Začněte kdykoliv s angličtinou online | Toplingva
Aktuality   >   Začněte kdykoliv s angličtinou online

Vždy je ta správná chvíle začít s angličtinou online

Zacnete-s-vyukou-anglictiny-online

01.05.2024

Kolikrát v životě jste si řekli, že tentokrát se už ale opravdu tu angličtinu začnete učit? Z vlastních zkušeností tušíme, že to párkrát bylo. Všichni dobře víme, že angličtina je klíčovým jazykem a schopnost v anglickém jazyce komunikovat otevírá dveře nejen ke kariérním příležitostem. K balíčku jazykové vybavenosti patří také nové kulturní zážitky, osobní růst a široké pole možností cestovat. V současném digitálním světě je výuka angličtiny online přirozeným způsobem, jak se tento jazyk naučit nebo své dovednosti zdokonalit.

Pro ty, kteří preferují učení vlastním tempem a ve vlastním prostředí, je angličtina online ideální volbou. Představte si, že se v našem online jazykovém kurzu naučíte nová slovíčka a fráze třeba přes Skype z pohodlí domova nebo z dovolené, ať už budete odpočívat kdekoli. Zní to skvěle, že?

Jazykové kurzy pro firmy nejčastěji probíhají zejména přes aplikaci Skype, ale je možné využít také oblíbenou aplikaci Teams. Na předních příčkách oblíbenosti studia angličtiny online se drží také Messenger, WhatsApp nebo telefon. Představte si, že vám v určený čas zavolá lektor a spustí na vás business, lékařskou nebo technickou angličtinou. Vás to nerozhodí, protože výuku angličtiny online máte ušitou sobě na míru. Kurzy a hodiny online angličtiny totiž kombinují živou konverzaci, osobní potřeby, interaktivní lekce, zábavná cvičení, audio a video materiály, nejběžnější situace, profesní zaměření a praktické ukázky, takže se za chvíli můžete v angličtině cítit jako ryba ve vodě.

Výuka online angličtiny je pro všechny generace

Naše jazyková škola TOPLINGVA má pro každého něco. Vybírat můžete z našich individuálních nebo skupinových kurzů angličtiny, kde na komunikaci, výslovnost a nepravidelná slovesa nebudete sami. Naši lektoři cizích jazyků učí moderními systémy výuky, které vás k vysněné metě dostanou rychleji. Třeba až 4x rychleji. Příkladem je osvědčená Callanova metoda, kterou při výuce používáme.

Zvyšte si úroveň angličtiny

Naše kurzy angličtiny online hojně využívají také studenti připravující se na maturitu z angličtiny a důležité testy. Kurzy angličtiny online jsou v tom případě speciálně zaměřené na přípravu a nabízejí kompletní přehled gramatiky, slovní zásobu a cvičení, které výrazně přispějí k dobrému pocitu z přípravy na všechny malé i velké zkoušky a vyšší úrovně angličtiny.

Bez ohledu na to, zda hledáte angličtinu pro začátečníky, pokročilé nebo hodiny angličtiny pro vaše děti, tak online prostředí vám poskytne efektivní a zábavnou výuku.

Kontaktujte naši koordinátorku jazykových kurzů

Ať už máte zájem o jazykový kurz angličtiny nebo kurz jiného cizího jazyka, neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů, která vám ráda poradí s výběrem vhodného kurzu a zodpoví veškeré vaše dotazy. Také nabízíme možnost si rovnou objednat ukázkovou lekci výuky cizího jazyka zcela zdarma!

Hlavní menu