Lektoři angličtiny, španělštiny, korejštiny | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Lektoři vyučující angličtinu a další jazyky

TOPLINGVA > Lektoři angličtiny, španělštiny, korejštiny

Tým lektorů naší jazykové školy tvoří školení čeští i rodilí mluvčí, jejichž znalosti angličtiny, španělštiny, korejštiny a mnoha dalších cizích jazyků dosahují pouze nejvyšších jazykových úrovní. Převážná většina našeho lektorského týmu má univerzitní vzdělání a obsáhlé zkušenosti se studiem či pracovním pobytem v zahraničí. Naši lektoři mají vynikající pedagogické a komunikativní schopnosti. Lektoři, kteří jsou přijímání do naší jazykové školy, jsou pečlivě vybíráni. Přijímáme pouze lektory s nejvyšší jazykovou úrovní, které předávání znalostí cizích jazyků baví a práce formou výuky jim přináší radost. Mnozí naši lektoři jsou také členy maturitních komisí a mají zkušenosti nejen s obecnou, ale také s technickou a obchodní angličtinou.

Adela lektorka anglictiny Ostrava

Adéla (Česká republika)

Lektorka Adéla vystudovala jazykové gymnázium Hladnov a během studií získala certifikát FCE. Momentálně studuje na Ostravské univerzitě Anglickou filologii se specializací na odbornou a profesní komunikaci, z čehož vyplývá, že se angličtině chce věnovat i nadále. Zároveň se také připravuje na složení zkoušky k získání certifikátu CAE. Adéla chápe, že někteří studenti mohou mít problém se rozmluvit, což se snaží změnit svým milým, přátelským a trpělivým přístupem. Ráda s vámi povede konverzaci či vás bude učit pomocí Callanovy metody.

Andrea lektorka anglictiny Ostrava

Andrea (Česká republika)

Tato zkušená lektorka má za sebou mnoho pracovních zkušeností spojených s angličtinou - od dlouholetého vyučování v jazykových školách po působení coby delegátka v cestovní kanceláři. Její znalosti v kombinaci s trpělivým, ale přesto důsledným přístupem k učení z ní tvoří ideální lektorku jak pro skupinovou, tak i individuální výuku.

Charles rodily mluvci lektor anglictiny Ostrava

Charles (USA)

Pochází ze samotné kolébky amerického národa a angličtiny, Nové Anglie, což se projevilo i na jeho povaze. Je velmi přátelský, otevřený a spolehlivý. Přestože již trvale žije v České republice, kde se věnuje výuce anglického jazyka pro děti i dospělé, své kořeny nezapře, a tak chcete-li si osahat pravou americkou angličtinu a proniknout do její podstaty, přijďte se vzdělávat s Chuckem.

Daniel lektor anglictiny Ostrava

Daniel (Irsko)

Lektor Daniel je sice rodilý Čech, avšak od svých sedmi let vyrůstal v hlavním městě Irska v Dublin, kde absolvoval základní školu Holy Child a částečně střední školu St.Aidens Secondary Boys School. Tímto má srdcový, osobní vztah k Irské kultuře, zvyklostem a rovněž sportu, jako je Gaelic, který hrál mnoho let. Na Gymnáziu v Karviné se zúčastnil různých mezinárodních projektů v rámci Erasmu, kde měl možnost poznat kulturu a život studentů na výměnných pobytech v Litvě nebo například v Turecku. Rovněž se zúčastnil Olympiády pro rodilé studenty z anglického jazyka. Daniel míří na bakalářský program Kriminalistika a forenzní disciplína, kde se chce specializovat v trestním právu a rozvinout akademickou angličtinu v tomto oboru. Jak sám říká, i když studenti ovládají gramatiku ve školách, neumí ji používat v praxi. Danielovi se lépe studuje a komunikuje v angličtině, než v češtině.

