angličtině a od té doby se jí, jak sama říká, již nepustila. Zdokonalovala se na bilingvním gymnáziu se zaměřením na obchodní angličtinu, které úspěšně zakončila zkouškou na úrovni C1. Momentálně studuje španělskou filologii na Ostravské Univerzitě. Díky samostudiu v roce 2021 dokonce vyhrála celostátní kolo Olympiády ve španělštině v kategorii C. Laura věří, že základem pro efektivní učení je vášeň pro jazyk a danou kulturu, zakomponování jejich použití do aspektů každodenního života a hlavně zábava. Každá lekce s ní je jedinečná a ušitá na míru požadavkům každého studenta.

Lenka lektor angličtiny

Lenka (Česká republika)

Lektorka Lenka se s japonštinou poprvé setkala před více než deseti lety díky sledování japonské popkultury. Exotické Japonsko si zamilovala, a dokonce si splnila svůj sen a podařilo se jí do něj vycestovat a vychutnat si jeho krásy na vlastní kůži. Nakonec ji její koníček přivedl až ke studiu oboru Japonská filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde se zaměřuje se nejen na japonský jazyk, ale také na kulturu, historii a další oblasti Japonska. Lenka má již za sebou úspěšné absolvování bakalářského studia a v současné době pokračuje v navazujícím studiu. Jelikož je Japonsko stále více a více žádanější destinací, tak těm, které také okouzlilo, chce předat především své osobní znalosti jazyka a také přiblížit tuto půvabnou zemi z různých pohledů.

Lu lektor angličtiny

Lu (Čína)

Velmi profesionální a trpělivá lektorka Lu je ideální pro všechny, kteří se chtějí naučit čínsky, korejsky, nebo anglicky. Vždy se zajímala o cizí jazyky a kultury. Nejrpve vystudovala univerzitu se zaměřením na obchodní angličtinu, s certifikátem TEM-8. Další certifikát Topik-4 získala z korejštiny, kterou studovala v Busanu v Jižní Koreji. Pokračovala poté studiem v Praze, kde zároveň působila jako lektorka čínštiny. V současné době Lu studuje obor Sochařství na ostravské univerzitě. Lu rozumí potřebám studenta a dokáže pomoci každému přesně na míru, naučí Vás nejen samotný jazyk, nýbrž i způsob, jak se učit.

Lucie lektor němčiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Německý jazyk je pro naši optimistickou lektorku Lucii celoživotní vášní. Po dokončení studií nejprve získala státní jazykovou zkoušku, a posléze odjela do samotného Německa, kde nejenže mnoho let žila a pracovala, ale jazyk a Německo si ještě více zamilovala. Lucii předávání svých praktických znalostí a zkušeností velice baví a bude poctěna, když si ji vyberete coby svou lektorku – zaručujeme, že se nejen naučíte perfektně německy, ale jazyk si zamilujete stejně jako ona. S Lucií se můžete v TOPLINGVA setkávat osobně při skupinové, individuální i firemní výuce, ale učit se s ní můžete i přes Skype.

Lucie lektor španělštiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Oslovila Vás zvukomalebná španělština? Pojďte s lektorkou Lucií proniknout do gramatiky, konverzace a třeba i písemné formy tohoto krásného jazyka! Lucie vystudovala španělský jazyk a literaturu v kombinaci s českým jazykem a literaturou na filozofické fakultě OU. Během těchto studií získala stipendium pro zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus+ ve slunné španělské Almerii. Další cesta do Španělska byla již pracovního rázu a tato sympatická lektorka poprvé získala možnost působit v oblasti češtiny pro cizince. Lucie tvrdí, že naprostá závislost na cizích jazycích byla pro ni tím nejlepším učitelem. Dnes své zkušenosti předává online a výuce přes Skype, ale také osobně na individuálních či skupinových lekcích.

