Příměstský tábor s angličtinou | Toplingva
Aktuality   >   Příměstský tábor s angličtinou

Příměstský tábor s angličtinou

Primestsky-tabor-s-anglictinou-ostrava

23.06.2019

Vaše děti v létě zabavíme i vzděláme!

Milí rodiče a děti, Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě pro vás spojila příjemné s užitečným. Připravili jsme pro vás Letní příměstské tábory s angličtinou, pro děti ve věku 6–10 let. Plánované termíny jsou následující:

  1. termín: 29.7.2019 – 2.8.2019
  2. termín: 5.8.2019 – 9.8.2019

Rodičům poskytujeme možnost si oddychnout od zařizování hlídání u babiček a hledání jiných programů, které by děti v době letních prázdnin odlákaly od počítačů a telefonů. A jaký je náš program?

Po práci přichází zábava!

Děti se každý den od 8:00 účastní 4 vyučovacích hodin hravé konverzační angličtiny o délce 45 minut s pravidelnými přestávkami. Výuka probíhá vždy se zkušenou lektorkou přímo v naší škole. Po obědě pak přichází program v podobě různých výletů a aktivit, jako je například návštěva ZOO, trampolínového centra, koupaliště apod. Pět dětí vždy doprovází jedna dospělá osoba. Na každý den jsme si pro děti připravili jiný program, který bude zakončen v 16:00.

Pitný režim je zajištěn!

V rámci dopolední výuky v našich prostorách mají děti po celou dobu zajištěno neomezené množství tekutin!

Veškeré výukové materiály, učebnice, samotná výuka, cestovné i vstupné jsou zahrnuty v ceně tábora. Cena našeho příměstského tábora činí 2.999 Kč!

V případě dotazů kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů prostřednictví emailu info@toplingva.cz anebo volejte na tel.: 774 118 911

Hlavní menu