Doučování cizích jazyků | Toplingva
Aktuality   >   Doučování cizích jazyků

Doučování cizích jazyků

Doucovani-cizich-jazyku-v-ostrave-i-online

10.05.2022

Kromě skupinových jazykových kurzů nabízíme také individuální doučování cizích jazyků na míru. Nabízíme širokou škálu jazyků s českými a rodilými mluvčími. Individuální jazykové doučování poskytujeme online například přes Skype či jiné platformy, ale také osobně v prostorách naší Jazykové školy v Ostravě.

Nejprve otestujeme studentovy znalosti pomocí Rozřazovacího testu a společně stanovíme cíle a časovou osu tak, aby student dosáhl požadovaných znalostí v reálném čase.
K doučování angličtiny využíváme převážně oblíbenou Callanovu metodu, ale vždy stanovujeme formu a metodu výuky individuálně dle potřeb studenta.
Každý jednotlivý student má také individuální požadavky, proto se frekvence lekcí přizpůsobuje jeho představám. Jelikož jsou jazykové kurzy určeny k doučování vždy individuální a na míru, není potřeba čekat na nový semestr či školní rok. S doučováním můžete začít kdykoli během roku. Neváhejte nás proto kontaktovat pro konzultaci anebo rovnou vyzkoušet nezávaznou ukázkovou lekci zdarma.

Naše jazykové kurzy není nutné hradit předem. Platí se měsíčně a částka není nijak navýšena. Nabízíme také možnost hradit jazykové kurzy pomocí firemních poukázek, benefitů jako Sodexo, Edenred a další.

Nebojte se začít. Naši lektoři Vás spolehlivě dovedou k úspěšnému složení všech zkoušek, mezinárodních jazykových certifikátů v podobě PET, FCE, CAE, TOEIC, GZ, IELTS, Maturita a dalších.

Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů prostřednictvím emailu: info@toplingva.cz anebo na telefonním čísle: 774 118 911 anebo si zamluvte ukázkovou lekci zdarma.

Hlavní menu