ONLINE VÝUKA JAZYKŮ | Toplingva
Aktuality   >   ONLINE VÝUKA JAZYKŮ

ONLINE VÝUKA JAZYKŮ

Online-vyuka-anglictiny

26.10.2020

Vyučujeme jazyky přes Skype

Trendem i nutností dnešní doby, to je online výuka. Ani Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě není pozadu, ba naopak. Výuku jazyků přes program Skype poskytujeme našim klientům již řadu let.

Vyučujeme individuálně jednotlivce i skupiny, dospělé i děti, veřejnost i firemní klientelu. Přes Skype se u nás můžete učit nejen anglicky. Vyučujeme přes Skype tyto jazyky:

angličtina přes Skypeněmčina přes Skype
japonština přes Skypefrancouzština přes Skype
čeština pro cizince přes Skyperuština přes Skype
korejština přes Skypeitalština přes Skype
čínština přes Skypešpanělština přes Skype

Naši klienti na Skype výuce nejvíce oceňují pohodlí a flexibilitu. Učit se můžete z domova i vaší kanceláře. Lekce, které nemůžete absolvovat, si jednoduše odhlásíte a přeplánujete na jindy. Dalším standardem výuky jazyků přes Skype u TOPLINGVA je kvalita přenosu zvuku, kterou pro vás zajišťujeme vybavením každého našeho lektora sluchátky s mikrofonem. Abyste nestrádali ani na osobním kontaktu, výuka může probíhat i s přenosem obrazu – nebo bez, jak vám to lépe vyhovuje.

Stažení samotného programu Skype je zcela zdarma a jeho instalace i zřízení Skype účtu Vám zabere jen pár minut. Navíc pracovníci našeho oddělení péče o zákazníky vám rádi poradí. Neváhejte naši jazykovou školu kontaktovat a zamluvit i ukázkovou lekci zdarma.

Ať už budete naši výuku využívat jako náhradu za výuku prezenční v době vládních opatření, pro vlastní bezpečí či pro prostou úsporu vašeho času, věříme, že předčí vaše očekávání.

Hlavní menu