O nás | Toplingva
O nás

O nás

Naše jazyková škola TOPLINGVA byla založena v Ostravě v roce 2009 s cílem nabídnout klientům službu, která na trhu chyběla - výuku cizích jazyků zaměřenou na praktické využití a rozvíjení schopnosti komunikovat v cizím jazyce od úplného začátku. Od té doby prošla naše jazyková škola řadou změn a vyrostla až v tu největší jazykovou školu v Moravskoslezském kraji. V současné době učíme prezenčně po celé České republice a také online.

Výhody naší jazykové školy 

Naším heslem je spokojený klient. Zaměřujeme se na proaktivní a proklientský přístup a vždy klientům vyjdeme vstříc v jejich představách, požadavcích i životních situacích. S námi nemusíte jazykové kurzy platit předem – nabízíme měsíční platby a to bez jakéhokoliv navýšení. Naše jazyková škola nabízí velmi přátelské ceny. U nás si můžete vyzkoušet ukázkové hodiny výuky cizích jazyků zdarma podle vašich časových možností. Pokud se do jazykového kurzu zapíšete a některou hodinu zmeškáte, není to problém – můžete si ji zdarma nahradit. Navíc si nemusíte sami shánět žádné učebnice, protože vám je zapůjčíme či nabídneme k zakoupení za zvýhodněnou cenu. Máte-li zájem o firemní vzdělávání, nabízíme také jazykové kurzy pro firmy a rádi vám pomůžeme s vyřízením dotace.

Nabídka jazykových kurzů

V nabídce máme široké spektrum jazykových kurzů - kromě angličtiny také španělštinu, francouzštinu, němčinu, ruštinu, korejštinu a další. 

Vyučujeme nejen v Ostravě a Moravskoslezském kraji, ale také po celé České republice. Můžete si vybrat z individuálního studia s maximálním důrazem na vaše časové možnosti, nebo se připojit k našim skupinovým kurzům, kde se můžete učit společně s ostatními studenty, kteří sdílejí váš zájem o cizí jazyky.

Jsme si vědomi dnešního tempa života, a proto vám nabízíme také možnost online jazykových lekcí. Díky této formě výuky se můžete učit přímo z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli upustit od kvality výuky. Online se můžete učit jak individuálně, tak ve skupině. Pokud si nejste jisti, zda vám bude online výuka vyhovovat, opět máte možnost nezávazně vyzkoušet první lekci zdarma. 

Jazykové kurzy nabízíme pro všechny věkové kategorie včetně seniorů a dětí. K výuce angličtiny pro děti využíváme speciální výukovou metodu Talking Kids, obdobu Callanovy metody známé také jako Anglicky 4x rychleji. Učíme děti komunikovat v celých větách již od samého začátku a to samozřejmě zábavnou formou.

Callanova metoda a další metody výuky

Jako jedni z mála se zaměřujeme na výuku anglického jazyka formou Callanovy metody. Je to metoda, která se liší od tradičního přístupu k výuce jazyků. Callanova metoda je interaktivní, dynamická a zaručujeme, že vás výuka bude bavit. Naši lektoři vás budou aktivně zapojovat do konverzací a situací, které vás naučí jazyk prakticky používat. U Callanovy metody jde převážně o komunikaci. Vy se díky tomu nebudete bát jazyk používat a vaše schopnost komunikace v cizím jazyce se během krátké doby mnohonásobně zlepší. Pokud máte obavy, že vám tato metoda nesedne, nabízíme vám nezávaznou ukázkovou lekci, kde se můžete sami přesvědčit, jak vám tato metoda vyhovuje. Ukázkovou lekci pro vás nabízíme zcela zdarma! Kromě Callanovy metody si můžete vyzkoušet samozřejmě i jiné metody výuky cizích jazyků - ať už se jedná o přípravu ke složení mezinárodních jazykových zkoušek či konverzační lekce.

Tým lektorů cizích jazyků

Výuku cizích jazyků vedou zkušení lektoři jak českého původu, tak i rodilí mluvčí. Na hodinu jsou naši lektoři vždy pečlivě připraveni a pracují s aktuálními materiály, které si u nás můžete obstarat. Naši lektoři jsou přijímáni na základě striktních kritérií, při jejich výběru jsme velmi přísní a kromě profesionální stránky se zaměřujeme také na stránku lidskou, abyste se s každým naším lektorem při výuce vždy cítili co nejlépe.

Hlavní menu