Doporučení našich klientů | Angličtina Ostrava, Jazyková škola a kurzy Ostrava | TOPLINGVA

Angličtina Ostrava, kurzy angličtiny Ostrava

Kdo využil jazykový kurz angličtiny v naší jazykové škole?

TOPLINGVA > Doporučení našich klientů

Zdena Kudělková, HR & Office Assistant

Individuální přístup, profesionalita, trpělivost – tohle jsou tři důvody, proč si velmi pochvaluji spolupráci s jazykovou společností Toplingva. Milý přístup, výběr vhodného lektora i nastavení formy výuky je další z kladů, které vyhovují nejen mě, ale i ostatním kolegů, kteří se díky zkušeným lektorům vzdělávají v anglickém jazyce. Jazykovou školu doporučuji.

Nikolas Bauer

Během mého pobytu na kurzu jsem díky Vašemu přístupu, kvalitě výuky a zkušenostem lektorů značně pokročil v mých jazykových dovednostech. Cítím se nyní jistější ve své schopnosti komunikovat v angličtině a jsem připraven postoupit dále ve svém jazykovém vzdělávání.
Rád bych Vám poděkoval za všechnu podporu a nasazení, které jste mi během mého pobytu na kurzu poskytli. Vaše škola a tým lektorů se skutečně zaslouží uznání za vynikající výuku a přístup k žákům.
Pokud budu mít v budoucnu zájem o další jazykové kurzy či doporučení, určitě se obrátím na Vaši jazykovou školu jako na svou první volbu.
S pozdravem,
Nikolas Bauer

Kamila Klečková

S jazykovou školou Toplingva jsem nadmíru spokojená. Docházím zde na kurz angličtiny již 2 roky. Mnohokrát děkuji za profesionalitu, ochotu a skvělý výběr lektorů.

Mgr. Dana Vicherková, Ph.D.

S výukou anglického jazyka CALLANOVOU metodou jsem byla velmi spokojena. Lektorský přístup byl vstřícný, individuální, napomáhající z hlediska odborného vedení i z hlediska organizační domluvy (v prezenční i on-line formě výuky). Kurz výuky AJ doporučuji všem zájemcům o rychlý vstup k porozumění pravidel jazyka a především aktivní komunikaci v cizím jazyce. Mgr. Dana Vicherková, Ph.D.

Manželé Lhotští

Dobrý den, minulý školní rok jsme u Vás zahájili výuku angličtiny. I přes složité podmínky, které byly na Vás námi kladeny z důvodu práce na směny u nás obou, jste nám vždy vyšli vstříc a pružně jste nám zajistili lekce s lektory, se kterými jsme byli vždy nadmíru spokojeni. Výuka Callanovou metodou netradičním, ale zábavným způsobem, odbourává zábrany v aktivním používání cizího jazyka. Lekce ubíhají jako voda a slovní zásoba se rychle rozšiřuje. Děkujeme a přejeme hodně takto spokojených klientů. Manželé Lhotští

Jan Jungbauer

Absolvoval jsem 30 lekcí s lektorkou Eliškou. Eliška dbala na správnou výslovnost a gramatiku, zároveň byla při hodině fajn atmosféra. Jsem rád, že jsem mohl poznat Callanovou metodu, díky které jsem se v angličtině opět posunul vpřed. Když bylo potřeba hodinu odložit, komunikace s Toplingvou fungovala výborně. Děkuji, Jan Jungbauer

Jiří Houba

S jazykovou školou Toplingva jsem studoval anglický jazyk rok a půl. Vše bylo v naprostém pořádku, komunikace s firmou i s lektorkou. Lektorka byla velice vstřícná a trpělivá. Callanova metoda výuky, kterou škola používá, mi vyhovovala. Posunul jsem se jak v gramatice, tak ve slovní zásobě. Toplingvu mohu jen doporučit.