David lektor anglictiny Ostrava

David (Česká republika)

Angličtina a ostrovní kultura byla vždy jeho skrytou vášní. David vystudoval Dějiny umění a Kulturní dějiny na Ostravské univerzitě. Angličtinu si prohloubil díky studijnímu pobytu na Queen‘s University v severoirském Belfastu, kde absolvoval kurz pokročilé angličtiny (C1), akademické angličtiny a přednášky na téma historické architektury a také díky rozsáhlému výzkumu londýnských i mimolondýnských archivních pramenů pro svou diplomovou práci. Aktivní užívání anglického jazyka dále uplatnil v rámci jeho zahraničních i domácích pracovních zkušeností (učitel, lektor a překladatel). Pracoval jako překladatel návrhů a realizací interiérů komerčních i nekomerčních prostor, zejména pro nadnárodní koncerny při vstupu na český trh. David se snaží své veškeré znalosti, získávané teorií i praxí, využít v jejich harmonickém souladu. Své studenty motivuje svým pozitivním a přátelským přístupem. Každý se může naučit cizí jazyk, potřebuje jen správně nasměrovat. Kromě angličtiny se zabývá také němčinou a v menší míře španělštinou a francouzštinou.

Eliška (Česká republika)

Eliška (Česká republika)

Lektorka Eliška je žijící důkaz toho, že naučit se anglicky dokáže úplně každý. Jediné, co je potřeba, je vytrvalost, chuť se učit, a někdo, kdo Vás bude vést a podporovat. Během studií na gymnáziu objevila svůj zápal pro cizí jazyky, díky kterému měla postupem času možnost udělat si certifikát CAE, kde dosáhla dokonce úrovně C2. Mimo jiné má také certifikát z francouzštiny DELF a ve volném čase se zajímá o japonskou kulturu a německý jazyk. Je velmi empatická a výřečná, a pokud Vám chybí člověk, který by Vás v učení anglického jazyka povedl, věříme, že to může být právě ona.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Hana (Česká republika)

Slovo „nuda“ u ní ve slovníku prostě nenajdete. S touto lektorkou Vás angličtina bude bavit natolik, že si ani nevšimnete, že jste se naučili třetí kondicionál. Tato absolventka anglického jazyka a literatury na Ostravské univerzitě a zároveň studentka kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo na Slezské univerzitě díky dlouhodobým pobytům v zahraničí (Velká Británie, Itálie) dobře ví, na co si dát při učení cizího jazyka pozor a na co se zaměřit. Ve svých hodinách se snaží o zrušení odstupu mezi lektorem a studentem, takže při výuce panuje přátelská atmosféra, která v kombinaci s individuálním přístupem ke každé skupině vytváří optimální prostředí pro učení angličtiny. Má práxi s výukou dospělých i dětí a učit se s ní můžete rovněž po telefonu.

Hana lektor angličtiny Ostrava

Hana (Česká republika)

Tato usměvavá a společenská lektorka studuje anglický jazyk už od samého začátku, jelikož ji vždy lákalo cestování, jazyky a různé kultury. Na jazykovém Gymnáziu Hladnov složila Státní jazykovou zkoušku z angličtiny na úrovni B2 a dále se vzdělává na Ostravské univerzitě, obor Anglický jazyk a literatura, aby dosáhla titulu a mohla se tak stát pedagogem. Má za sebou několik návštěv a výměnný pobyt ve Velké Británii, tudíž věříme, že její lekce pro Vás budou nejen naučné, ale i zábavné.

James lektor Ostrava

James (Kanada)

James pochází z největšího města Kanady, Toronta, kde trávil podstatnou část svých mladých let. Tuto část života má sice za sebou, ale odnesl si z toho to nejcennější, čímž je jeho schopnost předat své jazykové dovednosti tak, aby každý, kdo se odhodlá zapracovat na své angličtině, byl v praxi schopný plně využit své jazykové kapacity, ať už pracovně, rekreačně nebo v zahraničí. V současné době je studentem Anglického jazyka a Pedagogiky na Ostravské Univerzitě, kde zdokonaluje své schopnosti předat to, co mu jde nejlíp, a tím je mluvit a učit Angličtinu.

Jana lektorka anglictiny Ostrava

Jana (Česká republika)

Lektorka Jana byla od malička fascinována jazyky, ať už cizími nebo češtinou. Od angličtiny se na gymnáziu dostala k francouzštině, kde se jí věnovala 6 let, a dále pokračuje jako samouk. Největší vášní se jí ale stala japonština, japonská kultura a Japonsko jako takové. Studuje na Univerzitě Palackého obor Japonská filologie, a v rámci výjezdu strávila jeden rok na univerzitě v Kumamotu v Japonsku, kde navštěvovala kurzy japonské kultury, literatury i jazyka. Studentům chce umožnit nejen výuku jazyka, ale také nahlédnutí do tajů kultury, historie a životního stylu této překrásné země.

