Buďte stále lepší pomocí angličtiny po telefonu | Toplingva
Aktuality   >   Buďte stále lepší pomocí angličtiny po telefonu

Buďte stále lepší pomocí angličtiny po telefonu

Anglictina-po-telefonu-ostrava

17.10.2023

Chcete-li zdokonalit svou angličtinu, ale bojujete s nedostatkem času a nemůžete se účastnit klasických jazykových kurzů? Nevadí, máme pro vás skvělou alternativu. Připojte se k našim spokojeným klientům a posuňte svou angličtinu kupředu pohodlně z domova či během pracovní přestávky díky našim telefonickým lekcím angličtiny.

Délka lekcí angličtiny po telefonu

Samostatně si rozhodnete o délce každého hovoru. Nabízíme lekce angličtiny po telefonu třikrát týdně s variantami trvání od pěti, deseti až po patnáct minut a delší. Flexibilita lekcí je klíčem k vaší maximální spokojenosti.

Angličtina po telefonu pro děti

Pokud chcete, aby si i vaše dítě zlepšovalo angličtinu, ale není čas ho vozit několikrát týdně do jazykové školy, naše telefonické kurzy angličtiny jsou ideální volbou i pro ty nejmladší. Kratší hovory po pěti minutách jsou pro ně vhodné a přinášejí nový a zajímavý způsob učení, který je pobaví a motivuje.

Rodiče nám často sdělují, že tato forma výuky angličtiny posiluje odpovědnost a organizační dovednosti jejich dětí. Každý hovor si musí plánovat sami a zodpovědně na něj čekají.

Angličtina po telefonu pomocí Callanovy metody

Výuka angličtiny po telefonu využívá efektivní Callanovu metodu, která je rychlejší než tradiční učení. Nepotřebujete strávit hodiny nad učebnicemi a cvičeními. Díky aktivnímu zapojení do konverzace si slovní zásobu a gramatiku osvojíte mnohem rychleji a efektivněji.

Kontaktujte naši jazykovou školu a vyzkoušejte si ukázku výuky angličtiny po telefonu!

Zaujala vás naše nabídka angličtiny po telefonu, ale stále váháte? Nejprve si můžete výuku angličtiny po telefonu zdarma vyzkoušet! Nabízíme tři desetiminutové zkouškové lekce, během nichž si můžete prostřednictvím online testu ověřit svou úroveň a následně si vybrat vhodnou délku hovoru.

Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů na e-mailu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.

Hlavní menu