Kurz Obchod a obchodní praxe v Ostravě | Toplingva
Aktuality   >   Kurz Obchod a obchodní praxe v Ostravě

Kurz Obchod a obchodní praxe v Ostravě

Kurz-obchod-a-obchodni-praxe-ostrava

09.01.2023

První dobrou zprávou roku 2023 pro všechny obchodní zástupce, prodejce, manažery i obchodní ředitele bude jistě termín školení obchodních dovedností v Ostravě. Přijímáme přihlášky do kurzu obchodních dovedností, který je určen pro firmy i širokou veřejnost.

Osnova kurzu obchodní dovednosti

V našem 20hodinovém kurzu obchodních dovedností obsahující teoretickou i praktickou část projdete témata, jako jsou hromadné akce vs. osobní přístup k prodeji, obchodní plánování, přístupu ke kupujícím, marketing a obchodní jednání, základní ekonomické ukazatele anebo výběr správného obchodního cíle.
Každý účastník kurzu obchodních dovedností získá také Osvědčení o úspěšném absolvování kurzu Obchod a obchodní praxe.
Podrobná osnova pro teoretickou i praktickou část školení prodejních dovedností.

Termíny a místo konání kurzu obchodních dovedností

Víme, jak časově náročné je skloubit práci v obchodním oboru s volným časem, natož pak s profesním kurzem. Z tohoto důvodu jsme pro Vás kurz obchodní dovedností rozdělili do 5 sobotních dopoledne po 4 učebních hodinách během března a dubna 2023.
Doba konání kurzu je vždy 8:00 - 12:00.
Konkrétní termíny kurzu Obchodní dovednosti jsou naplánovány na:
25.3.2023
1.4.2023
15.4.2023
22.4.2023
29.4.2023

Školení obchodních dovedností bude probíhat v naší Jazykové škole TOPLINGVA, Tyršova 498/31, 702 00 Ostrava.

Lektor obchodních dovedností a managementu

Velmi zkušený a přátelský lektor profesních kurzů, který díky velké řadě zkušeností z praxe v oblasti obchodní a oblasti managementu dokáže svým posluchačům nejen ukázat teoretickou stránku věci, ale také je naučit, jak v praxi tyto znalosti využít a dosáhnout úspěchu ve svém budoucím pracovním zapojení jakožto obchodníci nebo obchodní ředitelé. Je absolventem Běloruské státní technologické univerzity v Minsku (BSTU) a také absolventem Českého institutu marketingu (CIMA). V současné době studuje pedagogiku na Národním Pedagogickém Institutu v Ostravě.
Pro podrobný profil lektora obchodních dovedností pokračujte zde.

Kontaktujte naši koordinátorku profesních školení

Pokud Vás kurz obchodních dovedností v Ostravě zaujal, rádi se s Vámi spojíme přes emailovou adresu info@toplingva.cz či na telefonním čísle 774 118 911.

Profesni_kurz_obchodni_dovednosti_ostrava

Hlavní menu