BALMETO CZ, s.r.o. – Petr Mitánek

Chtěli bychom tímto pochválit práci Vašeho lektora Daniela, který vyučuje našeho syna Matyáše. Matyáš si Daniela nemůže vynachválit a my vidíme pokroky po každé lekci. S pozdravem, Mitánkovi, Balmeto CZ

Zuzana

Individuální výuka po Skype je skvělá (domácí prostředí, ušetřený čas). Moc se mi líbí i suplováni jinými lektory, každý něco nového předá....všichni jsou příjemní. Děkuji za trpělivost a zjevný posun.

Marie Schmidtová

Líbí se mi systém výuky.

Jaroslav Šťastný, hasič

Slečna Felixová je profesionálkou ve svém oboru. Dokáže mě motivovat a na další hodinu se vždy těším. To, že jsem si vybral Vaší školu, bylo nejlepším rozhodnutím.

Mgr. Vlasta Kriegelsteinová

Výuku přes internet jsem objevila náhodou v době, kdy jsem měla pocit, že ztrácím mnoho času běháním na výuku do školy. Jsem poměrně hodně pracovně vytížená a možnost učit se z pohodlí domova a přesto mít svého učitele jen pro sebe mi přišla báječná. V krátkém čase přišla nám do té doby neznámá doba Covidová - se svými omezeními a tím distanční výuka řešila všechny problémy. Výuka probíhala individuálně dle mých potřeb. Získala jsem laskavého a trpělivého učitele, který navíc výuku obohatil o mnohé poznatky z italské historie. Děkuji.

Josef Prokeš

Jsem ze stylu výuky mé dcery (12 let) naprosto nadšený. I ona má výuku moc ráda, je z ní nadšená a baví ji. Učitel je naprosto skvělý, vynikající. Doporučuji každému!

Petra Hašová

Využívám desetiminutové lekce angličtiny 3x týdně a jsem moc spokojená. Paní lektorka je vstřícná a tolerantní a výuka je velmi příjemná. Kombinujeme Callanovu metodu s konverzací o běžných věcech. Připadá mi, že konečně pomalu odplouvám z "Ostrova věčných začátečníků" :o)

Michaela Nováková

Paní lektorka Lucie na španělštinu je skvělá, díky ní dceru španělština moc baví a po každé hodině je vždy úplně “nabitá” energií. Chtěla bych touto cestou lektorce moc poděkovat za úsilí, které vkládá do přípravy hodin, a také za skvělý přístup k výuce dítěte. Jsem si jistá, že nebýt Lucky, dceru by španělština dávno omrzela. Ještě jednou moc a moc děkuji!

Andrea Bultasová

Navštěvuji druhým rokem kurz korejštiny a musím říci, že se jedná o mou nejmilejší část týdne :) Naše lektorka je odborník a skvělý člověk, tempo je vždy přizpůsobeno přáním naší skupinky. Cítím se motivovaná připravovat se na hodiny a věnovat se jazyku nad rámec prezenční výuky. A samozřejmě bych ráda pochválila i oddělení péče o zákazníky! Jste moc fajn! Andy

Josef Szlauer

Profesionální přístup. Skvělá lektorka. V době pandemie možnost výuky online prostřednictvím Skype.

Petra Kludková, pracovník v sociálních službách

S výukou jsem spokojená, po pár měsících cítím, jak se mi rozšiřují obzory anglického jazyka. Vím, že k tomu aby mi to šlo bez problému, potřebuji více komunikovat ideálně s cizinci, bohužel tolik možností zatím nemám, ale věřím, že se mi to v budoucnu bude určitě hodit.

Dana Mokrošová

Jsem tzv. "celoživotní začátečník" a konečně jsem v kursu, kde jsem si srozumitelnou formou na základě neustálého opakování, procvičování, možnosti vlastního projevu a individuálního přístupu, konečně ujasnila a upevnila základy, díky kterým se posunu dál.