Jaroslav lektor Italštiny Ostrava

Jaroslav (Česká republika)

Máte rádi Itálii s její kulturou, starobylými městy a úchvatnou přírodou? Je Vám blízký italský životní styl, design nebo italská móda? Líbí se Vám zvukomalebná italština a chcete se ji naučit? Na Vás všechny se těší sympatický lektor Jaroslav, který se studiu italštiny věnoval na Masarykově univerzitě v Brně a posléze na Slezské univerzitě v Opavě. S Itálií ho pojí i četné pracovní pobyty. Díky své letité praxi ve výuce Vás dokáže naučit italsky snadno a s lehkostí. Procvičuje nejen gramatiku, ale zaměřuje se i na běžnou konverzaci, se kterou se nikde neztratíte a vždy oslníte. Svým individuálním přístupem výuku přizpůsobí potřebám studentů. Kromě italštiny má rád i další románské jazyky, především pak portugalštinu.

Jaroslav lektor Italštiny Ostrava

Joseph (USA)

Lektor Joseph zahájil svou kariéru jako lektor anglického jazyka po svém příjezdu do Polska v září 1999. Díky tomu má více než dvacet let zkušeností získaných v Polsku a v Saúdské Arábii, ve formálním i neformálním prostředí. Vyučoval angličtinu pro jazykové školy, v rámci univerzitních přípravných programů, v interních obchodních a korporátních prostředí. Má také bohaté zkušenosti jako korektor a konzultant jazykového stylu. Pokud byste se rádi zdokonalovali v anglické konverzaci přímo s rodilým mluvčím, Joseph je tím pravým lektorem i pro méně pokročilé studenty. V jazykové škole TOPLINGVA Vás může rodilý mluvčí Joseph vyučovat angličtinu především přes Skype.

Kateřina lektor španělštiny Ostrava

Karolína (Česká republika)

Již během středoškolského studia jí byla angličtina velmi blízká a věděla, že se jí bude chtít v budoucnu věnovat. Postupně své jazykové dovednosti zlepšovala navštěvováním soukromých lekcí angličtiny, cestováním do zahraničí a nakonec certifikátem FCE. Právě vlastní zkušenost s účastí na soukromých lekcích angličtiny ji motivovala k tomu, aby se sama stala lektorkou a pomáhala lidem při studiu cizího jazyka. Karolína je nyní studentkou anglické filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Klára lektorka anglictiny Ostrava

Klára (Česká republika)

Lektorka Klára je usměvavá slečna, která měla k anglickému jazyku blízko už odmalička. Vystudovala všeobecné gymnázium, kde se mimo jiné také připravovala a posléze získala mezinárodní jazykový certifikát FCE na úrovni B2. Klára je také vášnivou hudebnicí, a proto spojila svou lásku k hudbě a zálibu v angličtině a přihlásila se na Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde v současné době studuje Hudební kulturu a Anglický jazyk pro pedagogické profese.

Laura lektor angličtiny Ostrava

Laura (Česká republika)

Lektorce Lauře zkušenosti z oboru vyučování anglického jazyka opravdu nechybí. Vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, dále vyučovala na různých typech škol, jako jsou vysoké, jazykové, či vyšší odborné, a v neposlední řadě působila také ve Velké Británii, kde si prohloubila jak své porozumění k samotnému jazyku, tak vztah a cítění k britské kultuře. Naslouchání k lidem ji naplňuje, a není nic, co by ji dělalo šťastnější, než povzbuzování a inspirování svých studentů.

Lucie lektor angličtiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Lucie je absolventkou bakalářského programu Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, ale po dokončení svých studií se rozhodla pokračovat ve vzdělávání ze zcela jiného soudku. V roce 2015 dokončila bakalářský dvouobor Ruský jazyk a literatura a Anglický jazyk a literatura, přičemž v současné době pokračuje ve svých studiích v návazném magisterském oboru Angličtina pro překladatelskou praxi. Má bohaté zkušenosti s výukou obou jazyků v jazykových školách. Ráda se také věnuje výuce dětí. Ve svých volných chvílích se Lucie zajímá o anglickou, ruskou a japonskou kulturu a jazyk.

