Přijímáme přihlášky do online skupinových kurzů angličtiny! | Toplingva
Aktuality   >   Přijímáme přihlášky do online skupinových kurzů angličtiny!

Přijímáme přihlášky do online skupinových kurzů angličtiny!

Prihlasky-do-skupinovych-online-kurzu-anglictiny

17.08.2022

Zápisy do online skupinových kurzů angličtiny přes Skype jsou v plném proudu. Již nyní si můžete rezervovat místo v online skupinové výuce anglického jazyka, která bude od konce září probíhat skrze naši jazykovou školu pomocí Skype.

Pokračující online skupiny s volnými místy

Většina našich studentů dojde po roce studia angličtiny díky pokroku k závěru, že ještě není čas to vzdát. A tak již v tuto chvíli můžeme zájemcům o ; nabídnout několik termínů, ve kterých budou od podzimu k dispozici kurzy angličtiny v úrovních od těch nejméně pokročilých až po kurzy pokročilé anglické konverzace.Nové online skupinové kurzy pro úplné i falešné začátečníky

„Věčný začátečník“, “falešný začátečník“. Tyto výrazy pro sebehodnocení úrovně od Vás slýcháváme nejčastěji. Strávili jste rok či dokonce dva studiem angličtiny, ale máte pocity, že jste se nikam neposunuli? Pojďte to k nám změnit! O výuku angličtiny od základů je zájem zpravidla největší a nové skupiny otevíráme každý semestr. Termíny a počet skupin online angličtiny pro začátečníky budou co nejdříve upřesněny.

Forma výuky

Výuka v našich online skupinových kurzech angličtiny probíhá v různých formách. Můžete si zvolit výuku angličtiny pomocí Callanovy metody nebo můžete zamířit do kurzu zaměřeného na konverzaci o nejrůznějších tématech! Výuka probíhá s českými lektory, nemusíte se proto bát, že nebudete rozumět. Zároveň jsou všichni naši lektoři přátelští a trpěliví, a proto mohou i ti největší začátečníci nechat strach doma. Učebnice si shánět nemusíte, disponujeme širokou škálou výukových materiálů, které jsou zde pro Vás připraveny.

Kontaktujte nás a zapište se ještě dnes!

Ať už jste začátečník či pokročilý, máme kurzy pro každého z Vás! Neváhejte a zařiďte si u nás online ukázkovou hodinu výuky jazyků, kterou máte zcela zdarma! Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na telefonním čísle 774 118 911 či nám napište na e-mail info@toplingva.cz.

Hlavní menu