Lektoři jazykových a profesních kurzů | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Lektoři vyučující angličtinu a další jazyky

TOPLINGVA > Lektoři jazykových a profesních kurzů

Tým lektorů naší jazykové školy tvoří školení čeští i rodilí mluvčí, jejichž znalosti angličtiny, španělštiny, korejštiny a mnoha dalších cizích jazyků dosahují pouze nejvyšších jazykových úrovní. Převážná většina našeho lektorského týmu má univerzitní vzdělání a obsáhlé zkušenosti se studiem či ... více

Adela lektorka anglictiny Ostrava

Adéla (Česká republika)

Lektorka Adéla již při studiu na jazykovém gymnáziu Hladnov získala certifikát FCE, načež se rozhodla své znalosti a dovednosti ještě prohloubit při volbě zaměření na vysoké škole. Momentálně navštěvuje obor Anglická filologie se specializací na odbornou a profesní praxi na Ostravské univerzitě a jejím záměrem je věnovat se angličtině co nejvíce a nejdéle to půjde. Naše Adéla dobře chápe, že někteří studenti mohou mít problém s rozmluvením, což se snaží změnit svým milým, přátelským a trpělivým přístupem. Můžete s ní jak konverzovat, tak se nechat vést pomocí Callanovy metody.

Andrea lektorka anglictiny Ostrava

Andrea (Česká republika)

Tato nesmírně přátelská, ale přesto velmi profesionální lektorka má za sebou mnoho pracovních zkušenosti spojených s angličtinou – od dlouholetého vyučování v různých jazykových školách, kde se věnovala studentům od úplných začátečníků po ty nejpokročilejší, až po působení coby delegátka v cestovní kanceláři. Její znalosti v kombinaci s trpělivým, ale přesto důsledným přístupem k učení z ní tvoří ideální lektorku jak pro skupinovou, tak i individuální výuku, dětí i dospělých. Aby toho nebylo málo, s naší Andreou se nemusíte učit jen anglicky, ale rovněž objevovat taje zvukomalebné francouzštiny.

Anna lektor angličtiny

Anna (Česká republika)

Naše usměvavá lektorka Anna se při výuce angličtiny nikdy nespoléhala jen na učebnice; učila se převážně poslechem, načež své znalosti ještě prohloubila a zdokonalila studiem na jazykovém gymnáziu. Její láska k anglickému jazyku ji dovedla až k jazykovému certifikátu FCE, kde dokonce dosáhla známky odpovídající mezinárodně uznávané úrovni C1. Aby své zkušenosti obohatila i o praktické využití jazyka, dlouhodobě pobývala v Anglii, kde nejen pochytila svůj autentický britský přízvuk, ale především ztratila ostych při komunikaci s rodilými mluvčími, což je přesně to, oč usiluje se svými klienty. Krom angličtiny Anička výborně ovládá španělštinu, v rámci jejíhož studia strávila rok na Erasmu přímo ve Španělsku, kde rovněž doučovala španělské děti angličtinu. Ať už chcete konverzaci, srozumitelné vysvětlení gramatiky či přípravu na mezinárodní certifikát, Anička je tu pro Vás.

Charles rodily mluvci lektor anglictiny Ostrava

Charles (USA)

Chcete se anglicky naučit zcela přirozeně, ale zároveň efektivně? Zkuste tu nejúčinnější metodu – kurz s rodilým mluvčím! Náš Charles pochází ze samotné kolébky amerického národa a angličtiny, Nové Anglie, což se projevilo i na jeho povaze – je velmi přátelský, otevřený, spolehlivý a komunikativní. Přestože se natrvalo usadil v České republice, kde se věnuje výuce anglického jazyka pro děti i dospělé, své kořeny nezapře, a tak chcete-li si osahat pravou americkou angličtinu a proniknout do její podstaty, přijďte se vzdělávat s Chuckem. Díky jeho neformálnímu a bezprostřednímu vystupování Vás do konverzace vtáhne natolik, až zapomenete, že angličtina vlastně není Váš rodný jazyk, a lekce s ním budete brát jako příjemné povídání se zábavným společníkem.