Lucie lektor němčiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Německý jazyk je pro lektorku celoživotní vášní. Po dokončení studií nejprve získala státní jazykovou zkoušku a poté si tento jazyk zamilovala ještě více v samotném Německu, kde po mnoho let žila i pracovala. Lucii předávání svých praktických zkušeností a znalostí velice baví. Bude velmi ráda i poctěna, když Vás bude moci naučit německý jazyk jako takový, ale také když si jej zamilujete stejně, jako ona sama. S Lucií se můžete v jazykové škole TOPLINGVA setkat osobně na skupinové, individuální i firemní výuce, ale také se s ní můžete učit přes Skype.

Lucie lektor španělštiny Ostrava

Lucie (Česká republika)

Oslovila Vás zvukomalebná španělština? Pojďme spolu s lektorkou Lucií proniknout do gramatiky, konverzace a v případě zájmu také do písemné formy španělštiny. Lucie vystudovala španělský jazyk a literaturu v kombinaci s českým jazykem a literaturou na filozofické fakultě OU. Během těchto studií získala stipendium pro zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus+ ve slunné španělské Almerii. Další cesta do Španělska byla pracovního rázu, kde poprvé získala možnost pracovat také s češtinou pro cizince. Lucie tvrdí, že naprostá závislost na cizích jazycích byla pro ni nejlepším učitelem. Dnes tyto zkušenosti předává na online výuce přes Skype, ale také osobně na individuálních nebo skupinových lekcích.

Marcela lektor korejstiny anglictiny Ostrava

Marcela (Česká republika)

Německému jazyku se tato sympatická lektorka aktivně věnuje již 20 let. Po absolvování jazykové školy získala certifikát ZD pořádaný Goethe-Institutem v Mnichově, a následně začala studovat bakalářský obor Němčina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. V roce 2018 úspěšně ukončila magisterské studium Němčiny na Slezské univerzitě v Opavě.

Její profesní orientace je zaměřena na překladatelskou práci v širokém spektru rozsahu. Věnovala se překladatelské a tlumočnické činnosti v oblasti refrakční chirurgie očního lékařství, což považuje za velmi specifickou část její dosavadní práce. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti interkulturní komunikace v německých firmách v České republice, ve kterých pracovala přes 10 let, a tím získala nenahraditelné zkušenosti pro výuku hospodářské němčiny v zahraničních firmách. Za dobu svého působení navštívila v rámci pracovních pobytů mnoho německých měst jako např. Regensburg, Berlín, Mülsen, Zwickau, kam se dodnes ráda vrací.

V současné době se Marcela věnuje lektorské činnosti a má obrovský zájem předávat studentům nové informace, pěstovat u nich zájem o němčinu a být jim oporou při prohlubování jejich znalostí.

Nejcennější je pro ni pocit, že v průběhu studia našla nesmírnou zálibu pro německý jazyk a tuto zálibu se jí podařilo spojit s profesním životem.

Martina lektor anglictiny Ostrava

Martina (Česká republika)

Martina sama studovala v jazykové škole v rámci pomaturitního studia a tak ví, jak to chodí na obou frontách. Po tomto denním jednoletém kurzu angličtiny úspěšně složila jazykovou zkoušku FCE a následně studovala obor Angličtina pro školskou praxi na Slezské univerzitě v Opavě. Během několikaleté praxe ve výuce si vypěstovala obdivuhodnou trpělivost a porozumění a její hodiny se nesou ve velmi přátelském duchu. Je energická a zkušená. Často se své studenty snaží vést ke kognitivnímu porovnávání anglického jazyka s jejich mateřštinou a umožnit jim tak lépe porozumět zásadám fungování zcela odlišné řeči. Angličtina je její doménou, ráda také sama vytváří nejrůznější praktická cvičení, na nichž si studenti své znalosti rádi ověřují.

Martina (Česká republika)

Martina (Česká republika)

Po studiu základní školy se zaměřením na jazyky, pokračovala ve studiu na gymnázium Olgy Havlové, kde si uvědomila, že se chce dále věnovat studiu anglického jazyka. Po ukončení pomaturitního studia získala mezinárodní certifikát CAE, který reprezentuje úroveň C1. V současné době studuje na Ostravské univerzitě obor Angličtina pro odbornou a profesní komunikaci. Ve volném čase se zajímá o japonskou a korejskou kulturu a jazyk. Martinu můžete potkat v Jazykové škole TOPLINGVA jako lektorku angličtiny pro veřejné i individuální kurzy nebo se s ní můžete učit po telefonu.

