Zamilujte se do francouzštiny: jazyka lásky a umění | Toplingva
Aktuality   >   Zamilujte se do francouzštiny: jazyka lásky a umění

Zamilujte se do francouzštiny: jazyka lásky a umění

Francouzstina-v-ostrave

28.06.2024

Francouzština, jazyk módy, gastronomie a romantiky, je jednou z nejkrásnějších a nejvlivnějších řečí na světě. Pokud toužíte po prohloubení vlastních znalostí a dovedností v tomto ušlechtilém jazyce, absolvujte náš kurz.

Proč se vyplatí umět francouzsky?

Francouzština je oficiálním jazykem ve zhruba 30 zemích a je jedním z nejdůležitějších pracovních jazyků v mnoha mezinárodních organizacích. Mezi ty se řadí OSN, Evropská unie nebo UNESCO. Znalost francouzštiny vám tak poskytne konkurenční výhodu na pracovním trhu a umožní snáze komunikovat s více než 220 miliony francouzsky mluvících lidí po celém světě.

Kromě toho francouzština neodmyslitelně patří ke klasické literatuře a filozofii. Pokud navíc plánujete cestovat nebo žít ve Francii, Kanadě, Švýcarsku či v jiných frankofonních zemích, znalost francouzštiny vám výrazně usnadní život a umožní vám plně se ponořit do místní kultury.

Vyberte si ten nejlepší kurz pro vás

Naše jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů francouzštiny. Vybrat si můžete obchodní nebo technickou francouzštinu, stejně jako přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky a na maturitu z francouzštiny. Kromě toho si máte možnost zvolit, zda se chcete zúčastnit skupinových, nebo individuálních lekcí. Skupinové hodiny francouzštiny jsou levnější a poznáte během nich nové tváře s podobnými zájmy. Během individuální výuky máte naopak lektora po celou dobu pro sebe a může vám tak lekce upravit na míru. Francouzštinu vyučujeme v prezenční formě na naší pobočce v centru Ostravy, anebo online.

Jak nás kontaktovat?

Rozhodli jste se naučit francouzsky? Kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 774 118 911 nebo na e-mailu: info@toplingva.cz a domluvte si s námi ukázkovou hodinu zdarma. Naše koordinátorka jazykových kurzů se s vámi co nejdříve spojí, abyste společně probrali vaše představy a možnosti.

Hlavní menu