Lukáš lektor

Lukáš (Česká republika)

Náš sympatický lektor Lukáš už v raném věku zjistil, že se chce co nejdříve začít zabývat angličtinou. Již od mala se vzdělával, jezdil na anglické soutěže a vstřebával angličtinu skrze pop-kulturu, knihy nebo také muziku. V jeho dalším zlepšování jazyka mu bylo velmi nápomocné časté cestování do zemí jako je Anglie, Spojené Arabské Emiráty, nebo také třeba Afrika. Momentálně Lukáš studuje studijní program Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání na Ostravské univerzitě. Pokud byste chtěli pomoct s anglickou konverzací, výuku pomocí Callanovy metody nebo si obecně rozšířit své znalosti angličtiny, Lukáš je tady pro Vás.

Lukáš lektor angličtiny

Marek (Česká republika)

Náš lektor Marek je studentem Ostravské univerzity, kde již druhým rokem studuje anglickou filologii se zaměřením na vzdělávání. Tento obor jej zaujal již při jeho studiu na víceletém gymnáziu. Náš Marek rád komunikuje s lidmi a vždy se je snaží naučit co nejvíce. Jeho velkou vášní je cestování, při kterém se dostává do styku s různými kulturami a jazyky, které mu přijdou naprosto úchvatné. Věříme, že Markův milý a empatický přístup Vás bude neustále motivovat ke studiu.

Mario lektor angličtiny

Mario (Španělsko)

Náš výřečný rodilý mluvčí ze Španělska ovládá zároveň základy češtiny i angličtiny. Má dlouholetou praxi s výukou jak dětí, tak dospělých. Vyniká v plynulé konverzaci a rozhodně Vás dokáže rozmluvit. Má velmi srozumitelný přízvuk, jelikož pochází ze samého srdce Španělska, z Madridu. Z první ruky Vám může popsat i detaily ohledně španělské kultury a tradic. Nemusíte se bát lekcí s ním, i když nejste na pokročilé úrovni ve španělštině, domluví se totiž opravdu s každým.

Mario lektor angličtiny

Martin (Česká republika)

Velmi zkušený a přátelský lektor profesních kurzů, který díky velké řadě zkušeností z praxe v oblasti obchodní a oblasti managementu dokáže svým posluchačům nejen ukázat teoretickou stránku věci, ale také je naučit, jak v praxi tyto znalosti využít a dosáhnout úspěchu ve svém budoucím pracovním zapojení jakožto obchodníci nebo obchodní ředitelé. Je absolventem Běloruské státní technologické univerzity v Minsku (BSTU) a také absolventem Českého institutu marketingu (CIMA). V současné době studuje pedagogiku na Národním Pedagogickém Institutu v Ostravě.

Martina lektor anglictiny Ostrava

Martina (Česká republika)

Martina sama studovala v jazykové škole v rámci pomaturitního studia, a tak ví, jak to chodí na obou frontách. Po tomto ročním každodenním kurzu angličtiny úspěšně složila jazykovou zkoušku FCE a následně studovala obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě. Během několikaleté praxe ve výuce si vypěstovala obdivuhodnou trpělivost a porozumění a její lekce se nesou ve velmi přátelském duchu. Je energická, zkušená a snaží se své studenty vést ke kognitivnímu porovnávání anglického jazyka s jejich mateřštinou a zprostředkovat jim tak snazší porozumění zásadám fungování zcela odlišné řeči. Angličtina je její doménou a ráda vytváří svá vlastní praktická cvičení, na nichž si studenti mohou ověřovat své znalosti.

Martina (Česká republika)

Martina (Česká republika)

Po absolvování základní školy se zaměřením na jazyky pokračovala ve studiu na Gymnáziu Olgy Havlové, kde si uvědomila, že se chce anglickému jazyku věnovat i nadále. Po ukončení pomaturitního studia získala mezinárodně uznávaný certifikát CAE, který reprezentuje úroveň znalosti C1. V současné době navštěvuje obor Angličtina pro odbornou a profesní komunikaci na Ostravské univerzitě. Ve volném čase se zajímá japonskou a korejskou kulturu a jazyk. Martinu můžete v naší jazykové škole potkat coby lektorku angličtiny ve veřejných i individuálních kurzech, případně s ní anglicky konverzovat po telefonu.