Anežka Riemlová

Až do nedávna mě angličtina nebavila, dokud jsem nepřišla studovat do Topligvy. Líbí se mi s jakou pozitivní energií a trpělivosti přistupují lektoři k výuce. Děkuji :)

Lucie Krchňáková

Toplingva nabízí profesionální a kvalitní přístup. Při hodinách se nenudím a těším se na každou další lekci. Vše je naprosto přirozené a nenucené. Určitě doporučuji všem, kteří o jazykovém kurzu uvažují. Jsem na 100 % spokojená.

Jan Pícha

Moje angličtina se rychle zlepšuje, hodiny mě baví a není problém přesunout lekci na jiný termín.

MUDr. Alexandra Holubová

S výukou jsem velmi spokojena, zvláště s posledním vyučujícím Vojtou, který má jednak krásnou angličtinu a navíc mi zasílá nová slovíčka k procvičení. Díky tomu se mi daří si uchovat jazyk, který je nezbytný k cestování a sledování cizích TV stanic. Díky za tuto výbornou možnost.

ÚRS CZ a.s - Ing. Eva Szeligová

Od společnosti TOPLINGVA si pronajímáme učebnu vybavenou IT technikou na školení pro naše klienty a jsme velmi spokojeni jak s prostory, vybavením školící místnosti, tak se zajištěním občerstvení. Také velmi děkujeme za vstřícné jednání zaměstnanců společnosti TOPLINGVA v průběhu našich školení.

Alexandra Arencibia

Velmi příjemné prostředí, skvělá péče o zákazníky. Doporučuji lektora Davida, který odvádí vynikající práci. Moc děkuji.

Michal Matoušek, Individuální výuka angličtiny, Ostrava

Přátelské prostředí, zkušení lektoři. Callanova metoda velice dobrá volba pro úplné začátečníky. Za mě naprostá spokojenost.

Martina Hošková, výuka angličtiny po telefonu, Buková u Příbramě

Anglicky jsem se učila stále - základní škola, střední škola, různé kurzy, ale stejně jsem stále „nerozuměla a neuměla otevřít pusu“. Proto jsem zvolila výuku po telefonu. Ano, nezbývá než poslouchat, žádná grimasa ani posunek Vám nenapoví, na druhou stranu jste schovaní za sluchátkem a nikdo nevidí, jak se u něj potíte. Taky nemusíte nikam docházet. Rychle jsem si na tento styl výuky zvykla a dokonce se poprvé v životě začala na lekce těšit. Najednou jsem zjistila, že rozumím a nyní můžu i sledovat některé pořady v angličtině. Když mám pracovní telefonát, nemám chuť hned zavěsit, ale napadají mě automaticky odpovědi. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají stejný problém, jako jsem měla i já. Měla, už nemám.

Lucie Mikolášová, skupinová výuka korejštiny, Petřvald

Naše dvanáctiletá dcera Ema se rozhodla, že kromě povinného NJ a AJ na základní škole, chce ještě navštěvovat kurz korejštiny. Tak jsem hledala na internetu, kde se takový kurz vyučuje. Jako první jsme narazily na TOPLINGVU. Nejprve jsme navštívily s dcerou ukázkovou hodinu, ze které byla dcera nadšená. Ačkoli do kurzu nastupovala cca o půl roku později než ostatní, tak ji korejština natolik zaujala, že všechno dohání a je naprosto a stále nadšená, především z přístupu lektorky. Já jako rodič oceňuji přátelské prostředí, přístup ke klientovi. TOPLINGVU můžu za sebe, jako za rodiče, jen a jen doporučit, protože je zde individuální přístup k žákovi (klientovi). Měla jsem strach, že tři jazyky dcera nezvládne, ale vzhledem k výsledkům byla tato obava zcela zbytečná. Takže za nás už jedině TOPLINGVA.