Daniel lektor anglictiny Ostrava

Daniel (Irsko)

Lektor Daniel je sice původem Čech, avšak od svých sedmi let vyrůstal v hlavním městě Irska Dublinu, kde absolvoval základní a částečně také střední školu, St. Aiden’s Secondary Boys’ School. Tímto získal vřelý vztah jak k irské kultuře a zvyklostem, tak i sportu Gaelic, který hrál po mnoho let. Na gymnáziu v Karviné se zúčastnil různých mezinárodních projektů v rámci Erasmu, mezi něž patřily i výměnné pobyty v Litvě a Turecku, či Olympiáda pro rodilé mluvčí. Momentálně Daniel studuje obor Kriminalistika a forenzní disciplína, kde rozvíjí svou znalost akademické angličtiny v trestním právu. Své studenty se snaží naučit aplikaci naučených gramatických pravidel do praktické mluvy a zbavit je ostychu při konverzaci.

David lektor anglictiny Ostrava

David (Česká republika)

David vystudoval Dějiny umění a Kulturní dějiny na Ostravské univerzitě, angličtinu si prohloubil díky studijnímu pobytu na Queen’s University v severoirském Belfastu, kde absolvoval kurz pokročilé akademické angličtiny a přednášky na téma historické architektury. Aktivní užívání anglického jazyka dále uplatnil v rámci zahraničních i domácích pracovních zkušeností (učitel, lektor, předkladatel). David se snaží své veškeré znalosti, získávané teorií i praxí, využít v jejich harmonickém souladu. Své studenty motivuje svým pozitivním a přátelským přístupem, kdy razí heslo, že každý se může naučit cizí jazyk, potřebuje jen správně nasměrovat. Kromě angličtiny se zabývá také němčinou a v menší míře španělštinou a francouzštinou.

Eliška (Česká republika)

Eliška (Česká republika)

Lektorka Eliška je živoucím důkazem toho, že naučit anglicky se dokáže úplně každý – jen je třeba mít vytrvalost, chuť se učit a někoho, kdo Vás bude vést a podporovat. Během studií na gymnáziu objevila svůj zápal pro cizí jazyky, který ji motivoval si udělat certifikát CAE, kde dosáhla úrovně C2. Mimo jiné rovněž vlastní certifikát z francouzštiny DELF a ve volném čase se zajímá o japonskou kulturu a německý jazyk. Je velmi empatická a výřečná, tudíž pokud Vám chybí člověk, který by Vás vedl ve studiu anglického jazyka, věříme, že to může být právě ona.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Hana (Česká republika)

Slovo „nuda“ u ní ve slovníku prostě nenajdete. S touto lektorkou Vás angličtina bude bavit natolik, že si ani nevšimnete, že jste se na učili třetí kondicionál. Tato přátelská a profesionální lektorka absolvovala magisterský program Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě, čímž dosáhla jazykové úrovně C2, má s angličtinou bohaté zkušenosti, které získala nejen studiem, ale také účastí na mezinárodních vědeckých konferencích a dlouhodobým pobytem v zahraničí (Anglie, Wales, Itálie). Ve svých hodinách se snaží o zrušení odstupu mezi lektorem a studentem, takže při výuce panuje uvolněná atmosféra, která v kombinaci s individuálním přístupem ke každému klientovi vytváří optimální prostředí pro studium angličtiny. Má dlouholetou praxi s učením dětí i dospělých, veřejných, individuálních i firemních kurzů, a vzdělávat se s ní můžete také po telefonu.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Inna (Ukrajina)

Tato milá a sympatická lektorka se sice narodila a vyrůstala na Ukrajině, ovšem zároveň výborně hovoří nejen ukrajinsky a rusky, ale také česky a anglicky – v anglickém jazyce dokonce získala certifikát CAE, který odpovídá úrovni C1. Jelikož je vystudovaná pedagožka, ví přesně, jak se svými studenty pracovat, aby z jejích hodin měli co nejefektivnější a plnohodnotný zážitek – dokáže umně skloubit gramatiku s konverzací tak, že se student učí přirozeně a bez ostychu. Její vlídná povaha v kombinaci s výbornou znalostí všech zmíněných jazyků z ní činí ideální lektorku nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Jakub lektor Ostrava