Michaela lektor anglictiny Ostrava

Michaela (Česká republika)

Lektorka Michaela je v současné době studentkou bakalářského programu učitelského dvouoboru na Filozofické a Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity. Ač většinu svého času věnuje studiu biologie a anglické filologie, nachází prostor i pro umění, nejen jako dvojnásobná absolventka hudebních oborů ZUŠ v Třebíči, ale také jako amatérská fotografka. Ve studiu anglického jazyka jí pomáhá jak odborná literatura ze studijního oboru, tak i volnočasová četba, nepřeberné herní tituly PC her a dokumentární filmy z oblasti vědy. Anglický jazyk také hojně využívala v minulosti jako průvodce po židovských památkách UNESCO v Třebíči, přičemž nejen z této zkušenosti získala schopnost velmi dobře a trpělivě vysvětlovat probíranou látku.

Miguel (Peru)

Miguel (Peru)

Tento komunikativní a optimistický lektor španělštiny původně studoval marketing ve svém rodném městě Lima v Peru. Po příchodu do České republiky pokračoval sice ve studiích managementu, ale svůj kladný vztah k výuce a poznávání cizích kultur nezapřel. Výuce španělštiny pro firmy i jednotlivce se věnuje již od roku 2009. Kromě své rodné španělštiny hovoří plynule anglicky a česky. Ve svém volném čase rád tančí salsu, chodí po horách a cestuje po historických památkách v České republice.

Milan lektor vypocetni techniky IT Ostrava

Milan (Česká republika)

Informační technologie a výpočetní technika jsou nedílnou součástí života v 21. století a významným způsobem přispívají i ke zvyšování efektivity práce. Milan, vlastník evropského řidičského průkazu na počítač (EDCL) poskytuje již od roku 1997 profesionální služby v oboru vzdělávání, školení, konzultací a podpory uživatelů v oblasti IT a multimédií, a nejedná se zdaleka jen o používání základních programů a kancelářských produktů jako Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, ale i o programy a grafické systémy pro pokročilejší uživatele jako Autodesk AutoCAD, Microsoft PowerPoint, Microsoft Vision, Microsoft Project, CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator a další.

Mina (Česká republika)

Mina (Česká republika)

Lektorka Mina je sice rodilá Češka, ale její vztah ke Koreji je zřetelný už z jejího jména. Tato sympatická mladá dáma je skutečnou specialistkou, co se týče jazyka i kultury této asijské země, nicméně ani angličtina a japonština jí nejsou úplně cizí. Nejprve absolvovala studijní program na Hankuk University of Foreign studies v Soulu a v současné době dokončuje obor koreanistika na Karlově Univerzitě. Jižní Koreu má procestovanou skrz naskrz a jednou by se ráda podívala i do té Severní. Mezi její velké vášně patří rovněž asijská kuchyně. Rovněž se zajímá o mezikorejské summity a jejich mediální prezentaci. V Jazykové škole TOPLINGVA Mina vyučuje kurzy se studenty různých věkových kategorií, od dětí až po dospělé.

Natálie lektorka Angličtiny přes Skype (Česká republika)

Natálie (Česká republika)

Naše sympatická lektorka Natálie se anglickému jazyku věnuje již od útlého dětství; není proto divu, že svá středoškolská studia absolvovala na jazykovém gymnáziu, kde nejen složila státní jazykovou zkoušku B2, ale také se zúčastnila výměnného pobytu v anglickém Bathu. Momentálně je studentkou Univerzity Palackého v Olomouci, konkrétně oboru Angličtina se zaměřením na tlumočení a překlad v kombinaci se Španělskou filologií. Natálie zastává názor, že je důležité jazyk nejen perfektně ovládat, ale rovněž si k němu najít hlubší vztah a porozumění, jelikož je nástrojem k poznání jiných kultur a tradic.

