Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole | Toplingva
Aktuality   >   Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole

Výuka angličtiny pro děti v naší ostravské jazykové škole

Talking-kids-vyuka-anglictiny-ostrava

12.12.2017

Hledáte kurz angličtiny pro děti? V naší jazykové škole v Ostravě najdete pro výuku Vašich dětí vše potřebné. Báječné lektory s citlivým přístupem k dětem a úžasnou metodu učení angličtiny pro děti Talking Kids. Naučíme Vaše děti komunikovat anglicky, a to nenásilnou zábavnou formou pomocí metody Talking Kids.

Metoda Talking Kids je obdobou Callanovy metody pro děti, která je známa jako anglicky 4x rychleji. Navíc je pokrok ve výuce angličtiny u dětí mnohem výraznější než u dospělých, proto je určitě vhodné s výukou angličtiny u dětí začít nejpozději v mladším školním věku. Tím, že dětem dopřejete možnost výuky angličtiny již od útlého dětství, otevíráte jim mnohem větší možnosti uplatnění v budoucnu než rodiče dětí, které svým dětem výuku angličtiny pro děti nedopřejí.

Často se setkáváme u rodičů s kritikou výuky angličtiny na základních a středních školách, které jejich děti navštěvují. Nelíbí se jim nedostatečná znalost angličtiny u učitelů jejich dětí, jejich malý zájem o výuku, stejně tak jako velký počet žáků v jedné skupině při výuce angličtiny. Nic z toho u nás nenajdete. Naši lektoři mají nejvyšší znalost angličtiny, jsou pravidelně monitorování a rozvíjeni v pedagogických dovednostech, aby výuka angličtiny dětí v naší jazykové škole garantovala co nejvyšší úspěšnost, byla pro děti přínosná a hlavně, aby děti výuka angličtiny zaujala a bavila.

Učíme děti konverzovat v angličtině a učíme je angličtině hlavně porozumět. Děti u nás nemají domácí úlohy ani nevyplňují nudná a dlouhá cvičení. Celá výuka probíhá v angličtině. 90 % výuky tvoří konverzace v anglickém jazyce. Dětem, které s angličtinou teprve začínají, lektor samozřejmě vysvětlí pojmy a gramatiku v českém jazyce, avšak rychlým progresem ve výuce angličtiny u dětí, velmi rychle nastupuje vysvětlování pojmů už v jazyce anglickém.

Menší skupiny dětí o počtu max. deseti zaručují individuální přístup ke každému dítěti během výuky. Děti se velmi aktivně účastní výuky, konverzují v hodině anglicky v hojné míře a tím se rychleji učí anglickému jazyku.

Snažíme se, aby výuka angličtiny u dětí probíhala zábavnou formou, témata jsou volena tak, aby byla pro děti zajímavá a děti měly pocit, že se vlastně neučí.

Výuka angličtiny pro děti je možná nejen skupinovou výukou formou veřejného kurzu, ale děti se v naší jazykové škole v Ostravě mohou naučit anglicky i formou individuální výuky. Individuální výuka angličtiny je vhodná především tam, kde je zapotřebí, aby děti dohnaly zameškanou látku a připravily se v klidu a v pohodě na přijímací zkoušky na střední či vysokou školu.  Lektora bude mít dítě pouze pro sebe, bude se mu celou výuku věnovat individuálně. V hodinách tak budou děti konverzovat téměř nepřetržitě a výsledky se dostaví velice rychle. Termín výuky bude vždy na domluvě s Vámi a samotná výuka probíhá v našich prostorách. 

Hlavní menu