Martina (Česká republika)

Martina (Česká republika)

Martina se angličtině věnuje již od malička. Po gymnáziu se připravovala na zkoušky FCE, ale poté se rozhodla jít studovat angličtinu na Ostravskou univerzitu, kde získala titul v oboru Angličtina ve sféře podnikání. Tyto vědomosti brzy zúročila při tlumočení na firemních jednáních. Anglický jazyk začala vyučovat již během studií, od té doby se výuce věnuje naplno. Hodiny vždy přizpůsobuje potřebám klienta a udržuje příjemnou přátelskou atmosféru.

Matthew (Velká Británie)

Matthew (Velká Británie)

Pokud si chcete učení angličtiny zpříjemnit pravým britským přízvukem, konverzace s tímto lektorem jsou pro vás jako vyšité. Matthew pochází z Velké Británie, kde také získal oficiální certifikát k učení angličtiny jako druhého jazyka, který poté využil v různých zemích Asie a Evropy, až se nakonec usídlil u nás. Je to trpělivý lektor, který se kromě zajímavých témat nebojí ponořit ani do gramatiky, která se může zdát na první pohled složitá, avšak s Mattem si ji osvojíte jako pravý rodilý mluvčí.

Michaela lektor anglictiny Ostrava

Michaela (Česká republika)

Tato usměvavá rodačka z Kyjova nasbírala spousty pracovních i životních zkušeností díky opakovanému působení na mnoha letních hudebních festivalech ve Velké Británii. Bakalářský titul v oboru Business English získala na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a v současné době je studentkou magisterského programu Učitelství pro 1. stupeň základních škol na Ostravské Univerzitě. Má praxi především s učením dětí, a to jak ve školách, tak soukromě, a rovněž se může pochlubit tím, že v minulosti pracovala jako au pair v Itálii. Krom angličtiny ovládá také základy německého jazyka.

Miguel (Peru)

Miguel (Peru)

Tento komunikativní a optimistický lektor španělštiny původně studoval marketing ve svém rodném městě Lima v Peru. Po příchodu do České republiky pokračoval sice ve studiích managementu, ale svůj kladný vztah k výuce a poznávání cizích kultur nezapřel. Výuce španělštiny pro firmy i jednotlivce se věnuje již od roku 2009. Kromě své rodné španělštiny hovoří plynule anglicky a česky. Ve svém volném čase rád tančí salsu, chodí po horách a cestuje po historických památkách v České republice.

Milan lektor vypocetni techniky IT Ostrava

Milan (Česká republika)

Informační technologie a výpočetní technika jsou nedílnou součástí života v 21. století a významným způsobem přispívají i ke zvyšování efektivity práce. Milan, vlastník evropského řidičského průkazu na počítač (EDCL), poskytuje již od roku 1997 profesionální služby v oboru vzdělávání, školení, konzultací a podpory uživatelů v oblasti IT a multimédií. Nejedná se zdaleka jen o používání základních programů a kancelářských produktů jako Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, ale i o programy a grafické systémy pro pokročilejší uživatele jako Autodesk AutoCAD, Microsoft PowerPoint, Microsoft Vision, Microsoft Project, CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator a další.

Milan lektor anglictiny skype

Milan (Česká republika)

Již od svých sedmnácti let studuje Milan ve Spojených státech, a v současnosti se druhým rokem věnuje politologii a filozofii na Colorado College. Díky svým každodenním kontaktům s rodilými mluvčími ovládá angličtinu jak na formální, tak na hovorové úrovni. Během svých studií se nadále věnoval ruštině a francouzštině a dokáže se tedy vcítit do role studentů. Zastává názor, že cizí jazyk se může naučit naprosto kdokoliv, a klade důraz na otevřenost a upřímnost mezi učitelem a studentem.

Mina (Česká republika)

Mina (Česká republika)

Lektorka Mina je sice rodilá Češka, ale její vztah ke Koreji je zřetelný už z jejího jména. Tato sympatická mladá dáma je skutečnou specialistkou, co se týče jazyka i kultury této asijské země, nicméně ani angličtina a japonština jí není úplně cizí. Nejprve absolvovala studijní program na Hankuk University of Foreign studies v Soulu a v současné době dokončuje obor koreanistika na Karlově Univerzitě. Jižní Koreu má procestovanou skrz naskrz a jednou by se ráda podívala i do té Severní. Mezi její velké vášně patří také asijská kuchyně. Zajímá se taky o mezikorejské summity a jejich mediální prezentaci. V Jazykové škole TOPLINGVA Mina vyučuje kurzy se studenty různých věkových kategorií, od dětí až po dospělé.