Nina lektorka Angličtiny přes Skype (Česká republika)

Nina (Česká republika)

Nina se anglickému jazyku věnovala již od 3 let. Cizí jazyky jsou jí velmi blízké, jelikož doma mluvila nejen česky, ale i bulharsky, rodným jazykem části její rodiny. Na druhém stupni ZŠ si našla cestu i k němčině a nyní navíc studuje španělštinu a čínštinu v rámci oboru mezinárodních vztahů na Ekonomické fakultě vysoké školy Báňské. Angličtině má však nejblíže, mimo jiné z tohoto jazyka maturovala a díky tomu získala možnost tvorby přednášek obchodní angličtiny pro Slezskou Univerzitu v Karviné. Nina má spoustu přátel z Erasmu, a proto si konverzaci s cizinci užívá, sama říká, že nejvíce se k angličtině přiblížila díky hudbě, videím a filmům.

Ondřej lektor korejština

Ondřej (Česká republika)

Ondřej nejprve studoval obor Cestovní ruch na Slezské univerzitě v Opavě, ale po dvou letech přešel na dvouobor Japonská filologie a Čínská filologie Univerzity Palackého v Olomouci. Aby toho nebylo málo, k těmto dvěma jazykům si přidal ještě studium korejštiny. Nedílnou součástí jeho praxe byl také roční studijní pobyt ve školicím středisku mandarínštiny v Taipei a několikaleté působení jako tlumočník a překladatel jak v České republice, tak v Thajsku. Od roku 2012 působí rovněž jako lektor. V Toplingvě jej můžete potkat ve výuce čínštiny, japonštiny a korejštiny, hovoří však výborně i anglicky a francouzsky.

Ondřej lektor

Ondřej (Česká republika)

Našeho sympatického lektora Ondru to k angličtině táhlo snad odjakživa – není tedy divu, že coby své středoškolské zaměření zvolil obor Živé jazyky na Gymnáziu Hladnov, kde rovněž dosáhl mezinárodně uznávaného certifikátu CAE, jež odpovídá úrovni C1. Poté se rozhodl změnit směr a tři roky strávil na Masarykově univerzitě v Brně, kde navštěvoval semináře Práva a právní vědy. Nakonec však zjistil, že je to právě angličtina, čemu se chce v budoucnu věnovat, a přihlásil se na Ostravskou univerzitu, kde úspěšně studuje dvouobor Anglická filologie a Historie se zaměřením na vzdělávání. Jeho cílem je učit angličtinu srozumitelným, přátelským a poutavým způsobem a záleží mu na tom, aby se každý student cítil při lekcích dobře a nebál se do výuky zapojit. Ať už se připravujete na certifikát, chcete rozvíjet své konverzační dovednosti, anebo studujete za pomocí Callanovy metody, s naším Ondrou to určitě zvládnete!

Španělština

Orianna (Venezuela)

Je nedílnou součástí našeho týmu rodilých mluvčích. Orianna pochází z Venezuely, avšak díky svým italským předkům je bilingvní a své dvě mateřštiny, italský a španělský jazyk, vyučuje v individuálních a skupinových kurzech pro dospělé. Velmi oblíbená je i mezi našimi nejmladšími studenty, neboť má kvalifikaci pro práci s dětmi. Chcete-li se začít učit španělsky či italsky, prohloubit dosavadní znalost nebo rovnou připravit ke zkouškám DELE, CILS nebo PLIDA, a stát se tak držitelem mezinárodně uznávaného dokladu o úrovni znalosti jazyka, jste na správné adrese. Sama lektorka se soustavně vzdělává v češtině. Má bohatou praxi i jako překladatelka.

Pavel lektor anglictiny Ostrava

Pavel (Česká republika)

Pavel vystudoval obor Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě. Kromě vysoké školy si svou angličtinu zdokonaloval při pobytech v zahraničí, ať už se jednalo o pracovní stáž v Londýně, či cestování po Britských ostrovech. V současnosti studuje operní zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během svých studií se věnoval více jazykům na různých úrovních (francouzština, španělština, italština), tím pádem dobře zná úskalí, která studium cizích jazyků přináší a ví, jak se s nimi vypořádat. Při výuce dává důraz především na to, co je pro studenty důležité a co budou moci v budoucnu skutečně využít.

