Kurzy japonského jazyka pro začátečníky i mírně pokročilé pro školní rok 2022/2023 | Toplingva
Aktuality   >   Kurzy japonského jazyka pro začátečníky i mírně pokročilé pro školní rok 2022/2023

Kurzy japonského jazyka pro začátečníky i mírně pokročilé pro školní rok 2022/2023

Japonstina-pro-zacatecniky-i-mirne-pokrocile-ostrava

06.09.2022

Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě má dobré zprávy pro všechny nadšence do Japonska!

Od podzimu u nás budou po celý školní rok probíhat opětovně skupinové kurzy japonštiny pro začátečníky i mírně pokročilé. Plánovaný start skupinových kurzů japonštiny je v týdnu od 19. září.

Jazykové kurzy pro začátečníky

Do našich kurzů se můžete přidat kdykoli. Váš nástup do skupiny není podmíněn datem zahájení. Pokud už nějaké základy japonštiny máte, jistě nebude problém se do skupiny přidat i po zahájení školního roku. Cenu vašeho kurzu japonštiny v takovém případě adekvátně snížíme. Každý zájemce o kurz japonského jazyka má navíc k dispozici ukázkovou lekci japonštiny zdarma.

Jazykové kurzy pro pokročilé

Pro ty z vás, kteří již ovládají čtení abecedy Hiragana i Katakana, je zde možnost nastoupit do navazující skupinové výuky japonštiny, která probíhala od února do června 2022. Tento skupinový kurz japonštiny probíhá vždy v pracovní pátky od 16:30 v naší Jazykové škole TOPLINGVA v Ostravě. Pro ty ještě o něco pokročilejší pak máme k dispozici skupinu, která má již jeden školní rok japonštiny za sebou. Termín skupinového kurzu japonštiny pro mírně pokročilé je vždy v pracovní pondělky, od 16:00. Termín kurzu japonštiny pro začátečníky pro Vás budeme plánovat dle zájmu.

Forma výuky

Výuka japonštiny v našich kurzech probíhá s českou lektorkou a kurz japonštiny je tak vhodný pro každého. Skupinové kurzy japonštiny vyučujeme pro dospělé i děti. Učebnice japonštiny nemusíte shánět. Výukových materiálů pro naše kurzy japonštiny máme skladem dostatek a lze je za zvýhodněnou cenu zakoupit přímo v Jazykové škola TOPLINGVA.
Nevyhovuje Vám učení se japonsky ve skupině? Potřebujete online výuku japonštiny? Pak pro Vás máme k dispozici individuální výuku japonštiny nebo individuální výuku japonštiny přes Skype.

Kontaktujte nás!

Pro další informace ke kurzům japonštiny či přihlášení na ukázkovou lekci japonštiny zdarma nám můžete napsat e-mail na adresu info@toplingva.cz anebo nám zavolejte na telefonní číslo 774 118 911.

Hlavní menu