Natálie lektorka Angličtiny přes Skype (Česká republika)

Natálie (Česká republika)

Již během středoškolských let bylo této sympatické lektorce studium jazyků velmi blízké, věnovala se tedy studiu angličtiny, ruštiny a francouzštiny. V angličtině navštěvovala individuální hodiny, které ji dovedly až k certifikátu CAE, jenž odpovídá mezinárodní úrovni C1. V současnosti studuje v anglickém jazyce vyučovaný obor International Relations and European Politics na Masarykově univerzitě, kde využívá angličtinu každý den, a to nejen coby prostředek dorozumívání se se spolužáky z celého světa, ale také na úrovni akademické, například při psaní mnoha esejí. Důležité je pro ni především praktické využití angličtiny, což jí umožňuje studium jiného oboru v anglickém jazyce. Ve svých hodinách se snaží eliminovat bariéru mezi lektorem a studenty a šířit přátelskou atmosféru. Učit se s ní můžete osobně ve skupině nebo přes Skype.

Korejština

Ondřej (Česká republika)

Ondřej nejprve studoval obor Cestovní ruch na Slezské univerzitě v Opavě, ale po dvou letech přešel na dvouobor Japonská filologie a Čínská filologie Univerzity Palackého v Olomouci. Aby toho nebylo málo, k těmto dvěma jazykům si přidal ještě studium korejštiny. Nedílnou součástí jeho praxe byl také roční studijní pobyt ve školicím středisku mandarínštiny v Taipei a několikaleté působení jako tlumočník a překladatel jak v České republice, tak v Thajsku. Od roku 2012 působí rovněž jako lektor. V Toplingvě jej můžete potkat ve výuce čínštiny, japonštiny a korejštiny, hovoří však výborně i anglicky a francouzsky.

Španělština

Orianna (Venezuela)

Je nedílnou součástí našeho týmu rodilých mluvčích. Orianna pochází z Venezuely, avšak díky svým italským předkům je bilingvní a své dvě mateřštiny, italský a španělský jazyk, vyučuje v individuálních a skupinových kurzech pro dospělé. Velmi oblíbená je i mezi našimi nejmladšími studenty, neboť má kvalifikaci pro práci s dětmi. Chcete-li se začít učit španělsky či italsky, prohloubit dosavadní znalost nebo rovnou připravit ke zkouškám DELE, CILS nebo PLIDA, a stát se tak držitelem mezinárodně uznávaného dokladu o úrovni znalosti jazyka, jste na správné adrese. Sama lektorka se soustavně vzdělává v češtině. Má bohatou praxi i jako překladatelka.

Pavel lektor anglictiny Ostrava

Pavel (Česká republika)

Pavel vystudoval obor Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě. Kromě vysoké školy si svou angličtinu zdokonaloval při pobytech v zahraničí, ať už se jednalo o pracovní stáž v Londýně či cestování po Britských ostrovech. V současnosti studuje operní zpěv na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Během svých studií se věnoval více jazykům na různých úrovních (francouzština, španělština, italština) a tak dobře zná úskalí, která studium cizích jazyků přináší a ví, jak se s nimi vypořádat. Při výuce dává důraz především na to, co je pro studenty důležité a co budou moci v budoucnu opravdu použít.

Pavla lektor anglictiny Ostrava

Pavla (Česká republika)

Lektorka Pavla započala studium angličtiny již na základní jazykové škole a pokračovala jejím studiem až na vysokou školu, kde si základy anglické konverzace rozšířila o technickou angličtinu. Zúčastnila se programu Business English and Japanese Management, vedenou anglickými a japonskými lektory. Během studií na VŠ se podívala několikrát do Anglie formou studentských letních brigád a po absolvování se rozhodla zůstat v Londýně. Tam studovala angličtinu na London Study Centre a současně pracovala jako beauty assistant ve známých high-street stores Harrods, Selfridges, Debenhams a dalších. Studia v Londýně zakončila mezinárodní zkouškou CAE. V telefonních lekcích Pavla upřednostňuje osobní a neformální přístup a ráda komunikuje s novými lidmi.