Radim lektor anglictiny Ostrava

Radim (Česká republika)

Radim je absolventem bakalářského programu Angličtina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. Po dokončení studií se vydal do Velké Británie, kde po dobu 5 let pobýval odstřižen od svého rodného českého jazyka, aby dostatečně nasál britskou kulturu a prostředí, a hlavně intenzivně načerpal různé aspekty a nuance jazyka anglického, převážně jeho výslovnost, výrazovou bohatost a vše, co s tím souvisí. Během svého pobytu také získal mezinárodní jazykový certifikát TEFL, který jej opravňuje vyučovat angličtinu kdekoliv na světě. Kromě toho má také základní znalost konverzace ve španělštině, kterou uplatnil při několika návštěvách hlavního města Katalánska, Barcelony.

Tereza lektorka Angličitny přes Skype Ostrava

Tereza (Česká republika)

Tato sympatická a energická lektorka měla k jazykům vždy velmi blízko, a přestože na střední škole bylo její studijní zaměření ekonomika a podnikání, po úspěšně vykonané maturitě nastoupila na Ostravskou univerzitu do bakalářského programu Anglický jazyk a literatura, kterémužto oboru by se ráda věnovala i nadále. Praktické zkušenosti získává aktivní účastí na různorodých konferencích po celé Evropě, což je nedocenitelný způsob neustálého udržování vysoké úrovně jazyka. Vše, co při svých zahraničních cestách pochytí, se pak snaží předat svým studentům. Kromě angličtiny se rovněž věnuje samostudiu němčiny a norštiny. S Terkou se můžete setkat osobně na skupinových i individuálních lekcích, ale také na online výuce angličtiny přes Skype.

Natálie lektorka Angličtiny přes Skype (Česká republika)

Tereza (Slovensko)

Lektorka Tereza považuje angličtinu za jazyk jejího srdce. Našla si k ní cestu již v útlém věku tří let a díky své lektorce si i přes nelehké začátky anglický jazyk zamilovala tak, že složila zkoušku Cambridge pro pokročilé a získala tak certifikát úrovně C1. I proto se kromě studia psychologie zaměřila pomoc ostatním s jejich cestou ke zdokonalení angličtiny. Tereza si uvědomuje důležitost anglického jazyka ve 21. století, proto ať už hledáte přípravu na každodenní situace, certifikáty, nebo se chcete zdokonalit v konverzaci, tak je zde Tereza pro Vás.

Vadim lektor měkkých dovedností Ostrava

Vadim (Česká republika)

Tento zkušený a prakticky založený lektor měkkých dovedností a manažerských kurzů Vás dokáže vtáhnout do problematiky obchodních dovedností či řízení času tak, že se nebudete umět odtrhnout. Praktické rady a triky jak reagovat v modelových situacích Vám ukážou správnou cestu pro Váš kariérní postup. Profesionální vedení a efektivní nakládání s vaším drahocenným časem je investice, které nikdy nebudete litovat.

Vannesa lektor anglictiny Ostrava

Vanessa (USA)

Je Vaším celoživotním snem doopravdy komplikovaný certifikát (CAE či dokonce CPE) a rádi byste se na něj připravili s tou nejpovolanější osobou? Hledáte individuální kurz ušitý přímo Vám na míru? Naše usměvavá a pohodová lektorka Vanessa je tu právě pro Vás! Tato rodačka z New Yorku, která má za sebou studium literatury a jazyků, žije a učí angličtinu v České republice již přes deset let. Učení zbožňuje, což v kombinaci s jejím neutuchajícím entuziasmem a schopností vysvětlovat gramatiku srozumitelnou a nenásilnou formou tvoří ideální podmínky pro výuku angličtiny. Vanessa Vás rozmluví i naučí a garantujeme Vám, že na lekce s ní se budete těšit!

