NOVINKA: Veřejné kurzy španělštiny | Toplingva
Aktuality   >   NOVINKA: Veřejné kurzy španělštiny

NOVINKA: Veřejné kurzy španělštiny

Verejne-kurzy-spanelstiny-ostrava-2015

05.08.2015

Zahajujeme zápis do veřejných kurzů!


Do you speak English? 

Je tady měsíc srpen a s ním přichází nábor nových studentů. Naši stávající studenti se v loňském školním roce činili a udělali velké pokroky, díky tomu máme možnost otevřít zbrusu nové kurzy pro úplné i falešné začátečníky a mírně pokročilé. Najde se samozřejmě i místečko pro pokročilejší zájemce, kteří by se chtěli připojit do kurzů na vyšší úrovni. Svou úroveň si zjistíte jednoduchým online testem.
Neváhejte proto kontaktovat naše oddělení péče o zákazníky a včas si rezervovat své místo. Ukázková hodina je zdarma a se skutečnými studenty. Naučíme Vás anglicky 4x rychleji!


Hablas Español? 

Co je však novinkou, náš tým posílil o další lektorku španělštiny!
Kromě individuálních hodin proto nabízíme možnost zapsat se také do veřejného kurzu. Hodiny španělštiny pro veřejné kurzy jsou vyučovány českou lektorkou, a proto vhodné i pro úplné začátečníky. 
Španělština je dnes jedním z nejoblíbenějších jazyků, který vyhledává stále více studentů jako svůj druhý cizí jazyk. Rozšířenost španělštiny ve světe dosahuje 420 milionů rodilých mluvčích! A kde že se vlastně kromě Španělska tímto krásným jazykem domluvíte? 

 

Oficiálním jazykem nebo jedním z nich je v zemích jako například Argentina, Bolívie, Chile, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Dominikánská republika, Ekvádor, El Salvador, Guatemala, Honduras, Mexiko, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Portoriko, Uruguay, Venezuela a Španělsko. Obyvatelé latinské Ameriky neustále migrují na sever a španělština tak tvoří 10% mezi jazyky používanými na území Spojených Států Amerických.

Esperamos con ansias vuestra respuesta! 

Veškeré veřejné kurzy (pokud se skupina studentů nedomluví jinak) se konají odpoledne, varianty od 14, 16 nebo 18 hodin (2x 50 minut).

Chci zjistit více o kurzu Španělština

Chci si zjistit svou úroveň Španělštiny

Hlavní menu