Angličtina pro děti ZDARMA! | Toplingva
Aktuality   >   Angličtina pro děti ZDARMA!

Angličtina pro děti ZDARMA!

Anglictina-pro-deti-zdarma-ostrava

20.03.2020

V době uzavření škol vyučujeme děti přes Skype zdarma

Vážení rodiče, Jazyková škola TOPLINGVA vám po dobu uzavření škol nabízí výuku angličtiny pro vaše děti zcela zdarma. Je jistě snadnější pomoci dětem s předměty jako je čeština či matematika, ale angličtina nemusí být každého rodiče silnou stránkou. Uvědomujeme si tuto situaci a jelikož roušky šít neumíme, rádi vám pomůžeme s tím, co umíme nejlépe.

O výuce

Výuka bude zahájena v pondělí 23/3/2020 a bude se konat vždy od pondělí do pátku formou online vyučování přes Skype. Lekce jsou určeny pro děti ve věku 6-12 let, přičemž jednotlivé hodiny jsou rozděleny dle studovaného ročníku, abychom zaručili co nejvíce sourodé skupiny vrstevníků i podobné úrovně jazyka. Výuka probíhá každý všední den, pro každou věkovou skupinku jednotlivě v délce 50 minut. Skupinky budou maximálně o 10 studentech. Každé dítě se účastní výuky maximálně jednou týdně, jednak pro návaznost lekcí, ale také pro zprostředkování vyučování co nejvíce dětem.

Rozvrh

Rozvrh-anglictina-pro-deti-zdarma

Jak se zúčastnit

  • Mít v mobilu, tabletu či PC nainstalovaný Skype: Stahujte zde
  • Vytvořit si Skype účet
  • Zaslat Skype jméno účtu, ze kterého se dítě připojí, křestní jméno dítěte a termín, kdy se výuky zúčastní, na emailovou adresu info@toplingva.cz.
  • Pro případ technických potíží prosíme a doporučujeme pro urychlení komunikace zaslat také váš telefonický kontakt.

Rádi vám poradíme se zřízením účtu či zjištěním Skype jména. Neváhejte se obrátit na naši koordinátorku jazykových kurzů.

Při dostatečném zájmu rodičů, ale především dětí, bude tato výuka probíhat po celou dobu uzavření škol.

Nabízíme samozřejmě také výuku dětí přes Skype individuální formou, ale tu už si zdarma dovolit nabídnout nemůžeme, ale budeme rádi, pokud ji využijete.

Výše nabízená skupinová výuka je zcela zdarma a jakékoli příspěvky na její provoz jsou dobrovolné.
Číslo účtu: 2000616146/2010

Věříme, že vám rodičům i vašim dětem zpříjemníme nelehké období

Tým Jazykové školy TOPLINGVA
Tel.: 774 118 911
E-mail: info@toplingva.cz

Hlavní menu