Jakub (Česká republika)

Náš sympatický lektor Jakub se o britskou a americkou kulturu zajímá snad odjakživa; není proto divu, že po absolvování třineckého gymnázia zamířil do Skotska, kde strávil léto coby brigádník. Jelikož ho však lákalo věnovat se angličtině dál a své znalosti ještě rozšiřovat, přihlásil se na Filozofickou fakultu Ostravské univerzity, kde studuje nejen Anglickou filologii se zaměřením na vzdělávání, ale také obor Hudební výchova. Být profesionálním pedagogem je Jakubův celoživotní sen a při studiu angličtiny, kdy je v kontaktu s praktickým jazykem v rozličných podobách každý den, se mu jej daří postupně naplňovat. Pokud tedy chcete lektora, který Vás trpělivě povede od úplných základů až po pokročilou gramatiku, obraťte se na našeho Kubu, nebudete zklamáni.

James lektor Ostrava

James (Kanada)

James pochází z největšího města Kanady, Toronta, kde strávil převážnou část života. Nyní trvale pobývá v České republice, ale to nejcennější si naštěstí vzal s sebou, tedy svou dovednost předávat krásy autentické angličtiny všem, kteří mají chuť se pustit do studia. Díky své perfektní znalosti angličtiny i češtiny tvoří ideálního lektora pro všechny ty, kteří by rádi vyzkoušeli lekce s rodilým mluvčím, ale zároveň se bojí, že budou občas potřebovat pomoci s překladem slovíčka. James v současné době studuje Anglický jazyk a Pedagogiku na Ostravské univerzitě, kde svou schopnost mluvit bezchybně anglicky obohacuje i o pedagogický rozměr.

Jana lektorka anglictiny Ostrava

Jana (Česká republika)

Lektorka Jana byla od malička fascinována jazyky, ať už cizími, nebo češtinou. Od angličtiny se na gymnáziu dostala k francouzštině, kde se jí věnovala 6 let, přičemž dále pokračuje jako samouk. Největší vášní se jí ale stala japonština, japonská kultura a Japonsko jako takové. Studuje na Univerzitě Palackého obor Japonská filologie, a v rámci výjezdu strávila jeden rok na univerzitě v Kumamotu v Japonsku, kde navštěvovala kurzy japonské kultury, literatury i jazyka. Studentům chce umožnit nejen výuku jazyka, ale také nahlédnutí do tajů kultury, historie a životního stylu této překrásné země.

Jaroslav lektor Italštiny Ostrava

Jaroslav (Česká republika)

Máte rádi Itálii s její kulturou, starobylými městy a úchvatnou přírodou? Je vám blízký italský životní styl, design nebo italská móda? Líbí se Vám zvukomalebná italština a chcete se ji naučit? Na Vás všechny se těší sympatický lektor Jaroslav, který se studiu italštiny věnoval na Masarykově univerzitě v Brně a posléze na Slezské univerzitě v Opavě. S Itálií ho pojí i četné pracovní pobyty. Díky své letité praxi ve výuce Vás dokáže naučit italsky snadno a s lehkostí. Procvičuje nejen gramatiku, ale zaměřuje se i na běžnou konverzaci, se kterou se nikde neztratíte a vždy oslníte. Svým individuálním přístupem výuku přizpůsobí potřebám studentů. Kromě italštiny má rád i další románské jazyky, především pak portugalštinu.

Kateřina lektor španělštiny Ostrava

Karolína (Česká republika)

Karolíně byla angličtina velmi blízká již během středoškolských studií a věděla, že se jí bude chtít věnovat i v budoucnu. Postupné své jazykové dovednosti vylepšovala pomocí soukromých lekcí angličtiny, výjezdy do zahraničí a nakonec i certifikátem FCE. Právě vlastní zkušenost s doučováním angličtiny ji motivovala k tomu, aby se sama stala lektorkou a pomáhala lidem při studiu cizího jazyka. Karolína je nyní studentkou Anglické filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a učit se s ní můžete prezenčně či přes Skype.