Petra lektor anglictiny Ostrava

Petra (Česká republika)

Petra je věčně usměvavá a pozitivní lektorka, která svým studentům dodává energii a nadšení učit se anglicky. Anglický jazyk je jejím nejoblíbenějším jazykem, neboť ji láká jeho zvučnost a melodičnost. Své jazykové znalosti a dovednosti získala v Anglii, nedaleko Londýna, kde strávila 3 roky. Znalosti prohlubovala a zlepšovala samostudiem a díky práci v americké firmě, kde komunikovala jak se zahraničními klienty, tak vlastníky firmy. Díky tomu získala bohaté zkušenosti z business a technické angličtiny. Poté více než 7 let žila v Německu, kde začala ovládat i německý jazyk. Angličtinu neustále zdokonaluje a procvičuje konverzací s rodilými mluvčími. Má velké pochopení pro začátečníky, nebo ty, kteří se bojí konverzovat. V současné době se věnuje jak skupinovému vyučování, tak individuálním kurzům angličtiny. Můžete se s ní učit i po telefonu nebo přes Skype.

Radim lektor anglictiny Ostrava

Radim (Česká republika)

Radim je absolventem bakalářského programu Angličtina ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. Po dokončení studií se vydal do Velké Británie, kde po dobu 5 let pobýval odstřižen od svého rodného českého jazyka, aby dostatečně nasál britskou kulturu a prostředí, a hlavně intenzivně načerpal různé aspekty a nuance jazyka anglického, převážně jeho výslovnost, výrazovou bohatost a vše, co s tím souvisí. Během svého pobytu také získal mezinárodní jazykový certifikát TEFL, který jej opravňuje vyučovat angličtinu kdekoliv na světě. Kromě toho má také základní znalost konverzace ve španělštině, kterou uplatnil při několika návštěvách hlavního města Katalánska, Barcelony.

Radka lektor anglictiny Ostrava

Radka (Česká republika)

Lásku k francouzštině si lektorka Radka získala již na střední škole a od té doby se tomuto jazyku věnuje. Na Ostravské univerzitě vystudovala magisterský obor Francouzský jazyk a literatura a současně byla na rok v samotné Francii, kde pracovala jako au-pair. Ve volném čase pak pomáhala i v zařízení pro děti s dopoledními aktivitami a zalíbila si francouzské jídlo a filmy. Po návratu do Česka lektorka dostudovala pedagogické vzdělání, načež začala učit různé věkové skupiny, od dětí až po dospělé. Od roku 2011 lektorka působí také na gymnáziu v Ostravě. Radka se svým studentům snaží rozdávat lásku k francouzštině, a také jim ukazuje, že ač se může tento jazyk zdát na první pohled složitý, výsledek za to opravdu stojí.

Rebeka lektor angličtiny

Rebeka (Česká republika)

Lektorka Rebeka je především vášnivou cestovatelkou. Po maturitě se rozhodla vycestovat do Spojených států amerických, kde se starala ve vojenské rodině o tři malé děti a absolvovala semestr studia oboru politických věd a španělštiny na Harford Community College v Marylandu. Poté si splnila sen a studovala jeden rok v Praze na zahraniční univerzitě pestrý obor komunikace a média v angličtině. Právě anglický jazyk je Rebečiným koníčkem již od mateřské školy. Během studií na střední škole si udělala kurz FCE. Sama říká, že se jí lépe vyjadřuje v angličtině než v češtině. Rebeka je velmi aktivní, energická a zodpovědná osoba, která chce svým studentům poskytnout maximální pečlivost v učení cizího jazyka počínaje gramatikou, až po pro ni samotnou nejdůležitější část, komunikaci v daném jazyce. Nelíbí se jí současný systém vzdělávání na českých školách, kde žáci dostávají seznamy slovíček, ze kterých musí napsat test. Ona preferuje cestu nenásilné komunikace, neustálého opakování a osobního přístupu lektora ke studentům. To je hlavní důvod, proč přijala práci lektorky právě v naší jazykové škole Toplingva. V současné době se s Rebekou můžete učit přes Skype.