Veronika lektor anglictiny Ostrava

Veronika (Česká republika)

Zájem o angličtinu a kulturu anglicky mluvících zemí se u této pohodové lektorky pojí s velkou vášní pro kulturu a jazyky obecně. Bakalářský titul získala na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, v současnosti studuje Operní zpěv na Fakultě umění OU. Kromě angličtiny se během svých studií věnovala také studiu francouzštiny a italštiny. V rámci studia na gymnáziu si angličtinu zdokonalovala prostřednictvím soukromých lekcí a kurzů, později především díky dlouhodobé dobrovolnické práci s týmy amerických lektorů v rámci nejrůznějších hudebních projektů, na kterých se podílela. Angličtinu vnímá nejen jako příjemný, melodický jazyk, ale také jako užitečný nástroj, díky kterému jsme si schopni rozšířit své obzory. Ve výuce pomáhá studentům se začleněním angličtiny do každodenního života pomocí propojení jazyka s jejich zájmy i rozvrhem.

Veronika lektor anglictiny Ostrava

Veronika (Česká republika)

Naše Veronika měla zájem o jiné kultury a jazyky už od mala, dokonce pár svých jazyků s vlastním písmem vytvořila pro účely hry. Na základní škole ale moc nadšení pro jazyky neměla, učila se je spíše přirozenou cestou – používáním jich, ale učení samotné ji nebavilo. Až na gymnáziu našla motivaci a nadšení pro učení se cizích jazyků, a to díky skvělého učitele angličtiny. Uvědomila si díky tomu, že učitel hraje velkou v roli v tom, co nás baví a co se chceme učit. Právě tato zkušenost Veroniku motivuje, aby se stala takhle skvělou lektorkou/učitelou, která pomůže druhým najít zalíbení v jazycích. Naše milá lektorka Veronika teď studuje Anglickou filologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a těší se na hodiny ať už online, nebo offline.

Veronika lektor anglictiny Ostrava

Veronika (Česká republika)

Naše usměvavá lektorka Veronika má vztah k angličtině už od malička a dnes si bez ní už neumí představit jediný den. Své znalosti angličtiny prohloubila na všeobecném gymnáziu a zvažuje, že se anglickému jazyku bude také věnovat na vysoké škole. Naše Veronika je ráda, když své znalosti může předávat dále a vyučování anglického jazyka ji hodně baví. Veronika dobře chápe, když se někdo stydí mluvit či má s angličtinou jiné potíže. Svým milým a trpělivým přístupem vždy všem pomůže problém překonat.

Vladislav lektor anglictiny Ostrava

Vladislav (Česká republika)

Přátelský, usměvavý, ale zároveň velmi profesionální lektor Vladislav nalezl zalíbení v jazycích již během studia na základní škole a proto hned od osmé třídy přestoupil na jazykové gymnázium se zaměřením na angličtinu a francouzštinu, kterou také velmi dobře ovládá. Po dokončení střední školy se velmi odvážně sám od sebe na téměř rok přestěhoval do Londýna, kde pracoval v baru. Každý den tak používal angličtinu na formální i neformální úrovni a zároveň si osvojil nezaměnitelný britský přízvuk. Jak sám říká, jazyky si musí člověk naposlouchat, a proto se snaží poslouchat hudbu v angličtině a sledovat dennodenně anglické filmy.

Vladislav lektor anglictiny Ostrava

Zuzana (Česká republika)

Zuzana studovala obor Anglický a španělský jazyk na Ostravské univerzitě. Již ve dvanácti letech ji anglický jazyk a kultura okouzlily a to díky rodině, která v Anglii žije. Zuzana během studií na vysoké škole získala certifikát FCE. Své jazykové dovednosti dále zlepšuje díky lásce k cestování a také pobytům v již zmíněné Anglii. Lektorka vyučuje online kurzy angličtiny a angličtinu po telefonu.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat s Vašimi dotazy anebo si rovnou zamluvte ukázkovou lekci zdarma.Pozvánka na naše jazykové kurzyS mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook