Výuka japonského jazyka v Ostravě i online | Toplingva
Aktuality   >   Výuka japonského jazyka v Ostravě i online

Výuka japonského jazyka v Ostravě i online

Vyuka-japonstiny-v-ostrave-i-online

09.02.2022

Vážení zájemci,
pro zvýšený zájem o kurzy japonštiny pro vás v únoru 2022 plánujeme otevřít nový kurz japonštiny. Do skupinového kurzu japonštiny pro začátečníky v Ostravě se můžete přihlásit již nyní. Výuka japonštiny bude zahájena v prvním týdnu v únoru a každý zájemce o lekce japonštiny může využít ukázkovou hodinu, která je zcela zdarma. Japonština pro začátečníky se bude konat od 4. února 2022, každý pátek od 16:30.

Do našich kurzů se můžete přidat kdykoli. Váš nástup do skupiny není podmíněn datem zahájení. Pokud už nějaké základy máte, jistě nebude problém se do skupiny přidat i později. Cenu vašeho kurzu japonštiny v takovém případě adekvátně snížíme.

Pro ty z vás, kteří již ovládají čtení abecedy Hiragana i Katakana, je zde možnost nastoupit do skupinové výuky japonštiny, která byla otevřena v říjnu 2021. Tento skupinový kurz japonštiny probíhá vždy v pracovní pondělky od 16:00 v naší Jazykové škole TOPLINGVA.

Nevyhovuje Vám učení se japonsky ve skupině? Potřebujete online výuku japonštiny? Pak pro Vás máme k dispozici individuální výuku japonštiny nebo Výuku japonštiny přes Skype.

Pro další informace či přihlášení na ukázkovou lekci japonštiny zdarma nám můžete napsat na info@toplingva.cz anebo nám zavolejte na 774 118 911.

Hlavní menu