Lenka Červená, skupinová výuka angličtiny, Ostrava

Jazykovou školu TOPLINGVA mohu vřele doporučit všem, začátečníkům i pokročilým, škola má nabídku výuky dle aktuální úrovně Vašich znalostí a také můžete studovat po skypu či telefonu. Výborná je především pro ty, kteří pasivně anglicky rozumí, ale nemluví. Školu navštěvuji třetím rokem, začala jsem jako neustálý začátečník a mám pocit výrazného posunu. Na hodinách panuje kamarádská atmosféra a po celý čas se jen mluví, v malých skupinkách jste často na řadě. Slovní zásobu si osvojíte rychle, protože se vše neustále opakuje, navíc všechny otázky a odpovědi máte k dispozici v učebnici. Můžete na své angličtině pracovat, ale i když doma nic neděláte, máte chuť přijít na další lekci a jde to taky. Přeji škole mnoho úspěchů v další práci.

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

 

Stanislav Lang - Programátor v ovlasti automatizace (Brno)

S jazykovou školou Toplingva jsem velmi spokojený a to jak pro stránce kvality výuky, tak po stránce přístupu ke klientovi. Nabídka forem výuky je pestrá. Já osobně jsem se zúčastnil výuky angličtiny po telefonu a musím říct, že je to výborný nápad. Studovat lze odkudkoli, není potřeba nikam dojíždět a lekce jsou šité na míru. Doporučuji.

 

Pavel Koukal - strojař (Ústí nad Labem)

Jsme dost vytížený, takže jsem hledal nějakou alternativu, abych nemusel nikam docházet. Rozhodl jsem se pro výuku přes Skype. Asi po třech ukázkách v různých školách, jsem vybral Toplingvu. Na prvním místě u mě asi bodovalo, že okamžitě reagují a do ničeho mě netlačili a ukázka s lektorem byla bez chyb. Jsem spokojen jak s lektorem, tak s cenou. Chodit někam pravidelně mi moc nevyhovuje a sám se taky nepřinutím dělat něco online. Skype je pro mě ideální, s lektorem se domlouvám z hodiny na hodinu a za tu cenu jen já a lektor, opravdu dobrý a předem neplatím nic! Jednání se zástupci taký dobrý. Toplingvu doporučuji.

 

Martina Dudková - Quality Assurance Engineer, Saft Ferak a.s. (Ostrava)

Na jazykové škole Toplingva oceňuji nejvíce kvalitu výuky, velmi příjemné a erudované lektory a velmi snadnou dostupnost v rámci města Ostravy. Atmosféra ve škole byla vždy velmi vřelá, dovolila bych říct až rodinného typu, ale přesto velice profesionální. Všichni lektoři, kteří mě učili, ale také ostatní zaměstnanci, se kterými jsem se setkala, mi byli a jsou kdykoliv nápomocni. Veškerá komunikace s jazykovou školou je vždy rychlá a má vždy zpětnou vazbu, která je pro mě důležitá. Pokud jde o výuku, pak jsem se v Toplingvě hodně naučila a pochopila jsem, že člověk, který se chce učit cizímu jazyku, musí hlavně chtít on sám a být tomu nápomocen. Pouze lektor to za mě neudělá :-). Závěrem bych chtěla říct, že tuto jazykovou školu bych doporučila všem, kteří chtějí opravdu zlepšit komunikaci v cizím jazyce.

 

Marcela Sýkorová - Nyní na mateřské dovolené (Ostrava)

TOPLINGVU navštěvuji 2 rokem a jsem velmi spokojená. Callanova metoda mě velmi vyhovuje. Každou hodinu se opakují ve větách slovíčka z minulých lekcí, takže i když doma není tolik času na přípravu, tak se slovíčka vryjí do paměti a zůstanou tam. V lekcích se stále mluví, díky malým skupinkám se často dostanu na řadu, na konci lekce mám vždy dobrý pocit z toho, že jsem na tom zase o něco lépe, jak se slovní zásobou tak s mluvením a správným tvořením vět. Měla jsem možnost poznat 2 lektory a oba jsou moc příjemní - naprostá spokojenost. Toplingvu ráda doporučuji.