Klára lektorka anglictiny Ostrava

Klára (Česká republika)

Naše usměvavá lektorka Klára měla k anglickému jazyku blízko již od malička; není proto divu, že certifikátu FCE dosáhla již při studiu na všeobecném gymnáziu. Klára je rovněž vášnivou hudebnicí, a proto spojila svou lásku k hudbě se zálibou v angličtině a přihlásila se na Pedagogikou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde v současné době studuje Hudební kulturu a Anglický jazyk pro pedagogickou praxi. Pokud nemáte zájem o Callanovu metodu, ale spíš sami pomýšlíte na certifikát FCE, obraťte se na naši Kláru, učení Vám půjde jedna dvě!

Laura lektor angličtiny Ostrava

Laura (Česká republika)

Naší laskavé a trpělivé lektorce Lauře zkušenosti z oboru vyučování anglického jazyka opravdu nechybí – nejenže vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, sama dále učila na různých typech škol, včetně vysokých, jazykových, či vyšších odborných. Krom toho dlouhodobě působila ve Velké Británii, kde si znalosti jazyka ještě prohloubila, a navíc získala neobyčejné povědomí o britské kultuře a reáliích. Umí výborně naslouchat a sama říká, že ji nic nenaplňuje víc než studenty prostřednictvím výuky motivovat a rozvíjet.

Lucie lektor němčiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Německý jazyk je pro naši optimistickou lektorku Lucii celoživotní vášní. Po dokončení studií nejprve získala státní jazykovou zkoušku, a posléze odjela do samotného Německa, kde nejenže mnoho let žila a pracovala, ale jazyk a Německo si ještě více zamilovala. Lucii předávání svých praktických znalostí a zkušeností velice baví a bude poctěna, když si ji vyberete coby svou lektorku – zaručujeme, že se nejen naučíte perfektně německy, ale jazyk si zamilujete stejně jako ona. S Lucií se můžete v TOPLINGVA setkávat osobně při skupinové, individuální i firemní výuce, ale učit se s ní můžete i přes Skype.

Lucie lektor španělštiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Oslovila Vás zvukomalebná španělština? Pojďte s lektorkou Lucií proniknout do gramatiky, konverzace a třeba i písemné formy tohoto krásného jazyka! Lucie vystudovala španělský jazyk a literaturu v kombinaci s českým jazykem a literaturou na filozofické fakultě OU. Během těchto studií získala stipendium pro zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus+ ve slunné španělské Almerii. Další cesta do Španělska byla již pracovního rázu a tato sympatická lektorka poprvé získala možnost působit v oblasti češtiny pro cizince. Lucie tvrdí, že naprostá závislost na cizích jazycích byla pro ni tím nejlepším učitelem. Dnes své zkušenosti předává online a výuce přes Skype, ale také osobně na individuálních či skupinových lekcích.

Marcela lektor korejstiny anglictiny Ostrava

Marcela (Česká republika)

Německému jazyku se tato sympatická lektorka aktivně věnuje již 20 let. Po získání certifikátu ZD na Goethe-Institutu v Mnichově začala studovat bakalářský obor Němčina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě, a následně své vzdělávání zakončila magisterským titulem v oboru Němčina na Slezské univerzitě v Opavě. Její profesní orientace je zaměřena na překladatelskou práci v širokém spektru rozsahu a má rozsáhlé zkušenosti s interkulturní komunikací díky více než desetiletému působení v německých firmách. V současné době se Marcela věnuje lektorské činnosti, přičemž má obrovský zájem předávat studentům nové informace a pěstovat u nich zájem o němčinu.

