Skupinový kurz španělského jazyka pro začátečníky pro školní rok 2022/2023 | Toplingva
Aktuality   >   Skupinový kurz španělského jazyka pro začátečníky pro školní rok 2022/2023

Skupinový kurz španělského jazyka pro začátečníky pro školní rok 2022/2023

Kurzy-spanelstiny-pro-zacatecniky-ostrava

21.10.2022

Jazyková škola TOPLINGVA v Ostravě otevřela pro školní rok 2022/2023 také skupinový kurz španělštiny pro začátečníky!

Do kurzu španělštiny se můžete přidat kdykoli. I když jazykový kurz španělštiny pro začátečníky začíná v pátek, 4. 11. 2022 od 16:00, můžete nastoupit i později. Cenu Vašeho kurzu španělštiny v tomto případě adekvátně vypočítáme od data Vašeho nástupu. Pokud máte o skupinový kurz španělštiny zájem, ale nejste si jistí, zda Vám bude vyhovovat výuka ve skupině, máte k dispozici ukázkovou lekci španělštiny zdarma.

Forma výuky španělštiny a výukové materiály

Výuka španělštiny v kurzu probíhá s českou lektorkou, tudíž nemusíte mít strach, že nebudete všemu rozumět. Učebnice pro výuku španělštiny si nemusíte shánět. Výukové materiály pro naše studenty španělského jazyka jsou pro Vás k dispozici za zvýhodněnou cenu přímo v kanceláři Jazykové školy TOPLINGVA.

Učit se španělsky můžete také individuálně anebo online

Pokud již nyní víte, že Vám nevyhovují lekce španělštiny ve skupině, můžete využít individuální výuku španělštiny jak s českým lektorem, tak rodilým mluvčím! Samozřejmě jdeme s dobou a nabízíme také možnost individuální výuky španělštiny přes Skype, která se v poslední době stala velmi oblíbenou.

Kontaktujte Jazykovou školu TOPLINGVA

Pokud Vás nabídka jazykových kurzů španělštiny zaujala, můžete naši jazykovou školu kontaktovat na e-mailu info@toplingva.cz či telefonním čísle 774 118 911.

Hlavní menu