 

Simona Jahůdková - Nákupčí (Brno)

Toplingvu mohu opravdu jen doporučit, učím se anglicky po telefonu, ano byla jsem skeptická, ale je neuvěřitelné jak se posouvám. Lektorka je moc milá, volá mi obden, vždy na 10 minut a kdykoli nemůžu, nic se neděje a lekci si nahradíme později. Jelikož jsem byla takový ten falešný začátečník, začali jsme za pomocí CALLANOVY metody, to mne opravdu rozmluvilo a nyní už jenom konverzujeme na různá témata. Za tři měsíce máme v plánu zapojit obchodní angličtinu, kterou využiji v práci. Děkuji lektorce i ostatním z toplingvy, jsou to profesionálové na svém místě.

 

Dalibor Vlk (Ostrava)

Musel jsem si dodělat maturitu, takže jsem při práci ještě studoval, bohužel angličtina byla pro mě obrovský problém a dvouletá dálková příprava ve škole mi prostě nestačila. Nikdy bych zkoušku neudělal nepřihlásit se na přípravu k maturitě v Toplingvě. Za půl roku mě připravili a maturitu z angličtiny jsem udělal napoprvé. Stále u nich pokračuji ve studiu, ale už jen 2x týdně vždy 15 minut po telefonu, finančně je to výhodné a pomáhá mi to si jazyk udržovat a věřím, že si najdu lepší práci. Tímto děkuji za pomoc Toplingvě a hlavně skvělé lektorce.

 

Marek Gaube - OSVČ (Ostrava)

Školu navštěvuje moje dcera. Způsob výuky je úplně jiný než na základní škole. Určitě lepší. Učí se v malých skupinkách a je neustálá konverzace, což je to nejlepší. Dcera si kurz pochvaluje. Už párkrát věděla na zákl.škole něco, co její spolužáci vůbec ještě neslyšeli. A její výslovnost (přízvuk) je na jiné úrovni než od spolužáků na zákl.škole. Strašně jí kurz baví a chodí tam ráda. Má ráda i lektorky, které vyučují ve škole, jsou velmi přátelské, ale umí být i přísné, když je potřeba. Administrativa taky funguje perfektně. Velmi ochotní, vyhoví, dá se s nimi domluvit. Jsme velmi spokojeni s Toplingvou a stoprocentně bychom je doporučili. Udělali jsme moc dobře, že jsme dceru do Toplingvy přihlásili.

 

Karel Vrchlík - Výkonný ředitel (Ostrava)

Nejsem obvykle typem člověka, co píše reference, ale velmi rád poskytnu reference škole, ve které jsem konečně narazil na přístup, který vyžaduji i od svých zaměstnanců. Začal jsem jako úplný začátečník, musím říct, že na ukázce byl pro mě systém výuky šokem, první 10 minut jsem přemýšlel, jestli neodejít, nicméně pak jsem se chytil a pochopil v čem je ta Calanova metoda. Nemusíte se doma biflovat, na to nemám čas ani chuť, v hodině to do vás přímo ládují, že nemáte čas se ani napít a hned chtějí, abyste mluvili. Po chvilce opadl ostych, nikdy bych nevěřil, že po pár lekcích zplodím smysluplné věty v lehčí konverzaci. Co se týče přístupu kanceláře ohledně smlouvy, náhrady hodin apod., také nemám co vytknout, chovají se vlídně a nenásilně.

 

Petr Sváček - IT technik (Ostrava)

Jsem velmi spokojen, navštěvuji TOPLINGVU už druhým rokem a nemohu si na nic stěžovat. Asi nejvíce se mi líbí jejich osobní přístup a ochotu vyhovět všem mým požadavkům. Jsem rád, že nemusím platit předem, částka je rozdělena na měsíce. S výukou Callanovou metodou jsem spokojen, nedá se to srovnat s tím, na co jsem byl zvyklý. Určitě bych doporučil.

