Výsledky průzkumu spokojenosti studentů TOPLINGVA 2017 | Toplingva
Aktuality   >   Výsledky průzkumu spokojenosti studentů TOPLINGVA 2017

Výsledky průzkumu spokojenosti studentů TOPLINGVA 2017

Hodnoceni-spokojenosti-toplingva-2017

06.09.2017

Výsledky průzkumu spokojenosti našich studentů

Protože nám záleží na Vašem názoru a máme zájem zlepšovat naše služby, uskutečnili jsme opět po roce hromadný průzkum spokojenosti našich studentů s výukou jazykových kurzů, nejen na naší Ostravské pobočce. Do ankety se dobrovolně zapojilo 70 stávajících studentů skupinových jazykových kurzů, individuálních jazykových kurzů anebo výuky jazyků přes Skype či po telefonu. Výsledky nás potěšily, ale dostali jsme i zpětnou vazbu, která dává prostor pro zlepšení našich služeb týkajících se jazykového vzdělávání.

Pozitivní zpětná vazba nás vždy potěší a negativní nám pomůže zjistit, kde máme mezery, které je potřeba zaplnit. Spokojenost studentů nezjišťujeme pouze jednou ročně prostřednictvím anonymních dotazníků. Pracovnice Oddělení péče o zákazníky získávají zpětnou vazbu od studentů skupinových kurzů i během osobních setkání nebo telefonické a e-mailové komunikace a z hospitací hlavního lektora přímo v hodinách. Případný problém nebo nesrovnalost se řeší okamžitě. Vždy se snažíme našim studentů vyhovět, pokud je to v našich silách.

Zpracované výsledky průzkumu spokojenosti klientů naší Ostravské jazykové školy naleznete níže v přiloženém videu.

Děkujeme Vám, že využíváte naše jazykové služby a velice si vážíme Vašich připomínek a námětů, díky kterým můžeme naše služby zdokonalovat.

Snad Vás mile překvapíme, protože máme pro každého, kdo se zúčastnil našeho průzkumu dárek, a to poukázku na výuku angličtiny či španělštiny po telefonu v hodnotě 500 Kč, která je přenositelná na jinou osobu a platná po dobu jednoho roku a samozřejmě Vás nezavazuje si cokoli objednávat pro její uplatnění.

Váš tým Jazykové školy TOPLINGVA

 

Hlavní menu