Martina lektor anglictiny Ostrava

Martina (Česká republika)

Martina sama studovala v jazykové škole v rámci pomaturitního studia, a tak ví, jak to chodí na obou frontách. Po tomto ročním každodenním kurzu angličtiny úspěšně složila jazykovou zkoušku FCE a následně studovala obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě. Během několikaleté praxe ve výuce si vypěstovala obdivuhodnou trpělivost a porozumění a její lekce se nesou ve velmi přátelském duchu. Je energická, zkušená a snaží se své studenty vést ke kognitivnímu porovnávání anglického jazyka s jejich mateřštinou a zprostředkovat jim tak snazší porozumění zásadám fungování zcela odlišné řeči. Angličtina je její doménou a ráda vytváří svá vlastní praktická cvičení, na nichž si studenti mohou ověřovat své znalosti.

Martina (Česká republika)

Martina (Česká republika)

Po absolvování základní školy se zaměřením na jazyky pokračovala ve studiu na Gymnáziu Olgy Havlové, kde si uvědomila, že se chce anglickému jazyku věnovat i nadále. Po ukončení pomaturitního studia získala mezinárodně uznávaný certifikát CAE, který reprezentuje úroveň znalosti C1. V současné době navštěvuje obor Angličtina pro odbornou a profesní komunikaci na Ostravské univerzitě. Ve volném čase se zajímá japonskou a korejskou kulturu a jazyk. Martinu můžete v naší jazykové škole potkat coby lektorku angličtiny ve veřejných i individuálních kurzech, případně s ní anglicky konverzovat po telefonu.

Michaela lektor anglictiny Ostrava

Michaela (Česká republika)

Tato usměvavá rodačka z Kyjova nasbírala spousty pracovních i životních zkušeností díky opakovanému působení na mnoha letních hudebních festivalech ve Velké Británii. Bakalářský titul v oboru Business English získala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a v současné době je studentkou magisterského programu Učitelství pro 1. stupeň základních škol na Ostravské Univerzitě. Má praxi především s učením dětí, a to jak ve školách, tak soukromě, a rovněž se může pochlubit tím, že v minulosti pracovala jako au pair v Itálii. Krom angličtiny ovládá také základy německého jazyka.

Miguel (Peru)

Miguel (Peru)

Tento komunikativní a optimistický lektor španělštiny původně studoval marketing ve svém rodném městě Lima v Peru. Po příchodu do České republiky pokračoval sice ve studiích managementu, ale svůj kladný vztah k výuce a poznávání cizích kultur nezapřel. Výuce španělštiny pro firmy i jednotlivce se věnuje již od roku 2009. Kromě své rodné španělštiny hovoří plynule anglicky a česky. Ve svém volném čase rád tančí salsu, chodí po horách a cestuje po historických památkách v České republice.

Milan lektor vypocetni techniky IT Ostrava

Milan (Česká republika)

Informační technologie a výpočetní technika jsou nedílnou součástí života v 21. století a významným způsobem přispívají i ke zvyšování efektivity práce. Milan, vlastník evropského řidičského průkazu na počítač (EDCL) poskytuje již od roku 1997 profesionální služby v oboru vzdělávání, školení, konzultací a podpory uživatelů v oblasti IT a multimédií, a nejedná se zdaleka jen o používání základních programů a kancelářských produktů jako Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, ale i o programy a grafické systémy pro pokročilejší uživatele jako Autodesk AutoCAD, Microsoft PowerPoint, Microsoft Vision, Microsoft Project, CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator a další.

Milan lektor anglictiny skype

Milan (Česká republika)

Již od svých sedmnácti let studuje Milan ve Spojených státech, a v současnosti se druhým rokem věnuje politologii a filozofii na Colorado College. Díky svým každodenním kontaktům s rodilými mluvčími ovládá angličtinu jak na formální, tak na hovorové úrovni. Během svých studií se nadále věnoval ruštině a francouzštině a dokáže se tedy vcítit do role studentů. Zastává názor, že cizí jazyk se může naučit naprosto kdokoliv, a klade důraz na otevřenost a upřímnost mezi učitelem a studentem. Milanovy lekce angličtiny jsou pestré a zábavné, což z něj tvoří ideálního lektora nejen pro dospělé, ale také pro děti.