 

Manželé Pajurkovi (Bohumín)

Navštěvujeme lekce Callanovy angličtiny více jak 3 roky a jsme velice spokojeni. S přístupem vedení školy, zaměstnanců kanceláře, a také za svědomitý přístup všech lektorů. Naš minulý školní rok byl skvělý. Velmi nám vyhovuje tento styl výuky angličtiny. Těší nás, že jsme se dokázali poprat s našimi "zamrzlými" mozky. Po třech letech (začínali jsme jako naprostí začátečníci!!!!) se odvážně snažíme využívat výuky při našich krátkodobých pobytech v zahraničí. Už se neztratíme, umíme vyplnit dokumenty, ubytujeme se, neumřeme hlady a žízní a hlavně, nemáme ostych se v cizí zemi na cokoli zeptat. Bezesporu v angličtině ještě hodně chybujeme, ale radostně už sbíráme "první malé úspěchy". Všem vám děkujeme.

 

Jana K. (Ludgeřovice)

S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

 

Naďa - referentka zahraničního obchodu (Ostrava)

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale prosit pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na kurz angličtiny u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu, potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor angličtiny jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

 

Martina Soukupová - invalidní důchodkyně (Ostrava)

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Lang

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián - CNC zpracování plechů

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny angličtiny pro firmy. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Lang

Shimano - Přední výrobce dílu pro jízdní kola

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování, komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda ve výuce angličtiny, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Lang

Dalkia - Výrobce a poskytovatel tepelné a elektrické energie

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat anglicky a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty, na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Lang

DHL Express, Logistika, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně anglicky, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl anglicky mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas, který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.
S mým přítelem jsme letěli na první dovolenou a moc jsme se těšili. Poprvé spolu u moře, však to znáte. Po příletu jsme ale měli nečekané problémy s kufry. Zjistili jsme, že se někde ztratily. Nejprve jsem panikařila, ale pak jsem šla situaci řešit na přepážku. Samozřejmě v angličtině, protože v Itálii česky neumí. Situace se vyřešila a já byla moc pyšná, že jsem se dokázala domluvit. Díky kurzu Angličtina pro začátečníky jsem uměla základní fráze a situaci zvládla.

Jana, spokojená klientka

S Toplingvou jsem nejvíce spokojená, musím říci, že je to první vzdělávání, které ma baví, neberu to ako učení, nýbrž zábavu, zdá sa mi, že se po Skypu s lektorem naučím toho viac než klasicky na osobno, navíc to nie je len o učivu, nýbrž i o lektorovi, ktorý má s vámi bližší kontakt než len učitelský, viac sa nasjmějem. Takže dávám palec hore, DOPORUČUJI ! :)

Kateřina Jílková, výuka angličtiny přes Skype, Olomoucký kraj

Všichni kolem mě v práci anglicky umí. V poslední době mi však na stůl přistávalo spoustu úkolů, se kterými jsem bez angličtiny prostě nepohnula. Ale proste pořád kolegy o pomoc, když mají své práce až nad hlavu. Když jsem procházela kolem lavičky s reklamou na angličtinu u TOPLINGVY, rozhodla jsem se, že s tím už fakt něco udělám. Nejdříve jsem se zapsala do skupinového kurzu,potom si ještě přidala individuální hodiny, kdy lektor jezdil za mnou přímo do práce. Díky kurzu Angličtina pro mírně pokročilé jsem na tom s angličtinou už tak, že občas chodí kolegové prosit o radu mě.

