Ovládněte němčinu a získejte výhodu na evropském trhu | Toplingva
Aktuality   >   Ovládněte němčinu a získejte výhodu na evropském trhu

Ovládněte němčinu a získejte výhodu na evropském trhu

Kurzy-nemciny-v-ostrave

01.07.2024

Němčina je jedním z nejdůležitějších jazyků v Evropě. Pokud máte zájem o studium, práci nebo jen chcete vycestovat do německy mluvících zemích, naše kurzy němčiny jsou tím potřebným odrazovým můstkem.

Mateřský jazyk pro více než 100 milionů lidí

Němčina je úředním jazykem Německa, Rakouska a části Švýcarska. Kromě toho spousta z nás do Německa směřuje za lepšími pracovními možnostmi. A tam se to bez znalosti jazyka obejde jen málokdy. Kromě toho, že německy mluvící země nabízí spoustu pracovních příležitostí, sem také mnoho českých rodin směřuje za cenově výhodnými nákupy. Ani v tomto případě nejsou znalosti německého jazyka od věci. V neposlední řadě je v němčině napsáno mnoho významných vědeckých a technických textů, které se využívají například pro akademické účely.

Naše kurzy němčiny

Jazyková škola TOPLINGVA nabízí kurzy němčiny, které jsou přizpůsobené vašim individuálním potřebám a cílům. Můžete si vybrat mezi individuální a skupinovou výukou, a to jak prezenční, tak online formou. Výhodou individuální výuky je rozvrh přizpůsobený vašim časovým možnostem. Oproti tomu skupinové lekce zajišťují jazykovou interakci mezi studenty, díky které se snáze rozmluvíte.

Naši lektoři jsou zkušení profesionálové, kteří vám pomohou nejen s gramatikou a slovní zásobou, ale také s konverzačními dovednostmi a celkovým porozuměním německé kultuře. Navíc nabízíme ukázkovou hodinu zdarma, abyste si mohli vyzkoušet, jak vám bude výuka vyhovovat.

Jak se do kurzu zapsat?

Kurzy němčiny jsou dostupné nejen v Ostravě, ale rovnou po celé České republice, a to online. Na výběr u nás máte spoustu jazykových kurzů, od japonštiny přes angličtinu až právě po kurz němčiny. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 774 118 911 nebo na e-mailu info@toplingva.cz a přidejte se tak k našim spokojeným studentům.

Hlavní menu