Mina (Česká republika)

Mina (Česká republika)

Lektorka Mina je sice rodilá Češka, ale její vztah ke Koreji je zřetelný už z jejího jména. Tato sympatická mladá dáma je skutečnou specialistkou, co se týče jazyka i kultury této asijské země, nicméně ani angličtina a japonština jí nejsou úplně cizí. Nejprve absolvovala studijní program na Hankuk University of Foreign studies v Soulu a v současné době dokončuje obor koreanistika na Karlově Univerzitě. Jižní Koreu má procestovanou skrz naskrz a jednou by se ráda podívala i do té Severní. Mezi její velké vášně patří rovněž asijská kuchyně. Rovněž se zajímá o mezikorejské summity a jejich mediální prezentaci. V Jazykové škole TOPLINGVA Mina vyučuje kurzy se studenty různých věkových kategorií, od dětí až po dospělé.

Natálie lektorka Angličtiny přes Skype (Česká republika)

Natálie (Česká republika)

Již během středoškolských let bylo této sympatické lektorce studium jazyků velmi blízké, věnovala se tedy studiu angličtiny, ruštiny a francouzštiny. V angličtině navštěvovala individuální hodiny, které ji dovedly až k certifikátu CAE, jenž odpovídá mezinárodní úrovni C1. V současnosti studuje v anglickém jazyce vyučovaný obor International Relations and European Politics na Masarykově univerzitě, kde využívá angličtinu každý den, a to nejen coby prostředek dorozumívání se se spolužáky z celého světa, ale také na úrovni akademické, například při psaní mnoha esejí. Důležité je pro ni především praktické využití angličtiny, což jí umožňuje studium jiného oboru v anglickém jazyce. Ve svých hodinách se snaží eliminovat bariéru mezi lektorem a studenty a šířit přátelskou atmosféru. Učit se s ní můžete osobně ve skupině nebo přes Skype.

Korejština

Ondřej (Česká republika)

Ondřej nejprve studoval obor Cestovní ruch na Slezské univerzitě v Opavě, ale po dvou letech přešel na dvouobor Japonská filologie a Čínská filologie Univerzity Palackého v Olomouci. Aby toho nebylo málo, k těmto dvěma jazykům si přidal ještě studium korejštiny. Nedílnou součástí jeho praxe byl také roční studijní pobyt ve školicím středisku mandarínštiny v Taipei a několikaleté působení jako tlumočník a překladatel jak v České republice, tak v Thajsku. Od roku 2012 působí rovněž jako lektor. V Toplingvě jej můžete potkat ve výuce čínštiny, japonštiny a korejštiny, hovoří však výborně i anglicky a francouzsky.

Španělština

Orianna (Venezuela)

Je nedílnou součástí našeho týmu rodilých mluvčích. Orianna pochází z Venezuely, avšak díky svým italským předkům je bilingvní a své dvě mateřštiny, italský a španělský jazyk, vyučuje v individuálních a skupinových kurzech pro dospělé. Velmi oblíbená je i mezi našimi nejmladšími studenty, neboť má kvalifikaci pro práci s dětmi. Chcete-li se začít učit španělsky či italsky, prohloubit dosavadní znalost nebo rovnou připravit ke zkouškám DELE, CILS nebo PLIDA, a stát se tak držitelem mezinárodně uznávaného dokladu o úrovni znalosti jazyka, jste na správné adrese. Sama lektorka se soustavně vzdělává v češtině. Má bohatou praxi i jako překladatelka.

Pavel lektor anglictiny Ostrava

Pavel (Česká republika)

Pavel vystudoval obor Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě. Kromě vysoké školy si svou angličtinu zdokonaloval při pobytech v zahraničí, ať už se jednalo o pracovní stáž v Londýně, či cestování po Britských ostrovech. V současnosti studuje operní zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během svých studií se věnoval více jazykům na různých úrovních (francouzština, španělština, italština), tím pádem dobře zná úskalí, která studium cizích jazyků přináší a ví, jak se s nimi vypořádat. Při výuce dává důraz především na to, co je pro studenty důležité a co budou moci v budoucnu skutečně využít.