Naďa, referentka zahraničního obchodu

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

Josef, konstruktér

Na mé narozeniny se dcera zbláznila a koupila mi poukázku na kurz španělštiny pro začátečníky. Rodina mě přemlouvala, ať to zkusím, a tak jsem na první hodinu šla. Z jedné hodiny byl nakonec celý školní rok a hned o letních prázdninách jsem jela s vnučkou k moři. Barča vesele dováděla a jako naschvál zrovna tam musela spadnout a zlomila si ruku. Díky základům španělštiny jsem jí byla schopna obstarat lékařskou pomoc. Kdybych se nedomluvila, mohla mít trvalé následky a její rodiče by ji se mnou už nikdy na dovolenou nepustili. Jsem ráda, že jsem to vše díky základním znalostem španělštiny zvládla.

Martina, invalidní důchodkyně

Ve firmě angličtinu potřebujeme všichni. Chtěli jsme však opravdu vidět výsledek, nejen každý měsíc fakturu za kurz. TOPLINGVA nás přesvědčila již na první schůzce, kde proběhla ukázka hodiny. Od té doby spolupráce úspěšně pokračuje především proto, že znalosti angličtiny, které jsme získali, efektivně využíváme při budování obchodních kontaktů v zahraničí.

Cyprián s.r.o., Zdeněk Cyprián

Jako nadnárodní společnost očekáváme od zaměstnanců znalost anglického jazyka. Angličtinu používáme při prezentování,komunikaci se zahraničními pobočkami a s vedením společnosti. Poptávali jsme vzdělávání pro různé úrovně znalostí cizího jazyka. Oslovila nás netradiční Callanova metoda, která sází na aktivní komunikaci studentů a hodiny jsou netradičními oproti klasickému způsobu výuky. TOPLINGVA nám vyšla vždy vstříc ve všech požadavcích a nabízí kvalitní službu i v případě nepředvídatelných událostí. Investované peníze do vzdělávání se vracejí a zaměstnanci docházející na hodiny angličtiny se zapojují do prezentování a komunikují s vedením a pobočkami. Shimano, HR department

Shimano

Hledali jsme vzdělávací firmu, která nám vrátí vložené investice do výuky angličtiny. Proto jsme zvolili společnost TOPLINGVA, díky které se naši zaměstnanci naučili efektivně komunikovat a jsou v tuto chvíli schopni řešit projekty,na které by si ještě nedávno ani netroufli.

Dalkia

V dnešní situaci není lehké si udržet pracovní místo, natož v téměř 50 letech. Mám sice zkušenosti a praxi, ale dnešní mladí nám šlapou na paty a mají výhodu v tom, že znají jazyky. Místo si ale udržet chci, tak jsem se rozhodl pro kurz angličtiny. Nějaké základy už jsem měl, proto jsem se zapsal do kurzu Angličtina pro pokročilé. Nastupoval jsem v září. V lednu jsem to oznámil zaměstnavateli, a ten mi dokonce nabídl, že mi na kurzy bude dávat příspěvky, což šlo s TOPLINGVOU snadno zařídit. Jsem moc spokojený, o práci se nebojím a angličtinu využiju nejen v zaměstnání, ale taky na dovolené.

DHL Express, Fleet Coordinator

Pokud jsem měl řešit něco pracovního písemně, tak nebyl problém. Vždy jsem si pomohl překladačem. Ale kámen úrazu nastal, když jsem měl mluvit. Proto jsem začal navštěvovat kurzy angličtiny pro mírně pokročilé vyučované metodou, kde se pořád jenom mluví. Za krátkou dobu jsem už byl schopný mluvit, a čas,který jsem metodou ušetřil, jsem mohl věnovat novým pracovním projektům.

Josef, konstruktér

Naše reference

Oxford BookShop DHL Caterpilar
Dalkia Hyundai Bang & Olufsen
Hasil GE Money Mercure Hotel
Husqvarna Vítkovice Ostravská Univerzita
Městská Nemocnice Ostrava Shimano Městská Nemocnice Ostrava Shimano
video
Facebook