Příprava na maturitu z angličtiny | Toplingva
Aktuality   >   Příprava na maturitu z angličtiny

Příprava na maturitu z angličtiny

Priprava-na-maturitu-z-anglictiny-ostrava

11.01.2024

Čeká vás maturita a pokulháváte s angličtinou?

Bojíte se, že vaše angličtina není natolik dobrá, abyste z ní udělali maturitní zkoušku? Potřebujete pomoc? Potom jste na správné adrese. Pamatujte, že nikdy není pozdě na dodatečné studium.

Ukázková hodina výuky angličtiny zdarma

Pokud se tedy poohlížíte po možnosti dohnat vše, o čem víte, že nezvládáte, potom se klidně obraťte na naše lektory angličtiny, kteří se vám budou na sto procent věnovat. Ještě váháte? Podívejte se, jak u nás jazykové kurzy probíhají anebo se rovnou přihlaste na ukázkovou hodinu zdarma.

Individuální přístup při výuce

Naši lektoři mají na hodinách zpravidla pět až šest studentů. Z toho vyplývá, že se mohou věnovat všem individuálně, a tím podchytit veškeré nedostatky, které studenty trápí.

Několik variant studia angličtiny

Dáváte přednost lekcím angličtiny jeden na jednoho nebo raději skupinovým? Učili byste se anglicky nejraději na dálku? U nás v Toplingva není nic nemožné. Nabízíme totiž i online výuku jazyků, kde není potřeba docházky do učeben. Na všem se u nás domluvíte.

Kontaktujte naši jazykovou školu

K zodpovězení vašich dotazů či zamluvení ukázkové lekce výuky angličtiny zdarma kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů na telefonním čísle +420 774 118 911 či na e-mailu info@toplingva.cz

Hlavní menu