Pavla lektor anglictiny Ostrava

Pavla (Česká republika)

Pavla započala studium angličtiny již na základní jazykové škole a pokračovala v něm až na vysokou školu, kde si základy anglické konverzace rozšířila o technickou angličtinu. Zúčastnila se programu Business English and Japanese Management, vedenou anglickými a japonskými lektory. Během studií na VŠ se podívala několikrát do Anglie formou studentských letních brigád a po absolvování se rozhodla zůstat v Londýně. Tam studovala angličtinu na London Study Centre, a současně pracovala jako beauty assistant ve známých high-street stores Harrods, Selfridges, Debenhams a dalších. Studia v Londýně zakončila mezinárodní zkouškou CAE. V telefonních lekcích Pavla upřednostňuje osobní a neformální přístup a ráda komunikuje s novými lidmi.

Radim lektor anglictiny Ostrava

Radim (Česká republika)

Radim je absolventem bakalářského programu Angličtina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. Po dokončení studií se vydal do Velké Británie, kde po dobu 5 let pobýval odstřižen od svého rodného českého jazyka, aby dostatečně nasál britskou kulturu a prostředí, a hlavně intenzivně načerpal různé aspekty a nuance jazyka anglického, převážně jeho výslovnost, výrazovou bohatost a vše, co s tím souvisí. Během svého pobytu také získal mezinárodní jazykový certifikát TEFL, který jej opravňuje vyučovat angličtinu kdekoliv na světě. Kromě toho má také základní znalost konverzace ve španělštině, kterou uplatnil při několika návštěvách hlavního města Katalánska, Barcelony.

Radka lektor anglictiny Ostrava

Radka (Česká republika)

Lásku k francouzštině lektorka Radka objevila již na střední škole a od té doby se tomuto jazyku věnuje. Na Ostravské univerzitě vystudovala magisterský obor Francouzský jazyk a literatura, a současně strávila rok v samotné Francii coby au pair. Ve volném čase pak pomáhala i v zařízení pro děti s odpoledními aktivitami a zamilovala si francouzské jídlo a filmy. Po návratu do Česka si lektorka dodělala pedagogické vzdělání, načež začala vyučovat různé věkové skupiny, od dětí až po dospělé; od roku 2011 rovněž působí na jednom z ostravských gymnázií. Radka se svým studentům snaží rozdávat lásku k francouzštině a také jim ukázat, že ač se tento jazyk může zdát na první pohled složitý, výsledek za to opravdu stojí.

Rebeka lektor angličtiny

Rebeka (Česká republika)

Tato vždy usměvavá, ale zároveň velmi profesionální lektorka má s angličtinou bohaté zkušenosti – již během středoškolských studií si udělala certifikát FCE a hned po maturitě vycestovala do Spojených států amerických, kde působila coby au pair, a zároveň absolvovala semestr studia oboru politických věd a španělštiny na Hardford Community College v Marylandu. Po návratu do Česka ve studiu pokračovala, a to oborem komunikace a média v angličtině na jedné z pražských univerzit. Rebeka je velmi aktivní, energická a zodpovědná osoba, která se snaží svým studentům poskytnout maximální nasazení při studiu cizího jazyka – a to nejen gramatiky, ale především konverzace, která je pro ni zásadním pilířem. Její styl výuky se velmi liší od typického českého přístupu na školách, tedy memorování slovíček a následný test; ona naopak prosazuje cestu nenásilné komunikace, důsledného opakování a osobního přístupu ke studentům.

Rebeka lektor angličtiny

Sabina (Česká republika)

Sabina je trpělivá, empatická a přátelská lektorka. Po dokončení střední školy trpěla velkým strachem z mluvení; rozhodla se proto odjet na měsíční intenzivní kurz do Anglie, kde také získala certifikát úrovně C1. Následně strávila několik let ve Švédsku, kde nejenže naprosto propadla skandinávským jazykům, ale také používala angličtinu na denní bázi jak v soukromém, tak pracovním životě. Disponuje zkušenostmi s výukou začátečníků i velmi pokročilých studentů. Sabina Vám ukáže, jak se angličtinou obklopit i v našich podmínkách a díky jejímu nakažlivému pozitivnímu přístupu si i Vy velmi brzy k angličtině vytvoříte vřelý vztah.