Tereza lektorka Angličitny přes Skype Ostrava

Tereza (Česká republika)

Lektorka Tereza sice na střední škole studovala ekonomiku, jazyky ji však vždy byly mnohem blíže. Po maturitě z anglického jazyka začala studovat obor Anglický jazyk a literatura na Ostravské univerzitě, ve kterém plánuje pokračovat i dále v magisterském studiu. Praktické zkušenosti získává účastí na různorodých konferencích po celé Evropě. Kromě angličtiny se také věnuje samostudiu němčiny a norštiny. S Terezou se můžete setkat osobně na skupinových i individuálních lekcích, ale také na online výuce angličtiny přes Skype.

Vadim lektor měkkých dovedností Ostrava

Vadim (Česká republika)

Zkušený a prakticky založený lektor měkkých dovedností a manažerských kurzů Vás dokáže vtáhnout do problematiky obchodních dovedností či řízení času tak, že se nebudete umět odtrhnout. Praktické rady a triky jak reagovat v modelových situacích Vám ukážou správnou cestu pro Váš kariérní postup. Profesionální vedení a efektivní nakládání s Vaším drahocenným časem je investice, které nikdy nebudete litovat.

Vannesa lektor anglictiny Ostrava

Vanessa (USA)

Chystáte se na certifikát nebo máte zájem o individuální kurz ušitý přímo Vám na míru? Naše usměvavá lektorka Vanessa je tu pro Vás! Tato rodačka z New Yorku, která má za sebou studium jazyků a literatury, žije a učí angličtinu v České republice již deset let. Učení zbožňuje, což v kombinaci s jejím entuziasmem a schopností vysvětlovat gramatiku srozumitelnou a nenásilnou formou tvoří ideální podmínky pro výuku angličtiny.

Veronika lektor anglictiny Ostrava

Veronika (Česká republika)

Zájem o angličtinu a kulturu anglicky mluvících zemí se u této pohodové lektorky pojí s velkou vášní pro kulturu a jazyky obecně. Bakalářský titul získala na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity, v současnosti studuje Operní zpěv na Fakultě umění OU. Kromě angličtiny se během svých studií věnovala také studiu francouzštiny a italštiny. V rámci studia na gymnáziu si angličtinu zdokonalovala prostřednictvím soukromých lekcí a kurzů, později především díky dlouhodobé dobrovolnické práci s týmy amerických lektorů v rámci nejrůznějších hudebních projektů, na kterých se podílela. Angličtinu vnímá nejen jako příjemný, melodický jazyk, ale také jako užitečný nástroj, díky kterému jsme si schopni rozšířit své obzory. Ve výuce pomáhá studentům se začleněním angličtiny do každodenního života pomocí propojení jazyka s jejich zájmy i rozvrhem.

Vadim lektor měkkých dovedností Ostrava

Vojtěch (Česká republika)

Od základní školy se tento lektor intenzivně věnoval studiu angličtiny a němčiny a poté studoval na bilingvním česko-francouzském gymnáziu. Hned po maturitě se odstěhoval na jihozápad Anglie, kde nejprve vystudoval filozofii a religionistiku na univerzitě v Bath a poté úspěšně absolvoval pětiletý psychoterapeutický výcvik. Že výuka jazyků je jeho vášní zjistil náhodou, když začal učit angličtinu děti svého kamaráda. Lektor rád učí studenty všech věkových kategorií, obecnou i obchodní angličtinu. Vojta dospěl k závěru, že české školy sice často dobře učí gramatiku, ale studenti jsou jen málo kdy rozmluveni tak, aby se mohli na svou angličtinu spolehnout v jakékoli situaci. A právě tuto schopnost se u nich snaží rozvíjet příjemnou a neformální konverzací, při které řeč rozhodně nikdy nestojí.

Zuzana lektor angličtiny ostrava

Zuzana (Česká republika)

Zuzana je studentkou anglického a španělského jazyka na Ostravské univerzitě. Již ve dvanácti letech ji anglický jazyk a kultura okouzlily a to díky rodině, která v Anglii žije. Zuzka během studií na vysoké škole získala certifikát FCE. Své jazykové dovednosti dále zlepšuje díky lásce k cestování a také pobytům v již zmíněné Anglii. Po dokončení studií by se výuce jazyků ráda věnovala naplno. Lektorka vyučuje jak veřejné tak i firemní kurzy a to nejen pomocí Callanovy metody.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat s Vašimi dotazy anebo si rovnou zamluvte ukázkovou lekci zdarma.Pozvánka na naše jazykové kurzyS mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook