Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to! | Toplingva
Aktuality   >   Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to!

Výuka angličtiny snadno a rychle? Jde to!

Anglictina-snadno-a-rychle-ostrava

05.08.2022

Ať už jste dítě, student, zaměstnanec nebo nadšený senior, který se chce domluvit při svých cestách v zahraničí, vám všem je určena naše výuka angličtiny na jazykové škole TOPLINGVA. Najdete zde širokou paletu kurzů angličtiny, španělštiny a dokonce i čínštiny a japonštiny.

Nabízíme výuku angličtiny pro děti a studenty

Plave Vaše dítě v anglickém jazyce ve škole? Možná to chce jen jiný, individuální přístup a zjistíte, že angličtina pro něj není zas až tak velký problém. Naši lektoři jsou specializovaní pro náročnou práci s dětmi, jejich trpělivost a citlivý přístup dokáže v dítěti vyvolat zájem o výuku angličtiny. Každé zlepšení děti cítí jako velký úspěch, obzvláště když je pak pokrok vidět i mezi spolužáky ve škole. Proč dětem nezajistit vyšší sebevědomí a pomoci získat větší jistotu v používání cizího jazyka? Nabízíme výuku angličtiny nejen pro žáky základních škol, ale také pro studenty středních škol, které přímo připravujeme k maturitní zkoušce.

Společná i individuální výuka angličtiny pro dospělé formou efektivní Callanovy metody

Pestrou nabídku kurzů máme také pro zaměstnance, kteří se chtějí zlepšit v anglickém jazyce. Abychom maximálně šetřili Váš čas, nabízíme několik forem výuky angličtiny. Můžete si vybrat individuální kurz, kde se bude lektor věnovat pouze Vám. I zde si můžete zvolit formu buď osobního setkání anebo online výuky přes Skype.

Jestliže zvolíte osobní formu výuky, naši lektoři jsou připraveni v rámci maximálního ušetření Vašeho času docházet dokonce k vám na pracoviště, kde následně lekce proběhne. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, lze zvolit online výuku angličtiny přes Skype , tudíž se můžete nacházet v jakémkoli městě a na jakémkoliv místě, nutností je pouze funkční internet.

V případě, že se rozhodnete pro skupinovou výuku angličtiny, máte opět na výběr z kurzů, které se konají v naší jazykové škole TOPLINGVA anebo online kurz angličtiny, kde se připojíte přes Skype s ostatními účastníky kurzu. Nemusíte se obávat, skupinové online kurzy mají z důvodu efektivity omezený počet účastníků, který činí maximálně pět osob.

Chcete se stále zlepšovat a rozhodli jste se pokračovat v pomaturitním studiu jazyka?

Jazyková škola TOPLINGVA nabízí také pomaturitní studium, i zde probíhá výuku angličtiny Callanovou metodou, která Vás posune v mluvené angličtině vpřed mnohem rychleji než běžná výuka. Tato metoda je díky svému úspěchu rozšířena po celém světě a využívají ji stovky škol. Je založena na motivování studenta mluvit v průběhu vyučovací hodiny co nejčastěji, čímž se jeho jazyková úroveň rapidně zvyšuje každou proběhlou lekcí. Tato metoda je vhodná také pro začínající studenty.

Pro seniory je výuka angličtiny dokonalou vzpruhou

V dnešní době nekonečných možností senioři často cestují za odpočinkem, ale i za poznáváním okolních i vzdálených zemí. Cestovat po světě bez znalosti cizího jazyka je však velmi obtížné, ne vždy je poblíž někdo vhodně jazykově vybavený.

Proto nabízíme také výuku angličtiny pro seniory, kde se seznámíte s cizím jazykem naprosto přirozeně díky profesionálním a trpělivým lektorům. Citlivý a přesto odborný přístup k výuce angličtiny ocení jistě každý, kdo se rozhodne rozšířit své znalosti cizího jazyka.

Jestliže se obáváte náročnosti výukových lekcí, není nic jednoduššího, než zkusit naše ukázkové hodiny. Uvidíte milé lektory s přátelským přístupem, kteří motivují své studenty k maximálním výkonům a tím je posouvají ke kýženému cíli… mluvit anglicky.

Hlavní menu