Tereza lektorka Angličitny přes Skype Ostrava

Tereza (Česká republika)

Tato sympatická a energická lektorka měla k jazykům vždy velmi blízko, a přestože na střední škole bylo její studijní zaměření ekonomika a podnikání, po úspěšně vykonané maturitě nastoupila na Ostravskou univerzitu do bakalářského programu Anglický jazyk a literatura, kterémužto oboru by se ráda věnovala i nadále. Praktické zkušenosti získává aktivní účastí na různorodých konferencích po celé Evropě, což je nedocenitelný způsob neustálého udržování vysoké úrovně jazyka. Vše, co při svých zahraničních cestách pochytí, se pak snaží předat svým studentům. Kromě angličtiny se rovněž věnuje samostudiu němčiny a norštiny. S Terkou se můžete setkat osobně na skupinových i individuálních lekcích, ale také na online výuce angličtiny přes Skype.

Vadim lektor měkkých dovedností Ostrava

Vadim (Česká republika)

Tento zkušený a prakticky založený lektor měkkých dovedností a manažerských kurzů Vás dokáže vtáhnout do problematiky obchodních dovedností či řízení času tak, že se nebudete umět odtrhnout. Praktické rady a triky jak reagovat v modelových situacích Vám ukážou správnou cestu pro Váš kariérní postup. Profesionální vedení a efektivní nakládání s vaším drahocenným časem je investice, které nikdy nebudete litovat.

Vannesa lektor anglictiny Ostrava

Vanessa (USA)

Je Vaším celoživotním snem doopravdy komplikovaný certifikát (CAE či dokonce CPE) a rádi byste se na něj připravili s tou nejpovolanější osobou? Hledáte individuální kurz ušitý přímo Vám na míru? Naše usměvavá a pohodová lektorka Vanessa je tu právě pro Vás! Tato rodačka z New Yorku, která má za sebou studium literatury a jazyků, žije a učí angličtinu v České republice již přes deset let. Učení zbožňuje, což v kombinaci s jejím neutuchajícím entuziasmem a schopností vysvětlovat gramatiku srozumitelnou a nenásilnou formou tvoří ideální podmínky pro výuku angličtiny. Vanessa Vás rozmluví i naučí a garantujeme Vám, že na lekce s ní se budete těšit!

Veronika lektor anglictiny Ostrava

Veronika (Česká republika)

Zájem o angličtinu a kulturu anglicky mluvících zemí se u této pohodové lektorky pojí s velkou vášní pro kulturu a jazyky obecně. Bakalářský titul získala na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, v současnosti studuje Operní zpěv na Fakultě umění OU. Kromě angličtiny se během svých studií věnovala také studiu francouzštiny a italštiny. V rámci studia na gymnáziu si angličtinu zdokonalovala prostřednictvím soukromých lekcí a kurzů, později především díky dlouhodobé dobrovolnické práci s týmy amerických lektorů v rámci nejrůznějších hudebních projektů, na kterých se podílela. Angličtinu vnímá nejen jako příjemný, melodický jazyk, ale také jako užitečný nástroj, díky kterému jsme si schopni rozšířit své obzory. Ve výuce pomáhá studentům se začleněním angličtiny do každodenního života pomocí propojení jazyka s jejich zájmy i rozvrhem.

Zuzana lektor angličtiny ostrava

Zuzana (Česká republika)

Zuzana je studentskou anglického a španělského jazyka na Ostravské univerzitě. Již ve dvanácti letech ji okouzlily anglický jazyk a kultura, a to především díky její vlastní rodině, která v Anglii žije. Zuzka již během svých studií získala certifikát FCE, odpovídající mezinárodně uznávané úrovni B2, a své jazykové dovednosti si nadále piluje na svých cestách napříč Evropou. Po dokončení magisterského studia by se ráda výuce jazyků věnovala naplno. Lektorka vyučuje jak veřejné, tak i firemní kurzy, a to nejen za pomoci Callanovy metody.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat s Vašimi dotazy anebo si rovnou zamluvte ukázkovou lekci zdarma.Pozvánka na naše jazykové kurzyS mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook